Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İlk Dokunuşta Aşk...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    My Kawa..
    Bugün işim dolayısı ile dışarı çıktım.. Şirinevlerdeki Honda Satış / Servis olan Otosever'e uğradım.. CBF 150 hakkında Bilgi almak için.. Sağolsunlar gayet ilgili ve güleryüzlü davrandılar (diğer çin çan çon firmaları öyle değildi) Fiyat Sordum 3.900 YTL ruhsat dahil dediler.. Tamamı peşin olursa 3.550 YTL.. Taksit olayını sordum 1 peşin 8 taksit olur.. yani 900 peşin 375x8 Taksit olur (vade farksız) dediler.. Motoru hep dışarıda giderken görüyordum yakından inceleme fırsatım olmadı hiç.. bugün inceledim resimlerde göründüğünden daha iri olduğu en büyük fark.. Servisinden tutun yedek parçalarına kadar konuştuk hiç sıkılmadan ve başlarından savmadan gayet hoşgörülü ve tatmin edici cevaplar aldım.. Karar veremiyordum vitesli mi scooter mı diye artık verdim hem vitesli olup olmadığına hemde marka ve modeline.. Kesinlile CBF alırım.. İnş. Bu yaz başında elimde olacak.. Bir de alacaklar için uyarı ellerinde kalan son parti malı 3.900 YTL ye satıcaklar yeni parti mal = 300 YTL zamlı olacakmış bilginize...
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OzCaN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gts 250i Evo
    Al al pişman olmazsın

Fakat bu hondanın fiyat politikası biraz farklı sanırım almak isteyen herkese şimdi al yoksa zam gelecek diyorlar heralde Bende alacağım zaman haftaya zam geliyor demişlerdi

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Al al kaçırma O benim aşkım Motorumu satar satmaz hemen alıcam bende konuştum burda zaten bizim burdaki honda bayisi babamın arkadaşı taksitlik olarak 3740 ytl ye bıraktı onlarada haftaya yeni parti mallar gelicekmiş + olarak kendisininde daha bilmediği süpriz bir 250 lik vitesli motor da gelicekmiş

Kara keçi az kaldı alıcam seni
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    My Kawa..
    Zam olayını başka bi yerden de duymuştum.. (bayi felan değil, bi haber kaynağıydı sanırım) zaten elinde 7 tane CBF kalmış.. Elindekiler 2008 oluyo heralde. 2009 model olunca +300 YTL oluyo bu arada Gösterge panelinide sordum Devir saatli olanı yurt dışında var sipariş verebilirmiyiz dedim, Sanmıyorum göndermeyebilirler dedi..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    İnşallah alırsın istediğin motoru
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    Tercih ettiğiniz motor doğru seçim
    İnşallah hayırlısı ile alırsınız .
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Güzel motor hayırlı olsun...

Motor güzel umarım istediğine kavuşursun.

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    piyasada 3.000 ytl ye 2.elleride mevcut.

düz hesap 300 ytl ile üzerine alıyorsun.

3.300 ytl ye geldi.

200 ytl daha veririrm sıfır tertemiz motor alırım(uzun süreli kullanacaksam)

tavsiyede bulunurm.bu ara bende düşünüyorum
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    inşallah sorunsuz bir şekilde kavuşur ve kazasız belasız kullanırsın
    Ride hard or stay at home

İnşallah kavuşursun CBF'ine arkadaşım.

Bende bugün Eskişehir Özmert Honda Yetkili Satıcısına gittim Honda İnnova gelecek mi diye ama adamlar benden cahil çıktı ben anlatım Motorsiklet.net'de fotoğrafları çıktı,Manisa'da test ediliyor diye adamlar benden haberini aldılar. Yanlız dükkanda bir Cup 90 vardı 2000km'de sıfır çil çil 7-8 eder bu dedim 6.500 ytl vermiş kabul etmemişler. İçim gide gide Clio'ma aladım İnnovanın hayaliyle...

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    ' Kesin bu motoru almalıyım' bu cümleyi kendime Kızıltoprak'daki mağazaları gezerken belki 1000 defa söylemisimdir Hemen ilk gördüğün motora bu benim olmalı diye yapısmamanı tavsiye ederim iyice gez hangisi daha çok işine yariycak daha çok albeni diycek? Zam meseleside ben bildim bileli her hafta zam geliyor

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bende bugün Eskişehir Özmert Honda Yetkili Satıcısına gittim Honda İnnova gelecek mi diye ama adamlar benden cahil çıktı ben anlatım Motorsiklet.net'de fotoğrafları çıktı,Manisa'da test ediliyor diye adamlar benden haberini aldılar. Yanlız dükkanda bir Cup 90 vardı 2000km'de sıfır çil çil 7-8 eder bu dedim 6.500 ytl vermiş kabul etmemişler. İçim gide gide Clio'ma aladım İnnovanın hayaliyle...
    Bizim burdaki honda bayiisindede var bir tane cup 90 vitrinin içinde daha sıfır cillop gibi duruyor azıcık yaklaştım bakmak için adam direk o satılık değil dedi yok abi ben sadece inceliyorum dedim
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Böylece clio sahibi olduğunu öğrenmiş olmanın mutluluğuyla uyuyabiliriz hepimiz bu gece sanıyorum..

Konu sahibine : En kısa zamanda hayaline kavuşman dileğiyle
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    MZ 1968 es175/2
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böylece clio sahibi olduğunu öğrenmiş olmanın mutluluğuyla uyuyabiliriz hepimiz bu gece sanıyorum..
    zaten hiç şüphe yokki motorhocası da sırf bunun için clio yu vurguladı hocam.herkese temiz bi uyku

bu arada cbf 150 iyi bi seçim.en kısa zamanda alırsın inş.
    ::xrock::"No Matter What You Ride, it's All The Same Wind."::xrock::

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    E hala ayaktasın sen Hatta bende
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    MZ 1968 es175/2
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E hala ayaktasın sen Hatta bende
    abi bende diyorum bu işte bi tersik var ama nerde
    ::xrock::"No Matter What You Ride, it's All The Same Wind."::xrock::

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    allah ıstedıgınıze kavustursun....
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ben apache alırdım....
    yedek parça olarak daha uygun. cbf 150 kafa karenajı dünya para, oysa tvs 3 te bir fiyatına. ve bence çok daha kaliteli. ama 2. eli düşünürsen, önyargılardan dolayı honda tercih edilebilir...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    My Kawa..
    iyi dileklerinizden ötürü teşekkür ederim.. Allah hepimize gönlümüzden geçeni nasip etsin..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)