Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadan Hafif Darbe Maşayı Yamultur mu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    DRZ400 SM
    Arkadaşlar, cumartesi gecesi KGS gişelerinde bir Doğan arkadan dokundu benim motora. Plakayı, stop lambasını, arka sinyalleri taşıyan plastik parça kırıldı ama çok da önemli bir şey değil. Beni asıl düşündüren, maşanın azıcık kavisli görünmesi. Hafif içe doğru bükülmüş sanki. 10 - 15 kilometreyle yapılan bir kazada maşa hakikaten hasar alır mı yoksa ben mi kuruntu ediyorum dersiniz?
    [B]J şimdi asker[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    almış olabilir, çok basit kazalarda çok anlamsız hasarlar alabilir motorlar..
    bi servise göstermeli en azından aynı motorun bi diğeriyle karşılaştırmalsın
    GKN MOTORS

geçmiş olsun GKN abinin dediği gibi başka bi motorlar karşılaştırmalısın

Motosikleti
    mz 251
    maşa dan kastınız ön maşamı ya da arka tekerin maşaşımı bükülmüş olamaz arka maşa olsa ondan önce arka jant eğilir ön deseniz amartisörler esner sonuçta bükülmesi mümkün değil tekrar ğeçmiş olsun
    müzisyen agırsiklet şampiyon

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arka maşa eğilmesi çok zor... arka jant maşa eğilmeden kırılır tahminimce
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    DRZ400 SM
    Sağ olun arkadaşlar. Evet, arka maşa. Janta da daha dikkatli bakayım eve gidince. Ufak tefek bir kaza ama acayip canım sıkıldı. Bir de motorsuz kaldım, arkasını yaptırmadan kullanamıyorum. Bahsettiğim plastik parçanın çok az bir tutar yeri kalmış, o gece eve kadar dayandı ama biraz sürat yapsam düşüp gidecek gibi görünüyor.
    [B]J şimdi asker[/B]

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Jantını iyice yamultmadan arka maşayı eğemezsin. Arka maşa motosikletteki en sağlam yerlerden biridir. Kazadan sonra eve kadar gidip bişey farketmediysen (arka maşa eğilmiş olsa yolda düz bir çizgide gitmen imkansız olurdu) bir sorun yok demektir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)