Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

izmirden bir kaza haberi , yorumsuz.....

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Genç avukatın acı sonu

Sevgilisiyle kasksız bir şekilde motosikletle gezintiye çıkan 26 yaşındaki Yasemin Kartefe geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti.

İzmir Barosu avukatlarından 26 yaşındaki Yasemin Kartefe, önceki gece erkek arkadaşı olan Proses araştırma şirketinin sahibi 29 yaşındaki Soner Erişken'le birlikte, Erişkin'in iki hafta önce aldığı skooter motosikletle gezmeye çıktı. Çift saat 00.30 sıralarında Bornova'daki Mustafa Kemal Caddesi ile Gediz Caddesi'nin kesiştiği noktadaki kavşaktan geçerken, yan taraftan gelen Mehmet Hanifi Kızıl'ın kullandığı otomobille çarpıştı.

10 METRE SÜRÜKLENDİLER
    Çarpmanın etkisiyle 10 metre kadar sürüklenen ve ağır yaralanan Kartefe ile Erişken, olay yerine gelen ambulansla Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Ancak genç avukat tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Beyin Cerrahisi Servisi'nde ameliyat edilen Soner Erişken'in durumunun da ağır olduğu, Yoğun Bakım Ünitesi'nde tedavisinin sürdüğü belirtildi. Genç çiftin kaza sırasında kasklarının bulunmadığı belirlendi.

İZMİR'DEN AYRILMAK İSTEMEDİ
    Kızının ölüm haberini alır almaz Erdek'ten İzmir'e gelen vergi denetmenliğinden emekli baba Nevzat Kartefe genç kızın 12 yaşından beri İzmir'de yaşadığını söyleyerek, "Liseyi de, ünversiteyi de burada okudu. Annesiyle birlikte defalarca hakim ya da savcı olması için yalvardık. Ama İzmir'den ayrılmamak adına bizi hep reddetti. Bornova'da kendine bir ev tutmuştu. İzmir başını yedi. Tek çocuğumdu" diye konuştu. Kartefe'nin cenazesi Adli Tıp Kurumu Başkanlığı'ndan ailesi tarafından alınarak Balıkesir'in Erdek İlçesi'ne götürüldü. Genç avukatın cenazesi bugün öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Erdek Şehir Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

Kaynak:http://www.sabah.com.tr/gun112.html
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

yazık olmuş gencecik arkadaşlarımıza yol kesişimleri benimde en çok çekindiğim yerdir, hızlanma şeridini hiçe sayıp direk yola atlayan araçlardan nefret ediyorum

Motosikleti
    Yamaha MT25
    aslında yorum yapmayım demiştim ama burda benim dikkatimi çeken şirket sahibi bi insanın bilinçsiz bi şekilde motora kasksız binmesi ve scooter kullanıyo olması bu işte bi gariplik var ama anlayamadım
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

BILOOO, scooter kullanıyor olmasında ne gariplik var?

Motosikleti
    Yamaha MT25
    ChatnoiR, baba bi gariplik yokda hani ne biliyim genelde şirket sahibi adamlar yani ağar abiler genelde hep arabayla dolaşır ve trafikte özellikle kurye ve scooter kullanan arkadaşlara (Genelde servis elemanlarının kullandığı) tepeden bakarlar motor alıcaksa neden scooter aldı onu anlamadım , o yüzden dedim hani

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    ah benim izmirli kardeşim ah.ne hazin bir son.allah rahmet etsin.kalanlara başsağlığı dilerim.

