Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yol kusurları hakkında rapor hazırlığına destek talebi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    chozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW f 650 & Cbf 150 & Yakında inşallah Fazer
    En azından motosikletler için e-5 lerde ayrı bir şerit acabilirler bu o kadar maliyetlide olmaz eni 1 metre olan bir şerit işimizi fazsıyla görür düşüncesindeyim.
    Ey kardeşim! Sen fikirden ve düşünceden ibaretsin. Senin varlığın bunlardandır. Geri kalan sinir ve kemiktir ki, onlar hayvanlarda da vardır.
    Mevlana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Arkadaşımız çok güzel bir öneri de bulunmuş. Teknik olarak durumun izahatı raporlanıp sunulduğu taktirde karşı tarafın buna bir yanıt verme zorunluluğu olacak. İşte o an haklı olduğumuz ortaya konacak ve ilerleyen zamanda oluşabilecek herhangi bir olumsuz durumda (ki umarım bir daha böyle bir şeyle karşılaşmayız) yasal süreçte haklı konuma geçilecektir.

Ben şu an bir rapor hazırlamaya çalışıyorum. İş yerimdeki bazı çalışmalar nedeniyle hızlı ilerleyemiyor ama elimden geldiğimce düzgün bir şeyler oluşturmaya çalışacam. Özellikle yurt dışında bu konularda yapılmış çalışmaları ve örnekleri araştırıyorum. Çalışma grubu oluşturulacaksa eğer seve seve katılmak isterim.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    deniztumer ve savaskayan arkadaşlara teşekkür ediyorum fikirleri için, yol gösterici olacağını düşünüyorum. Fikirlerine katılıyorum, öncelikle bu konuda etkili olabilecek bir STK'a bu forum üyelerinin mümkünse topluca üye olması (böylece fazladan bir kamuoyu oluşturulabilir), arkasından da sadece sorunu göstermek değil çözüm yollarının neler olabileceğini bilimsel metodlarla araştırıp, örnekleyip gözönüne sermek ve sonrasında da karar alıcılar üzerinde baskı unsuru oluşturmak yöntemi hepimiz için olumlu sonuçlar doğuracatır...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler