Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

bi bayana ne tarz motor tavsiye edersiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

bence bmc
    eski reklam geldi aklıma birden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda AT
    bence alacağın motoru seçerken

1-Motor bir aşk işidir...beğenmediğin bir motora binme derim keyif almazsın...

2-çin malı-kore malı abuk subuk motorumsulara binme..biraz sabret para koy bir kenera adam gibi bir motor al derim....

3-Başlangıç motoru..yok bayansın..yok yeni başladın scoterla başla sonra vitesliye geç muhabbeti boş laf...ciddi bir eğitim tavsiye ederim alma imkanın varsa..ankara yada istanbul dışındaysan zor tabi..işi bilen birisinden öğrenirsen kendi yeteneklerinin farkına vardıktan sonra...şu soruyu cevapla ve motorunu seç....Ben bu motora binme işine ve bindiğim motora saygı duyuyormuyum...o zaman her motor senin motorundur....

Sevgiler

(Bu arada çok ukelalık ettim galiba:( kusura bakma)
    KAFADAN KASK VE AKIL EKSİK OLMASIN!!!

Motosikleti
    CBR 600 F di satıldı
    benim 600 f motosikletim var eşimde sürebiliyor ve gayet hoş duruyor birde virego 535 tavisye edebilirim
    ::tutkuy::

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    okulda 2 bayan motosiklet kullanıcısı var.
    biri CBR125 diğeri ise TVS Apache kullanıyor.

Cbr125 çok hoş duruyor bir hatunda!
    Hatta bence sadece hatunlarda hoş duruyor!!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    chooper al bence sen daha karizmatik durur hemde bence senin için emniyetli bile olur ağır devir olması bakımından dolayı
    yoksa hız merakın varsa tercih benim fikrimce tabi cbf 150 tek gecerim ben

sternboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok..
    bncede bi bayan için uzun yollu bi motosiklet cbf 150 ben bikaçkere gördüm cbf li bayan gayet hoş duruyordu üstünde
    81VATAN__54MEKÂN

nedym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alıcım
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erkegin kullandigi her motoru bayanda kullanir bence bir ayrim olmasi cok yanlis.
    Bence bayanlar vitesi olan her seyi cok daha iyi kullanır.... baylara göre.

Yanlış anlaşılmasın dikkat bakımından demek istedim

JAWA CEYLAN derim azyakar cok kacar hemde nostaljik

"Bayana x tarz motor (ki bu da genelde scooter oluyor) uygun düşer." sözü "bu cümledeki mantık hatasını bulun" sorusunun altına örnek olarak konulacak kadar saçma bence. Cinsiyet vb.ne uygun düşen motor tarzı yoktur; kişinin kendisine yakın bulduğu-kullanmaktan daha bir haz alacağı motor tarzı vardır ancak. Onu da doğal olarak dışarıdan birileri değil de deneyip gördükçe ancak o kişinin kendisi karar verecektir.

2500 TL'ye ancak YBR 125 ya da CBF 150 alabiliyor olmanız hiçbir dezavantaj oluşturmuyor. İlk kez vitesli motor sahibi olacak bir kişi için para sorunu olmasaydı da zaten önerilebilecek en iyi iki motor herhalde bu ikisi olurdu. Tarzınızı belirlemek için de acele etmeniz gerekmez. 1-2 yıl motorunuzun keyfini çıkardıktan sonra tarzınız şu ya da bu tarz motorların sizde özel bir ilgi uyandırmasına yol açarak kendini belli edecektir.

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    yahu topic patladı heee.
    Orgazma Dudak Büktürür

attraction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilia rs250
    Alıntı voyagerx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Bayana x tarz motor (ki bu da genelde scooter oluyor) uygun düşer." sözü "bu cümledeki mantık hatasını bulun" sorusunun altına örnek olarak konulacak kadar saçma bence. Cinsiyet vb.ne uygun düşen motor tarzı yoktur; kişinin kendisine yakın bulduğu-kullanmaktan daha bir haz alacağı motor tarzı vardır ancak. Onu da doğal olarak dışarıdan birileri değil de deneyip gördükçe ancak o kişinin kendisi karar verecektir.

2500 TL'ye ancak YBR 125 ya da CBF 150 alabiliyor olmanız hiçbir dezavantaj oluşturmuyor. İlk kez vitesli motor sahibi olacak bir kişi için para sorunu olmasaydı da zaten önerilebilecek en iyi iki motor herhalde bu ikisi olurdu. Tarzınızı belirlemek için de acele etmeniz gerekmez. 1-2 yıl motorunuzun keyfini çıkardıktan sonra tarzınız şu ya da bu tarz motorların sizde özel bir ilgi uyandırmasına yol açarak kendini belli edecektir.
    aynen
    .....

