Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İlk Dokunuşta Aşk...

Motovento
    REKLAM ALANI
    TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Honda CBF 150 seçimin hayırlı olsun. Ben bu scooterimi almadan önce çok dolandım düşündüğün motosikletede baktım sağını solunu inceledim üzerine oturdum ama vitesli tecrübem olmaması yıllardır süregelen alışkanlığımı değiştirmek istememem nedeniyle eledim ama tabiiki güzel bir motosiklet yakından daha da gösterişli..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böylece clio sahibi olduğunu öğrenmiş olmanın mutluluğuyla uyuyabiliriz hepimiz bu gece sanıyorum..

Konu sahibine : En kısa zamanda hayaline kavuşman dileğiyle
    Seni çok ilgilendirmiş Clio arabam galima ,zevzekliğin lüzumu yok diyorum ve zevzek hareketlerinin devamını diliyorum.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı OzCaN35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al al pişman olmazsın

Fakat bu hondanın fiyat politikası biraz farklı sanırım almak isteyen herkese şimdi al yoksa zam gelecek diyorlar heralde Bende alacağım zaman haftaya zam geliyor demişlerdi
    Diğer satıcılarda öyle merak etme sen...Bu pazarlama taktiği oldu günümüzde....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı TORAMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda CBF 150 seçimin hayırlı olsun. Ben bu scooterimi almadan önce çok dolandım düşündüğün motosikletede baktım sağını solunu inceledim üzerine oturdum ama vitesli tecrübem olmaması yıllardır süregelen alışkanlığımı değiştirmek istememem nedeniyle eledim ama tabiiki güzel bir motosiklet yakından daha da gösterişli..
    TORAMAN abim, Benimde vitesli tecrübem yok ama kendime güveniyorum.. Bi yerlerden başlamak lazım diye düşünüyorum
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün işim dolayısı ile dışarı çıktım.. Şirinevlerdeki Honda Satış / Servis olan Otosever'e uğradım.. CBF 150 hakkında Bilgi almak için.. Sağolsunlar gayet ilgili ve güleryüzlü davrandılar (diğer çin çan çon firmaları öyle değildi) Fiyat Sordum 3.900 YTL ruhsat dahil dediler.. Tamamı peşin olursa 3.550 YTL.. Taksit olayını sordum 1 peşin 8 taksit olur.. yani 900 peşin 375x8 Taksit olur (vade farksız) dediler.. Motoru hep dışarıda giderken görüyordum yakından inceleme fırsatım olmadı hiç.. bugün inceledim resimlerde göründüğünden daha iri olduğu en büyük fark.. Servisinden tutun yedek parçalarına kadar konuştuk hiç sıkılmadan ve başlarından savmadan gayet hoşgörülü ve tatmin edici cevaplar aldım.. Karar veremiyordum vitesli mi scooter mı diye artık verdim hem vitesli olup olmadığına hemde marka ve modeline.. Kesinlile CBF alırım.. İnş. Bu yaz başında elimde olacak.. Bir de alacaklar için uyarı ellerinde kalan son parti malı 3.900 YTL ye satıcaklar yeni parti mal = 300 YTL zamlı olacakmış bilginize...
    hıı otosever çok hoşgörülü biyerdir honda farkından olsun oda.scuterin keyfi başka ama viteslide tortlu motor ama cbf güzel motor hayırlısı olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün işim dolayısı ile dışarı çıktım.. Şirinevlerdeki Honda Satış / Servis olan Otosever'e uğradım.. CBF 150 hakkında Bilgi almak için.. Sağolsunlar gayet ilgili ve güleryüzlü davrandılar (diğer çin çan çon firmaları öyle değildi) Fiyat Sordum 3.900 YTL ruhsat dahil dediler.. Tamamı peşin olursa 3.550 YTL.. Taksit olayını sordum 1 peşin 8 taksit olur.. yani 900 peşin 375x8 Taksit olur (vade farksız) dediler.. Motoru hep dışarıda giderken görüyordum yakından inceleme fırsatım olmadı hiç.. bugün inceledim resimlerde göründüğünden daha iri olduğu en büyük fark.. Servisinden tutun yedek parçalarına kadar konuştuk hiç sıkılmadan ve başlarından savmadan gayet hoşgörülü ve tatmin edici cevaplar aldım.. Karar veremiyordum vitesli mi scooter mı diye artık verdim hem vitesli olup olmadığına hemde marka ve modeline.. Kesinlile CBF alırım.. İnş. Bu yaz başında elimde olacak.. Bir de alacaklar için uyarı ellerinde kalan son parti malı 3.900 YTL ye satıcaklar yeni parti mal = 300 YTL zamlı olacakmış bilginize...

peşin =3900
    900 peşin 375*8=3900
    nakit peşin =3500
    şu cahil tezgahından vazgeçseler de milletin aklı karışmasa.
    ben inanıyorum ki 1,5-2 ay sonra fiyatlara zam filan gelmeyecek ve taksitler daha fazla olacak.
    bu ekonomik koşullarda çok üst düzey gelire sahip kullanıcılara hitap etmeyen hiç bir motor ya da otomobil zamlı fiyatlarla satılamaz.

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    apache de bi araştır derim, şayet vitesli motor alacak olsam tercihim olurdu,
    herkezin bildiği gibi iş motoru almakla bitmiyor, servis ve yedek parça çok önemli, bunlarıda araştırmak gerekir. bütçem rahat diyosan tabiki de honda derim
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    İlk gözağrımdı.Kim ne derse desin başlangıç için çok ideal,maliyeti düşük,keyfi büyük bir motor.Şehiriçi kullanımında çok pratik ve rahat bir motor.Kesinlikle tavsiye ederim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)