Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

FREE-M kask kullanan var mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...2127821/detay/
    almayı düşündüğüm kask bu arkadaşlar.genelde şehir içi kullanacağım. hız yapmıyorum. LS2 EASY 200 tl. 2 katı fiyat farkı var. Bu kasktan kullanan var mı acaba ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Açılır kask almasan 105-110 liraya LS2 kapalı kask var. Bu free-m'ler safebet, wiwi tarzı kasklardan birazcık daha kaliteli sadece. Hele çene açılırına hiç güvenilmez, kaliteli markalarınki bile çok sağlam değil.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    LS2 kapalı kaskım var. ama şehir içinde böyle birşeyede ihtiyacım var.

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    kesinlikle çok dandik fiberglass bile değil bildiğini plastik o kask ve çeneaçılır kask konusunda barkın bayoğlunun (altın elbiseli adam) kask konusu videosunu izle öyle karar ver bence arai alamazsın belki çok pahalı ama bende ls2 kullanıyorum ls2 kapalı (fullface) sharp tan geçmiş kasklarından bi tanesini al bence
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Kafana poşet sok daha serefli

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Ben 6 ay kullanabildim. Kafana leğen tak daha iyi. Leğen daha sağlamdır.
    Bilge değil sadece ahmaklar her şeyi bilir.

Motosikleti
    Çene açılır kask alıpta çene kısmı kapalı gezeni hiç görmedim. Anca motor iyice hızlanırsa vizörü kapayacakları zaman çeneyi de indiriyolar aşağı. O esnada çenelik kısmının kilidi yerine oturuyomudur o da tartışılır. Kapalı kask istemiyorum diyorsanız bunu alacağınıza 75 liraya LS2'nin yarım kasklarından alsanız daha iyi olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:24 ----------

http://www.rialli.com/urunler/385_ka...et-ii-gri-ls2/

Motosikleti
    Yeni Çelik Crown 150
    feyizoğlunda ls2 kapalı kask var 130 tl ye.Çene açılır olarak 210 dan falan başlıyor. Karar senin tabi ama ls2 yi tavsiye ederim. Hoş şu an wiwi kullanıyorum ama param olunca ls2 alacağım.

düzgünbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varvarvar
    Varlardı,nur içinde yatsınlar...
    Bazıları çok yalama adam
    Allah için ÇALıyoruz hamdolsun..Keriz feneri derneği.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Normal çinlilere göre iyidir ancak kalite tabiki kötü, kapalı bir ls2 tavsiye ederim.

Motosikleti
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal çinlilere göre iyidir ancak kalite tabiki kötü, kapalı bir ls2 tavsiye ederim.
    Normal çinli ama Free-M. Bir kask için DOT serfitikası var deniliyosa uzak durmak lazım, aracın trafik tescili yapılabilir demek gibi bişey ama kalitesini güvenliğini belirlemiyor sadece minimum şartları sağladığı için bu sertifikayı alabiliyor.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LS2 kapalı kaskım var. ama şehir içinde böyle birşeyede ihtiyacım var.
    Abi FF351 zaten tek elle takıp çıkarılabiliyor, yaz içinde uyumlu heryerini kapatsan bile gözleri kurutacak kadar rüzgar alıyor Üstelik temas eden bölgeler rahat... ...nesi darlıyor ki seni

Birsürü eksiği olsada en azından düşük hızlarda korur. Dip LS2 olmalı bence, daha altını arama derim

Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    bende vazgeçtim zaten free-m den. ls2 easy alacağım.kapalısı var birde açığından olsun...

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Bende ls2 çene açılır kask var. Birkaç ay önce aldım.
    Kask 160 lira. Bir gün kullandım. Baktım ki bugu yapıyor. Ertesi günü birde bugu camı aldım 25 liraya.
    Toplam 185 lira. Sıcagı bahane ederek çene açılır aldık ama Inşallah kapalı kaskı aratacak bir durum yaşamayız.

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    Ben bu modelin siyahını aldım.....hem çene açılır hem de kapalı olarak kullanıyorsun...arada birde güneş gözlüğüde var oda açılıp kapanıyo....birde mağaza sahibi adem abi sağolsun bana hediye balaklava da verdi....(sakın gidipte bende balaklava istiyorum demeyin)..
    scooter kullananlar için ideal bir kask olduğunu düşünüyorum...bir shoei bir arai tabii ki değil ama sende bir 1000rr,r1000 kullanmayacaksan sıkıntı olmaz.

h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    Free-Min bu kaskını kullanıyorum uzun yolda 70-80 gibi hızlarda feci rüzgar alıyor çene altında filesi olmadığı için. ayriyetten birçok defa motordan düştü birşey olmadı sadece oyuncak arabayı kaldırıma çarpma sesine benzer sesler geldi. Şehir içinde, yağmurda oldukça kullanışlı. Kafanız içindeyken darbe almayacaksa alınabilir. Buda böyle bir paradoks. Ha şimdi olsa kapalı LS2 yi buna tercih ederim . Sebebi LS2 kaskı takınca sanki dünyadan yalıtılmışçasına sessiz olması, her ne kadar ıslık sesi çıkarsada.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kafam o kadar da ucuz değil o yüzden kullanmıyorum.

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    adı bile free taksanda olur takmasan da free'sin diyor sanki bazı firmalarda seri sonu kasklar oluyor...biraz aramayla bedenine göre hesaplı birşeyler bulabilirsin....olmadı bir izmir yap...orada bir sürü motosiklet aksesuarı satan yer var...fuarın arka tarafında bayraklı kapısı var hepsi yan yana...
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    Adam yeterki alsınlar diye yanında ne vereceğini şaşırmış http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...lassifiedTitle İlan şuan pasiftir.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    ben varım,daha önce free m kask kullanıyordum hala da duruyor artçı kaskı yaptım free m i...
    iyi kask sanardım free m i ta ki gdr alana kadar...free m in berbat bir kask olduğunu gdr alınca anladım.
    ben genelde şehir içi kullandığım için gdr çeneden açılır kullanıyorum tam kapalı kask da görüş mesafem azalıyor sanki öyle hissediyorum birde aşırı güneş olunca havalandırmalar felan yetmiyor şehiriçinde ama uzunyolda kapalı kask kullanırım... en güvenlisi kapalı kask ama bende durum böyle ne yazık ki
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)