Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

scooter debriyajı hakkında yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar scooterların debriyajını(full kayış bilya vs.) kaç binde 1 değitirmek gerekiyor bilgisi olanlar yardım ederse memnun olurum.(fazla zorlanmadı arada 2 kişi binildi(200 kg civarı))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kimse yokmu bilen?

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    sorun olmadıkça değiştirilmesi gereken bir parça değildir arkadaşım
    en büyük yaptığımız yanlışlardan biri zaten kullanım klavuzu okumadan kullanmak, buji ile hava filitresi kaç binde değişir söyle bakalım ?
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    motorun markasına,kulanmana baglı.bende beat var,13500km de zaman zaman 2kısıde bınıyorum.motorcu 20000km kadar ellemeyız dıyor.marka ve km nı belırtırsen daha ıyı yardımcı oluruz.bır de nasıl bır problemın var.
    MOTOR bence bır hastalıktır.

Motosikleti
    as t1
    Alıntı EVERRESTA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse yokmu bilen?
    doğu arkadaşımızın dediği gibi arkadaşım bunun kmsi yoktur tamamen kullanıma bağlı motorun çin malıysa tabi daha çabuk aşınıyor bilyelerin değişmesi gerekiyor 8 000 km ile 12 000 km arasında değiştirmek gerekiyor zaten zamanı geldiğinde belli eder kendini

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Salcano 150-T4

scooter debriyaj

Salcano 150-T4 çinli maxi scooter,8500 km.de
    İlk kayışı 4000 de ikinciyi bugün değiştirdim.İlk değişimde çinli kayış bayağı deforme olmuştu.Bando marka japon malı takmıştık.Şimdi baktığımızda 1 mm kadar incelmişti ama iyi durumdaydı.Bu kadar sökmüşken yenisini taktım.
    Fakat,kranka bağlı kasnağın içindeki markezkaçla çalışan silindirler incelmiş,düzleşmişlerdi,onlarıda değiştirdik.Bilya diye bunlarımı kasdediyorsun?
    Demekki bu km'lerde bakmakta fayda var. Birde kavrama balatalarını ve tası zımparaladık.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kymco Agility için varyatör kayışı değişim zamanı 20.000km'dir. Normal bir kullanımda.

Ama tabii markadan markaya değişir.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

tüm cevaplar için teşekkür ediyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)