Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

onur sual için eylem yapıldı...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    Alıntı csem66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yollar konusunda gönüllü kuruluşlarla derneklerin birlikte hareket ederek Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü ilie görüşmeleri başlatması gerekir. Herhangi adım atılmaz veya görüşmeler sonuçsuz kalırsa.Tüm Motorcu sitelerinin ortak hareketle eylemlere başlaması ses getirebilir diye düşünüyorum.
    +1
    (minimum 10karakter)
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yollar konusunda gönüllü kuruluşlarla derneklerin birlikte hareket ederek Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü ilie görüşmeleri başlatması gerekir. Herhangi adım atılmaz veya görüşmeler sonuçsuz kalırsa.Tüm Motorcu sitelerinin ortak hareketle eylemlere başlaması ses getirebilir diye düşünüyorum.
    göreceksin,hiç bir sey yapılmayacak.
    Çünkü forumlardaki herkes bu tarz konularda" yapılmalı,edilmeli" yazacak ama kılını bile kıpırdatmayacak.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Eylem için tebrikler.... Keşke katılma şansımız olsaydı.....

Birde plakaları aldı polis öylemi.... Yazıklaaar olsun... Ne diyeyim ki....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    göreceksin,hiç bir sey yapılmayacak.
    Çünkü forumlardaki herkes bu tarz konularda" yapılmalı,edilmeli" yazacak ama kılını bile kıpırdatmayacak.
    bak bu çok dogru....
    yaşadıgımız her olayda topik yapalım edelimlerle doluyo ama iş icraata geldiğinde kimseden ses çıkmıyo.... mt yönetiminin bu konuda adım atması hadi demesi gerekiyor diye düşünüyorum. aksi takdirde bu topiktede sadece konuşmaktan öte gidemiycez
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Bir şeyler yapalım o zaman.

Mesela, federasyonu beğenmiyoruz, o zaman biz kendimiz federasyon gibi bir oluşuma gidelim...Yani bilmiyorum ne derece uygulanabilir, aramızda hukukçu üyeler var, daha iyi bilirler, olabilirliği.

Türkiye'nin ekonomik ve sosyal merkezi İstanbul.Bir oluşuma gidelim, merkez İstanbul olsun, İzmir ve Ankara'da şubeler olsun.(Zaten, dert, 3 büyükşehirde, inanır mısınız, benim memleketimde ve Turgutlu'da, araba kullananlar, değil motorcuları sıkıştırmak, motorculardan kaçacak delik arıyorlar)

Önce, dernek-clüp benzeri bir yapılanma olsun, motor kullanan iş adamları, hukukçular, v.b. var, bunları aramıza almaya çalışalım, avukatlarımız olsun, bir kaza yaşadığımızda bu avukatlarımız bizi savunsun.

Ee.. diyeceksiniz ki -"T..., iyi söylüyorsun, ama, bu işler parayla olur", tamam, kurulacak olan derneğe üyelik ücretli olur, mesela aylık 15-20 Lira gibi ( Ayda 4 paket sigara parası ).

Ya da bir oda oluşturulsun, ya lokantacıların bile odası var, biz niye kuramayalım? (Burada lokantacıları küçümsemiyorum, sadece yaşadığımız tehlikeye rağmen bizi savunacak bir kuruluş olmamasına işaret ettim, lokantacıların var ama)

En çok üyesi olan site burası, başlangıç buradan olsun.

Ben, İzmir'de üzerime düşeni yapmaya hazırım, gerekirse temsilci olup izmir şubesini de kurabilirim.

Böyle başa böyle traş misali, bu hafif ticari araçlar ve bunları kullanan ayılar (Hepsi değil ama, 10 tane doblo, connect görsem, adamların 9 tanesi ayı tipli) varken, biz motorcular daha çok can veririz

serkanzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat
    istediğimiz kuruluşu kuralım.sonuçta iş resmiyete bindiğinde haa dediğimiz zaman böyle durumlarda eylem yaptırmazlar bunun izini var şusu var busu var derlerken iş işten geçer,burada bizlerden birinin hadi arkadaşlar şu gün şu saat e-5 te şu olayı kınamak ve dikkat çekmek amaçlı kortej düzenleyeceğiz demesi ve çoğumuzun katılımıyla, biz de varız dememiz gerekir.
    .burada yönetimden birisinin katkılarıyla başlar,şimdi ben böyle bişey yazsam kimse beni tınlamaz. ama bu hareketi yönetimden biri organize etse daha faydalı olur.
    AGLARSA ANAM AGLAR GERISI PLAYBACK YAPAR,,,

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    savaskayan bazı araştırmalar yapmış topiğin linkini veriyorum.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...k-verelim.html
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşte katil bariyerler...