Bir endurocu dostumun dediği gibi Yaradan YAŞLILAR SIRA SIRA GENÇLER ARA SIRA DEMİYOR.Aman dikkat
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    arkadaşlar orası izmirin entehlikeli virajıdır.izmirli olan arkadaşlar bilir.allah vefat edenlerin yakınlarına sabır versin.

efe150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151rs-yuan cup110
    Kaybettiğimiz Yasemin arkadaşımıza Allah rahmet eylesin ailesininde başları sağ olsun Soner Erişken'e de hem başı sağ olsun, hem de geçmiş olsun, inşallah iyileşir. Bu tür kazalar hiç olmasa keşke, ama kask takmış olsalardı sonu ölümle bitmezdi belkide, tabii alnına yazılmışsa (bu sadece motor kullanırken değil) ne yapsakta korunmak için olacakları engelleyemeyiz, ama yinede ne iş yaparsak yapalım veya motor değil arabada kullansak kendimizin ve başkalarının cangüvenliği için tedbirimizi almamız gerekir

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Allah rahmet eylesin. Yan yollar çok tehlikeli ama dikkat. Bir ayak frende hazır beklesin bu geçişilerde.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin...Keşke kasklarını taksalardı şu an belkide aramızda olurlardı. Daha mesleğinin başında,hayatının başındayken o yaş ölmek için çok erken ama kaza bu ne zaman olacağı belli olmuyor o yüzden allah cümlemizi kazadan beladan korusun...

KOZO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD 250 E-9
    YAA GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜLDÜM VE ALLAH RAHMET EYLESİN KALANLARINDA BAŞI SAOLSUN
    ARKADAŞLAR GÖSTERİŞ UĞRUNA LÜTFEN KASK SIZ DOLAŞMAYIN
    NOT:KAZA GEÇİREN ÇİFT İÇİN YANLIŞ ANLAŞILMASIN GÖSTERİŞ YAPIYORLARDI DEMİYORUM!

Motosikleti
    hyosung-aqulia250
    Allah rahmet eylesin kalanlarına sabır versin..

ve soner arkdşmza bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyorum

umarım bu duyacağımız son kaza haberi olur..umarım..

Choppery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA STR 250
    Allah rahmet eylesin. Kask Kask Kask.
    İşte burda suçlu 100 de 100 4 tekerli araçta olsa, kasksız kullanmak dikkatleri direk motosikletlilerin üzerine çekiyor. Bu sebeple dışardaki insanlar biz motosikletlilerden soğumaya hatta nefret etmeye başlıyor.
    Çok önemli çok..
    Dragstar 650 Classic
    Süper Fırsat 5" gps bluetooth fm transmitter 2gb sd kart full harita tr sadece 215 tl . Fırsatı kaçırma!

Motosikleti
    suzuki burgman 400
    ya arkadaşlar takın şu kaskları ya yazık oluyor size hergün bi kaza haberi duymaya başladık dikkat ya azcık dikkat nolur.allah rahmet eğlesin gencecik kız gitti ailesine allah sabır versin.çocuğada acil şifalar.
    YAŞAMAK BİR AĞAÇ GİBİ TEK VE HÜR...
    VE BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE...

vasox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadaşlar kazaların sonu yok ama en azından kask takıp hayyata olmak varken neden kask takılmıyor lütfen lütfen lütfen) ...allah rahmet eglesin ailesine sabır versin

Motosikleti
    jinlun
    çok üzücü arkadaşlar
    allah rahmet eylesin. üff be

burakoksuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    offff offf ya.ALLAH rahmet eylesin.
    YAŞLANARAK DEĞİL YAŞANARAK TECRÜBE KAZANILIR.ZAMAN İNSANLARI DEĞİL ARMUTLARI OLGUNLAŞTIRIR.

gemliklicasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger250
    Allah rahmet eylesin kalanlarına sabır versin..
    kaskkı takmış olsalardı hayatda olabilirlerdi LÜTFEN ARKADASLAR KASK TAKIN MOTORUN ÜZERİNDEYKEN, ARABADA EMNİYET KEMERİ HAYAT KURTARIR BİZİM GİBİ MOTORCULARINDA KASK HAYAT KURTARIR LÜTFEN HEPİMİZİN EVDE BEKLİYEN BİRİLERİ VAR

perhaps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Allah rahmet eylesin herşeyden önce, yaralı arkadaşa da şifa diliyorum. Ama kasksız motosiklete binmeyle dilini prizden içeri sokmaya çalışma arasında bir fark göremediğim için de üzüldüğüm kadar kızıyorum da.

Son olması dileğiyle...

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok genç insanlar çok üzüldüm.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler