Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Buyrun sakınan göze çöp batar misali bir kaza haberidebenden

Motovento
    REKLAM ALANI
    aprillacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilla RSV 1000 M
    Evet tecrübe hayat kurtarıyor
    Her yeni gün bi öncekini siler!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BURNER_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR ?00 RR yada F olaCak İşallAh
    devam et aprillacan senın gıbı adamlar olmasa o adam gıbı serfsızler her ıstedıgını yapıyor gecmıs olsun bu arada

Motosikleti
    AS 125T
    çok geçmiş olsun.
    uzun yıllar floryada oturduğum için bilirim bu tip çocukları. çogunun 14-15 yasında altında son model arabası var. Doyumsuzluktan ne yapcaklarını şaşırıyorlar valla. allah ıslah etsin bunları.

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    a.a.k.ç(emin olun ki anlamı çok kötü) kimin için milletvekili oluyo bunlar yatıracaksın böylelerini kızgın tavaya balık misali yandım dedikçede çevirip duracaksın keşke tel görüşmesini kayıt etseydin çooooook geçmiş olsun bunla gelip geçsin

çok geçmiş olsun kardeşim. yeni gördüm haberi. sana bişi olmamış ya önemli olan bu bu kadarda terbiyesizlik olmaz ama. madem sende avukatsın kepaze edene kadar o adamı devam et. arenaya falan da söylesen iyice rezil olur böyleleri. bence bir daha konuş onunla ve kaydet konuşmayı. söyledikleri elinde bulunsun en azından. bir el kamerası halleder bu işi. ama kendine de dikkat et

Motosikleti
    yok yaw daha ehliyet bile yok:)
    çok geçmiş olsun... bncede sonunu bırakma bu işin hiç olmadı medyaya taşı imajı zedelensin şerefsizin

Konian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Motor As 125 T
    kardeş büyük geçmiş olsun sonuna kadar diren tabi ööle milletvekili olunca küfür etme hakkına sahip olmuyo heralde... allah falan sanıyolar kendilerini bunlarda tööbe tööbe...

heveslee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aprillacan geçmiş olsun elbette önce mala gelsin tabiki.milletvekillerinin vekillerini koruduğunu, uygun bir iş yaptıklarını duysam şaşarım zaten.bu mevki saltanat koltuğu gibidir kendi ve kendi çevresi için bir mevkidir.
    kaza sırasında korunman tammıydı merak ettim.tabi 150 lik bir kazadan hafif sıyrıklarla atlattığına göre tamdı sanırım

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Geçmiş olsun aprillacan. Sağlığın iyi olsun önce. Suç işleyen cezasını çekmeli diyorum sadece.
    Sadobey

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Sana telefonda hakaret ettiğini kanıtlayabilirsen işi ileri boyutlara taşıyacağını tahmin ediyorum.

Yorulacağın, lanet olsun, ... derecesine getirilen baskılar olması da ihtimal. Ancak avukatlığınız size avantaj.

Büyük olmak kolay değil, o şahsiyet sanırım konuyu hakemlik olarak değil, imtiyaz derecesinde düşünmüş,
    ayıp da etmiş. Halbuki olması gereken İNSANLIKdı. Genel dokunulmazlık zırhını bu kadar kolay kullanmamalıydı.

Sonucu ne olacak milletvekilinin? Allah sormayacak mı? Baba da bir gün çaresiz kalmaz mı acaba?
    Allah'ın acelesi yok, hatalar giderilsin diye acelesi yok. Biz de aceleci davranmamalıyız hüküm verirken.

Alınacak merhaleler ne olursa olsun SONU HAYIRLI olsun sevgili aprillacan

Büyük geçmişler olsun. Size bir şey olmaması ayrıca bir sevindirici yönü.

Unutmayınız: HER MUSİBETTE BİR HAYIR VARDIR.

Kendi kendimize düzelebileceğimiz yok. Olumsuz noktaları olsa da Avrupa Birliğini bu nedenler için istiyorum.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    cok gecmıs olsun..

Asyaaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS150-T1, 125MT, BEAT
    ya olaya bak ya terbiyesize bak demek ki bunlar için insan hayatı hiç önemli değil ya Allah korusun ya "aprillacan" kardeşimize bişi olsaydı nolcaktı hesabını kim vercekti??
    "aprillacan" kardeşim davanda sana başarılar diliorum ben İzmir'de olmama rağmen manevi olarak tam destek arkandayım ama bu haysiyetsiz sana bişi yapabilir kendine çok dikkat et kardeşim gelişmelerden mutlaka bizi haberdar et
    AS150-T1
    35 S 1973
    Kaskom War Derdim Yok

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    büyük geçmiş olsun.
    sereye'ye katılıyorum.
    bunlar ne sanıyor kendini? ne biçim bir ülke burası!
    seni ben seçmişim, kendime vekil atamışım, benim ağzımdan laf söyleyecek yetkiyi vermişim. ben senin efendinken, sen benim vekilimken, sen kim oluyorsun da bana efendilik taslamaya kalkıyorsun?
    bu milletvekillerinin hepsi böyle.
    keşke bizim vekillerimiz olduklarının bilincine ve ahlakına erişebilseler.
    bu ülkeyi bu hale getirenler, milleti mağdur duruma düşürenler utansın.

davanın peşini bırakma dostum!

Çok geçmiş olsun Aprillacan neyseki sende birşey yok.Bende 4yıl floryada okudum iyi bilirim o tipleri,sana birşey olmamış ya umarım haklı davanı da kazanırsın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    gecmıs olsun kardes

holy_diver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adresini bul kolunu kıralım kafasını keselim bu arada geçmiş lsun boynunu ısırarak şah damarını yerinden sökelim

ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    gecmiş olsun aprillacan . madem avukatsın sana bişey sorucam bende 15 gun once kaza yaptım ama karayolunun yani asfaltın bozuk olması we uyarı olmayısından. Hastanede polise raporda tutturdum. Bu durumda karayollarına dava açabilirmiyim yada o rapor işe yarar mı?
    (eee artık danışmanlık ücreti almazsın bizden
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