Hızlıca el sürttüğünde bile kesen bu bariyerlere çarpıp hayatta kalmak çok zor.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte katil bariyerler...

Hızlıca el sürttüğünde bile kesen bu bariyerlere çarpıp hayatta kalmak çok zor.
    haklısın ama malesef türkiye gerçeği görkem'cim.
    geçen sene boğaz içi köprüsünde bir araçtan kaçmak için yaslandım o çelik halatlara çok kısa bir temas olamsına rağmen iş yerime geldiğimde dizliğimi neredeyse tamamen kestiğini fark ettim ciddi anlamda potansiyel tehlike....
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

chozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW f 650 & Cbf 150 & Yakında inşallah Fazer
    70 Kişilik Motosiklet Gurubu Cok Az Polis Plakaları Almış Olaya Bak Arkadaslar En Az 5000 Kişi Olmalıyız En Az Mt Ye Sesleniyorum Cok Sessiz Kaldınız Site Kurmaya Benzemiyor Dimi Elestirilere Kulak Verin Elinizden Geleni Yapın Arkanızdayız Diyoruz
    Ey kardeşim! Sen fikirden ve düşünceden ibaretsin. Senin varlığın bunlardandır. Geri kalan sinir ve kemiktir ki, onlar hayvanlarda da vardır.
    Mevlana

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı chozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    70 Kişilik Motosiklet Gurubu Cok Az Polis Plakaları Almış Olaya Bak Arkadaslar En Az 5000 Kişi Olmalıyız En Az Mt Ye Sesleniyorum Cok Sessiz Kaldınız Site Kurmaya Benzemiyor Dimi Elestirilere Kulak Verin Elinizden Geleni Yapın Arkanızdayız Diyoruz
    cenazesin de 3 kişiydik insanlar klavye başında esip gürlüyo malesef dostum.....
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Motosikleti
    CBR125
    Bizleri yalnız bırakmayan, Onur için eylem yapan ve kabrini ziyaret eden arkdaşlara burdan bir kez daha teşekkür ederim...

Motosikleti
    yapma ya 3 kişimi haklısın klavye basında gürlüyorlar gercekten 1 hafta önce bende kaza yaptım e 5 de sapağı kacırmıs geri geri gelen bir araca carptım motorum olmadığından dolayı gelemedim cenazeye ama dualarım onunlaydı.ayıp ama gercekten cok büyük bir saygısızlık burayada yazmasınlar içten olmayanlar lütfen2
    Ey kardeşim! Sen fikirden ve düşünceden ibaretsin. Senin varlığın bunlardandır. Geri kalan sinir ve kemiktir ki, onlar hayvanlarda da vardır.
    Mevlana

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    istanbul trafigi dünyadaki en kalabalık en dikkatsiz arac kullanılan kellenin koltukta oldugu bir trafik
    1 acımız dinmeden birini daha yaşadık...
    trafikteki egitimsizlik acıkca görülüyor.İş yine motosiklet kullananlara düşüyor amann dikkattt !!

Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul trafigi dünyadaki en kalabalık en dikkatsiz arac kullanılan kellenin koltukta oldugu bir trafik
    1 acımız dinmeden birini daha yaşadık...
    trafikteki egitimsizlik acıkca görülüyor.İş yine motosiklet kullananlara düşüyor amann dikkattt !!

Katılıyorummm
    Mevlana

Motosikleti
    en dandik motor motorsuzlukdan daha eyidir :))
    bence birlikden güç doğar bu şekilde eğer bütün siteler gerekli hassasiyeti gösterirse bence bu sefer gerçekden fark ediliriz
    [B]Bu sene benim olsun :wiinkk::wiinkk: [/B]

Ghostrider34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE 150 RTR 2013
    abi eylem yaptılarda ne oldu.buyrun

http://haber.mynet.com/video/yasam/Y...akop65%252Ewmv
    HONDA CBF 150 2009 3.750KM GİTTİ-KYMCO XCİTİNG 500 2006 29.000 KM GİTTİ-TVS APACHE 150 RTR 2013

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)