Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Izmirdeki Motorsiklet Dostları Aman Dikkat!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    Dün geçe saat 01:00 civarı henüz yarım saat lik uykudayken evdekilerin dikkati sayesinde motosikletimin 2. kez çalınmasına mani oldum.Adamlar iki kişi idi silah sıktım ama nerelerine söylemeyim,sonuçta kaçtılar.

Motosikletin yanına gelip önce motosikleti dürtmüşler alarm çalmış uyarı çalıyo önce benim motorda, tabi baldız saolsun çamdan pencereyi hafif aralayıp bakmış 4 kilt ve alarm olunca adamlar benzin çalmaya çalışmışlar. benzin hortumunu kesip 2 lt lik cola şişesinine hortumu sokup benzin in boşaltıyolar

Tam o sırada bir tane motosikletimi aynı yerden çaldırmış olan ben tabi düşünün ne haldeyim ve baldız motor gidiyo diyince kaptım silahı allah ne verdiyse 1 kattan aşagı şerefsizler kaçtılar.

motosiklet oldugu yer göl gibi benzin yola dökülmüş sinirimi alamadım sokak sokak aradım adamları ama nafile kaçtılar.
    Şimdi önlem olarak evin önüne menteşeli katlanabilir bir garaj yaptıracam

Aman dikkat çünkü ÇALINAN MOTOSİKLETİMİN önçe benzinini sonra kendisini çalmışlardı...
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Dostum büyük geçmiş olsun. İyiki farketmişsiniz.

Motosikleti
    saol eger farketmesek içim baya yanacaktı.

motosikleti çaldırmayı gel bana sor, kolun baçak ın yok gibi bişey allah o acıyı bana degil kimseye yaşatmasın.
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abooo benim neden haberim yok yaa,

alacagın olsun insan arar anlatır gelde anlat canlı canlı =))

olum senın hiç bi işin rast gitmicekmi yaa :D:D
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    saol kanki ne bilem gider elbet bi gün nasıl olacaksa

pozitif_man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    Geçmiş olsun hocam... Malesef büyük şehirlerde bunu önleyemiyorsunuz... Garaj fikri bence de mantıklı...
    İki canlı kuşu birbirine bağlasan, dört kanatlı oldukları halde uçamazlar, çünkü ikilik mevcuttur.

gewçmiş olsun yaaww semt neresi

Motosikleti
    Alıntı pozitif_man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun hocam... Malesef büyük şehirlerde bunu önleyemiyorsunuz... Garaj fikri bence de mantıklı...

saolssın karderşim allah kimsenin başına vermesin.

tabi biz türkler başımıza gelmeden asla asla akıllanmayız böyle ata sözü olan başka millet varmı acaba.

olaydan sonra geçe geldi aklıma menteşeli garaj sistemi demirçiye yarın sipariş edecem olunca fotolarını eklerim.

Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gewçmiş olsun yaaww semt neresi
    yapıçıoglu kardeşim. saollasın

kış gelince hekes evine çekiliyo tabi sokaklarda kimse olmuyo dikkat etmek lazım bu kış aylarında türedi yine bu afedersiniz adi şerefsizler

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    davut geçmiş olsun kafaya takmışlar seni adi hırsızlar dikatlı ol sende ekmek var galiba alıştılar sana bunların cezasıda yatılmaz şerefsizler .

Motosikleti
    saol cesur ama yırtarız be kardeşim içim yanıyo valla bu seferde olsaydı ne yapardım bilmiyorum.vuracam vallahi bi daha gelirse neresine denk gelirse yine sıkacam.işallah kepenkli garajı yapınca rahatlıyacam şimdi kayınpeder in kahvesinde bırakıyom motor u.

en güzelikapalı bi yer abi yoksa zor yani

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adamlar vitesli motor kullanamıyo demekki sadece benzini alıp senin daha önce çaldırdığın motora koyacak ve biraz geceklerdi belkide

Bu defa direkten dönmüş, Geçmiş olsun davut.

May The Force Be With You

Motosikleti
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar vitesli motor kullanamıyo demekki sadece benzini alıp senin daha önce çaldırdığın motora koyacak ve biraz geceklerdi belkide

Bu defa direkten dönmüş, Geçmiş olsun davut.

saolun valla hepiniz ama lütfen sizde dikatli olun malum kış ayları ortalık tenha motosiklet çaldırmanın heleki onu alın terinizle kazanıp çaldırmanın sonrasındaki açının tariifi yok DİKKAT LÜTFEN.

gtunerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaşla göz arası oluyor abi yaaa baya bi sağlama almak lazım....

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    cok gecmıs olsun .tesekkurler uyarın ıcın.
    MOTOR bence bır hastalıktır.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    geçmiş olsun arkadaşım.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    150 ZC
    geçmiş olsun arkadaşım, benim de geçenlerde motorun brandasını yırtmışlar, altında ne var diye bakmak istediler heralde, alarmı duymadım malasef muhtemeln çalmıştır, kilit yerlerinden çekilmiş, tekrar geçmiş olsun, eğer menteşeli katlanabilir garaj olayını düşünürsen projene ortak olabilirim arkadaşım izmirdenim, ben de böyle birşey yaptırmak istiyorum
    to Live is to Die...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben olsam direk kaskocuya

thecoolzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    hocam geçmiş olsun.
    cezalar caydırı olmadıgı sürece bu işlerin sonu yok.bu devirde sokaga motor bırakılmaz valla.kapının girişi falanda mı yok?eskiden bizim bahceye merdivenle çıkılıyodu.tahta vardı bi tane yavas yavas indiriyodum ama cıkartamıyodum.

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    arkadasım gecmiş olsun izmirin neresinde oturuyosun hangi semt te oldu olay?
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)