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Hayabusa Al Bence :D Gerisi Boş Başlangıç ve bitiş motorun suzuki gsxr 1300 hayabusa olsun... Hayal buysa hayabusa.. :D nedense profiline ısınamadım senin özlem boz
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aye tanımaz kanka :D hatun genelde kombine makas attıgı için görmemiştir :D
    Ayenin işi olmaz cadde motorcularıyla pP
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    morrigan
    Bak ben de senin sayende gördüm. Ne diyeyim ki
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Gv 250 rahat olur sanki

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nedym adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bayanlar vitesi olan her seyi cok daha iyi kullanır.... baylara göre.

Yanlış anlaşılmasın dikkat bakımından demek istedim
    Aslında sanıldığının tam aksine durum çok farklı..
    Kadınlar fizyolojik yapıları gereği reflekslerinin erkeklerden daha zayıf olduğu ve kadınların sürücü hatası sebebiyle yaptıkları kendi aralarındaki kaza oranlarının, erkeklerin kendi aralarındaki kaza oranlarına göre oldukça yüksek olduğu bilimsel olarak ispatlanmıştır.

Mesela her 10 kadından 6'sı en az bir kez sürücü hata kaynaklı kaza yaptıysa; erkeklerde bu oran 1,2-1,5 arası.

Evet, dikkatli olabilirler ancak beyinlerinin işleyiş sistemi biraz daha komplex; dolayısıyla heran dikkatleri dağılabiliyor!

Bir pazar günü evde oturuyoruz; annem babam kardeşim vs. Aile saadeti! Sonra anneme bir telefon geldi! Acilen hastaneye çağırıyorlar! (Sağlıkçıdır kendisi) Bir kaza olmuş ve bir araç şehrin en işlek yerinde ışıklarda insanların arasına dalmış. Ölüler, yaralılar vs.. Daha annem evden çıkarken babam "kesin kadındır bunu yapan" dedi! Tabii ailemizin dişi şöförü isyan ederek çıktı evden..!! Neyse; 4-5 saat sonra annem geldi, kazadan bahsediyor!

"8 yaralı 1 de vefat var! Kadının biri ışıklara yaklaşırken fren yerine gaza basmış, telaş yapınca ayağınıda çekememiş ve ışıklarda karşıdan karşıya geçenleri biçmiş!"

~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Alıntı egemen977 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence alacağın motoru seçerken

1-Motor bir aşk işidir...beğenmediğin bir motora binme derim keyif almazsın...

2-çin malı-kore malı abuk subuk motorumsulara binme..biraz sabret para koy bir kenera adam gibi bir motor al derim....

3-Başlangıç motoru..yok bayansın..yok yeni başladın scoterla başla sonra vitesliye geç muhabbeti boş laf...ciddi bir eğitim tavsiye ederim alma imkanın varsa..ankara yada istanbul dışındaysan zor tabi..işi bilen birisinden öğrenirsen kendi yeteneklerinin farkına vardıktan sonra...şu soruyu cevapla ve motorunu seç....Ben bu motora binme işine ve bindiğim motora saygı duyuyormuyum...o zaman her motor senin motorundur....

Sevgiler

(Bu arada çok ukelalık ettim galiba:( kusura bakma)
    teşekkür ederim...

tutankhamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco G-Dink 250i
    chopper tarzı düşünüyosan kymco venox güzel olur hem sportif görünüşü hem de tarzıyla bi bayana da çok iyi gider ama almaya karar verdiğin motor ne olursa olsun ona karşı duygusal bi bağ hissetmeden alma

cbr 125 honda'nın Ankara bayisinden sordum..5,510TL+210TL plaka ve ruhsat işlemleri ile 5720 sıfırın fiyatı bu...

Motosikleti
    Keeway Matrix Turbo
    bence cbr125 alacağına ybr almalısın malum cbr ın parçası çok pahalı allah korusun en azından seleden düşme durumunda bile bir scooter alacak kadar masraf çıkaracak kanısındayım yinede sizin tercihiniz...

Saygılar...

Alıntı cqn3517 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence cbr125 alacağına ybr almalısın malum cbr ın parçası çok pahalı allah korusun en azından seleden düşme durumunda bile bir scooter alacak kadar masraf çıkaracak kanısındayım yinede sizin tercihiniz...

Saygılar...
    evet bunlar da önemli tabi. teşekkür ederim...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)