NeO-SouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aprillacan Gecmis olsun kardesim..Buna benzer bi olay benimde basima geldi..
    Fenerbahce'de abimin nikahinin oldugu gun abimin ortagiyla evine gidiyorduk ustunu degistirip hazirlanmasi icin bundan bi onceki motorum piaggio skkipper ile, tam sinyalimi verdim yavasladim sola donucem, artci olan abimin ortagi hop hop demesiyle arkadan bize arabanin carpmasi bir oldu. siyah bir peugeot 407. benim plakaligim kirildi,camurlugum yamuldu ve hava filtresinin oldugu kutu kirildi,carpaninda arabasinda hasar oldugunu gordum, tamponu cizilmisti. sonucta sinyali ben verdim ve yavasladim yani sola donucegimi haber verdim ve arkamdaki fren bile yapmadan bana carpti. abimin ortagi hemen polis cagirmami, tutanak tutturmami soyledi bende telefonuma sarildim. bu arada sofor olan kiz (benim yaslarimda) bu ise sinirlenip bagirip cagirmaya basladi, ben ilk basta sakin olmasini, motorumda hasar oldugunu bunun trafik sigortasinin karsilayacagini soyledim fakat duruma dahada sinirlendi ve bagirmaya basladi.bana bagirmamasini israrla soylememe ragmen beni dinlemedi ve bende kendimi tutamadim bagirmaya basladim,polisi coktan cagirmistim..hicbi yere gitmiosun burdasin bu masraf karsilanicak suclu olan sensin diye bagirirken uzurume yuruyup suratima bi tokat atti bende kendimi tutamayip ustune yurudum elimi kaldirip ama ayirdilar. bu sirada coktan eve cikmis olan abimin ortagi ve esi bana camdan bagiriyolardi sakin vurma sakin ol diye..sonucta vurmadim, ama cevredeki insanlar durumu o kadar buyuttuler ki tam bir mahalle kavgasina dondu..bu arada hizini alamayan kiz sehpada duran motorumu bi tekme atip devirdi ve uzerindeki kaskim firladi yuvarlandi,motorun sol tarafi oldugu gibi cizildi tabi ben bu olunca kendimi kaybettim ve kiza saldirmaya calistim ama nafile,herkes beni tuttu.alakali alakasiz bi cok insan beni sucladi kiza kendimi tutamayip kufur ettigim icin. vurmak degil kufur etmek ayipmis soyeldiklerine gore, o suclu degilmis. bu arada abmin ortagi asayiga indi herkesi sakinlestirdi ve abimin nikahina gitmek zorunda oldugunu soyledi cunku nikah sahidiydi kendisi ve bu isin sonunu asla birakmamami soyledi tutanak tuttur polis gelsin birakma dedi ve gitti..ben orda tek basima kaldim ve yaklasik 5 dk sonra kizin mahalleden yakinlari ve babasi geldi..benim babam yasinda olan yaklasik 1.90 boyundaki dev cusseli bu adam uzerime yurudu beni dovmek icin ve 4 kisi zor tuttu.Neden kizina kufur etmisim?Bana hakaretler yagdirdi..Neyseki insanlar sakinlestirdi onu, yine bi ara baskalari birbirleriyle kavga etti,yaslisi genci,olay benim kazam,kizin suclu olmasindan cikti..Yaklasik 10 dk sonra butun kalabalik dagildi ve kimse kalmadi etrafta..Polisi cagirali 1 bucuk saat oldu ve ben kizin babasi beni israrla ikna etmeye calisti. Suclu olan benim oldugumu eger polis gelirse iki tarafada ceza kesilecegini,olayin daha pahaliya patlayacagini soyleyip durdu.Kabul etmeyince beni asagilamaya kalkti.Senin uc kurusluk motorun onemli degil benim burda 60 milyarlik arabam hasar gordu diye.
    2. saatin sonunda bi polis arabasi geldi ve ileride cok buyuk bi kaza oldugunu bir jipin takla attigini,bizim kazamizla en erken 2 saat sonra ilgilenebilecegini soyledi ve olay yerinden uzaklasti.ben caresiz kaldim.onca insan bekleme, ne gerek var, suclu olan sensin diye uzerime geldi ve herseyden onemlisi ben abimin nikahini kacirmistim!gerginlik ve saskinliktan napicagimi bilemedim, tek basima kaldim orda ve bu ilk kazam oldugu icin bir salaklik yapip gitmelerine goz yumdum.
    daha sonra abimin ortagi nikahtan sonra kadikoye geldi ve hastaneye gittik cunku onun sol ayak bilegi burkuldu, rapor aldik. polise gittik,suc duyurusunda bulunduk,ikimizde dava actik..1 ay gecti bu olayin uzerinden ama hicbir gelisme yok..Daha sonra motoru gidip kendi imkanlarimla tamir ettirdim.Gerekli yerler degistirildi,boyandi vs.. Isin en uzucu yani abimin nikahini kacirdim, sadece bunun icin ayri bir tazminat davasi acicaktim ama acmadim..Ayrica motorumu satisa cikarmistim,paraya ihtiyacim vardi ve bu olayda ustune gelince daha cok borca girdim..
    Lanet olsun cevresi olan kendini bisey zanneden, insanlara hukmetmeye calisan okuzlere!
    Trajikomik bi yanida;
    karakolda duvarda daha oncede bildigim bir yaziyi okudum ama nafile;

Herkesin vicdani kendi polisidir!

Tekrar gecmis olsun kardesim, umarim yaralarin (her turlusu) en yakin zamanda iyilesir, pesini birakma bu hayvanlarin!

kaskkafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCT 250
    çok geçmiş olsun sana birşey olmamış ya gerisini boşver ama hakkını da ara.
    bunlar 7 göbekten ailelerinin de dokunulmazlığı var zannediyorlar iyi bir hukuk dersi vermek lazım...
    -o-o-o-Altissima quaeque flumina minimo sono labi-o-o-o-
    ------------------
    35 AT 1180 B rh(+)

Sertac_cagdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aprillacan, geçmiş olsun kardeşim...
    NeO-SouL, sana da geçmiş olsun. Basına gelenleri okuyunca ben yaşamışım gibi sinirlendim
    Mondial 125 MT > Mondial 250 MCT > Kawasaki EN 500 > Yamaha FZ 6 (naked) > Şu an Honda CBR 600 f

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler