Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Baba'lara Motoru Sevdirmek..!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Valla bende bütün gün valdeyle geziyom vapur,bakkala çakkala paso ben atıyom.Arabadan soğudu valla yağmur çamur olmadığı sürece arkamda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    abicim çok yakışmış inanki.bak 10 yıl genç görünmeye başladın bile şimdiden.için rahat olsun istanbul trafiğinde değilsin.sanırım sizin oralarda kavşaklarada dikkat ettinmi hiçbi sorun olmaz.baba oğul güle güle binmeniz dileğiyle...

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı halil 01987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valaha arkadaşlar abiler ben de almak istiyorum alcak gücümde var fakat ailemi nası ikna etcem bilmiorum vallaha bana yardımcı olurmusunuz bilmiorum
    halil_01987@hotmail.com tşkler
    bence alacak gücün varsa al getir kapıya öyle alışmaları daha kolay oluyor

benim babam da scooterlara merak saldı sana alalım arada bende binerim diyordu aldık ama binemedi 1-2 sürdü ama cesaret edemedi sonra şimdi büyük motora gönülsüzler ama napalım işledi bikere yakında bende alıp getiricem ozmn da bişey demezler artık

bn 16 yaşnma girmek uzereym..Bni motorla ilk kez 13 yaşnda babm tanıştrmıştı.Bir gn dağ başında yazlkta babam bi minibusle gelmisti. bagajı açtı içinden keeway in 125 lik arn schootrlarndan cktı.(o gn içimde gerçk bir motor tutkusunun başlıcağını bilmiodm)İlk basta içimdn bu ne biçim motor diodm. bisiklet gibixD sora bi kere arkasna ve daha sonra önune bindirip bana surdurdu babam ve o gundn sora bi daa o motoru elimdn alamadı xD.Schooter da olsa her yeri dokulmeyede baslasa bırakamıyorm o motoru o bnm için bir tutku haline geldi.Şimdi babamn tutkusu hız motorlarıymıs bnm kide cross orda bir kararsızlığa dustk ama bnm dediiim olckgaliba. 17 yaşımı sabırsızlık ile bekliormm ehliet için.Bu hafta sonu babam geldiiinde fuarada gelicez onun fuarda o motorları incelemesi bana sorular sorması motor lar hakknda bilgi alması bazn gercekten bni duygulandırıyor.Baba oğul motor fuarlarında dolasrken gozn de ki o mutluluğu görseniz gerckten inanılmazz birşeyy.

Motosikleti
    XL700 TA

38 yaşındayım ama hala...

38 yaşındayım ama hala babama, anneme, kayınvalideye ve kayınpedere motor kullandığımı söyleyemiyorum.Kaçak kaçak biniyorum işte, zor oluyo haliyle, nekadar büyürsen büyü onların çocuklarısın işte yapacak bişey yok.
    1881 -193

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Alıntı poyraz010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koptum valla ne diyeyim hemen alalım baba deseydin
    Şu sıralar da ben yola çıkmak için motoru hazırlarken başımda durup motoru inceliyor. Daha önce hiç motora binmemiş ama çok merak ediyor. Artçı olarak alıcam da korkuyorum o arkamdayken birşey olursa motor hayatım biter diye. Ama havalar biraz ısınsın şöyle bir gezdireyim adamı. Çok hevesli bakıyor valla motora
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

Motosikleti
    Olmayacak

Dostlarınıza Dikkat Edin...

Arkadaşım 3 Ekimde motosiklet kazasında vefat etti. Ben bırakın annemi babamı, arkadaşımın anne babasını kendimi bile motosiklet için ikna edemiyorum.
    Motosiklet kullanıcıları dostlarınızı ve ailelerinizi kolu kanadı kırık bırakmamak için biraz daha dikkatli olun sadece. Etrafınız zamanla ikna olacak ve motosikleti sevecektir...

elegance45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 ZaT vardı sattım :D
    yani doğruyu söylemek gerekirse bende şuan 150 zat var izin veriyolar ama bendede bi race motorsiklet olsa eminim bende çok kavga ederim

Motosikleti
    Sattım.Seneye GSXR-600 İnşallah.
    Valla ne diyeyim.6 aydır motor kullanıyorum.cbr 125 ile başladım.şimdi 600f biniyorum.Erkek kardeşim bizlerden daha fazla hastaydı.4 yada 5 senedir bir motor istiyodu.Diğer biraderimle izin vermiyoduk ona.Sonra çok sevdiğim kendisine çok değer verdiğim bir arkadaşım 600f aldı.Sırf başına bi şey gelmesin diye ona arkadaşlık edebilmek için gittim sıfır cbr 125 aldım.kimseyede haber vermeden.Sonra babam duymuş motor aldığımı.Bigün telefonum çaldı.Baktım babam.Başladı sorgu suale.Nerden aldın kaça aldın felan diye.Bende bi güzel anlattım.Demesinmi bana Pendik te Güngör Motor var.Sahibi benim arkadaşım.Niye gidip ordan almadın diye.Şaştım kaldım.Neyse dedim allahım kendi kendime.Bunu da atlattık.Şimdiyse sadece tedirginliği var üzerinde aman bişey olmasın diye.

Benim bir kızım var ve üzerine titriyorum aman bişey olmasın diye.Ve babamada herzaman hak veriyorum.Daha önce de yine burda yazdığım bir yazıda sevdiklerimizi değil,bizi sevenleri düşünerek,ibreye baktığımızda eşlerimizi veya çocuklarımız veya anne babalarımızı düşünerek kullanalaım motorlarımızı.

Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum.
    2008.CBR.125-2006.CBR.600F-Arkası seneye...

Motosikleti
    kangda 250 cc
    benim annem de babam da karşıydı motora hatta öyle ki babam hala motoru askere giden çocukluk arkadaşımın olduğunu sanıyor. annemi bir kere konyanın çum ra ilçesine anneannemi ziyarete götürdüm o ozaman alıştı son ra bir yere gidecekmi beni motorla götür demeye başladı babamı ise arabamın bozulduğu bir gün iş yerine götürdüm ondan sonra babam da alıştı şimdi motor iyi oluyor demeye başladılar ufak tefek işimizi görüyor diyorlar

Motosikleti
    gilera
    bizimki de taksici adam yıllardır arabada ee haklı istememkde ama babam bı tanee yeni alıcam motorum ıcın eksigimi tamamladı babm bir motorum 2
    İstikbal Göklerdeyse özgürlük kesinlikle iki tekerdedir

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    bir tanıdığımızın aile içi motosiklet tartışmasına şahit oldum

amcamı son gördüğümde şöyle diyordu
    ayağa kalkıp ( işaret parmağını da ileri geri sallayarak ) :

" O motoru alırsan ve garajda görürsem üstüne benzin döküp yakmazsam noluym "

espri kutusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gsr600 gitti :'( er6n geldi :D
    bende babamı 1 yılda zor ikna etsemde(hatta masraf çıkardığında sat diyo) sonunda aldım. ben kullanırken hoşuna gitmiş olucak ki, nasıl kullanılıyo diye sordu gösterdim ve hemen bindi 1-2 tur attı, çok güzelmiş, çok hızlı kaçıyo felan dedi. fırsat buldukça da 1-2 tur atıyo

Motosikleti
    2008Honda ShadowVT750C -2006Bmw Gs Adventure 1150
    Vallahi benim hiç yaşamadığım bi problem motorcu bi babam var sağolsun ehliyeti aldığım gün shadow uma kavuşmuştum

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)