Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Apache'mMmMMmM benim =P

Motovento
    REKLAM ALANI
    hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    bana kızmayın bu topiği açtım diye..
    dün Hendek'e gelmeden önce gittim depoya motorun yanına kotağı açtım marşa bastım jigle ile hemen çalıştı herkesin motorum çalışmıyor diye açtığı topikleri gördükten sonra motorumun tek marşda çalışması beni çok mutlu etti demekki neymiş güzel güzel bakımları temizliği yapılırsa 1 2 3 4 5 6 7 ... kaç gün yatarsa yatsın motor tek marşda çalışırmış.. vallaha çok mutluyum Apache'mMmMMmM benim
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    new apache rtr black
    aaaa aynı benim ssbws'mmmmm gerçi ben hergün kullanıyom ama
    sağlığa en zararlı şeyse yaşamak
    ApAcHe istemdışı teker yapan tek motor
    bws aşkı bitmerz 16000 km mazii unutulmaz nazilli 09

RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    Dostum bakım dedinde 2500 km lere geldim daha bakıma sokmadım motoru ne kadar ihmalkarım yaa :S illa 3000 olcak sanki bakım için. zaten motorun gaz yiyişinde bi anormallik var bugün yarın götürcem inşallah bakıma.Ama allahı var hiç yolda koymadı beni maşallah apache. Bide motoru sıfır almak hakikaten daha bi güzel oluyomuş Bu apache ilk sıfır motorum. öncekileri hep 2.el almıştım

Motosikleti
    Alıntı RECOKARAP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bakım dedinde 2500 km lere geldim daha bakıma sokmadım motoru ne kadar ihmalkarım yaa :S illa 3000 olcak sanki bakım için. zaten motorun gaz yiyişinde bi anormallik var bugün yarın götürcem inşallah bakıma.Ama allahı var hiç yolda koymadı beni maşallah apache. Bide motoru sıfır almak hakikaten daha bi güzel oluyomuş Bu apache ilk sıfır motorum. öncekileri hep 2.el almıştım
    aman bakımları eksik etme abi zmanından önce yap ne de olsa kul yapımı.. bakmazsan çinlilerden beter olur her motor.. sen ona bak ki o da sana baksın yolda bırakmasın...

tvs leri yolda scooterimle geçmek bana çok haz veriyor.
    tvs yada cbr125 benim motorun neler yaptıgını bilmedigi için kapışıyorlar sonra şaşırıyorlar.motorum sym hd 170cc

Motosikleti
    resim paylaşır mısın merak ettim scooterı acun0

Motosikleti
    helal olsun acun

gökhan32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    benim motorumda 1 basısta alıyor ve birden gaz veriyorum anında yiyor 10 devire kadar geliyor bi an budur need olsa ybr :d

bu kadar seri ve performanslı olmasa cbr 600 f den sonra yetmezdi bana ama görüntü yok icraat mükemmel gören çin motoru zandediyor sonra yolda kedi enigiyle oynar gibi oynamak hoşuma gidiyor. bazen araçlar bile şaşırıyor bu ne hız hemde scooter le diyor buda hoşuma gitmiyor degil hani 600 f varken kimse yarışmıyordu. zaten gerek yok deyip gaza bile basmıyor yanından vızt diye geçmek hoşuma gitmiyordu bir süre sonra biraz yolda eglenmelıiydim yol ozaman keyifli oluyor. he nekadar motora bimesemde tek basışta benim motorda çakmak gibi alıyor hemde cikle çekme gibi bir dert yok otamatik cikle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)