Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Enduro tarzı motorsiklet seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    iyireklam10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş ben dün ( cumartesi ) işten çıkında çarşıda enver ustanın yanına gittim (adanada meşhurdur tek bmw ci enver usta ) bi tane r 80 gs vardı aşırı iri yarı çok kaslı bi motor hemen resim felan çekildim çok hoşuma gitti fiyatını sordum 4.500 ytl dedi gerçekten komik bi rakam türkiyede bmw yaygınolmadığından dolayı çok ucuz vede motor 93 modeldi yanlış hatırlamıyorsam. pazarlıkla felan 4000 e gelir o motor ama emin ol hayatında aldığın en sağlam en kaliteli motorların başında gelir.
    bi honda cbx 250 nin orta halli 2. elleri bile 5000 ytl iken o motorun 4000 ytl olması beni üzüyor ama benim için büyük avantaj oldukça ucuza geliyor

sana tavsiyem tercihlerin arasına bi bmw de koy hem 800 cc gücünü ne sormaya gerek var nede anlatmaya
    alsa o motor bana büyük gelir deme bi kere üstüne bin bi tur at tamam dersin tam benlik motor

yinede sen bilirsin ne alacaksan hayırlı olsun diyelim

zaten yaza allah kaza bela vermesse 600 cc lik fz6 fazer alıcam binmek için ormanda tepinmek için alacagı mmotor 800 cc başlangıç olarak yorucu ve delilik olur görüşündeyim...
    ayrıca oakdar cc ye gerek yok suremeyeceğimden değill 13 yıldır motorsiklet sürüyorum ben ormanda patika yolda falan sürmek için değil yol olmayan yerlerden gitmek hoplayıp zıplamak atlamak isityorum
    niyetim bu hafta sonları stres atmak yani...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    iyireklam10,hoplamak ve zıplamak için 800 cc çok büyük, bende var ne hoplayabiliyorum nede zıplayabiliyorum niyemi çok ağır, lastik kaydı altında kaldın 217 kilo,bir tarafını kesin kırar, grenajları çok pahalı yani keyif yapalım derken zehir olur.250 cc nin yukarısı tehlike stres atmak istiyorsan 150 cc lik mondial,yada 200 lük zongsen al en azından parça ucuz ve bol, tekteker yapamazsın ama patikalardan, çamurda bol bol eğlenirsin ikinci elleride çok uygun,motoru yaksan zoruna gitmez,

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    çin malı düşünmüyorum uygun fiyata muhtemelen honda xl 200 düşünüyorum kullananlar deneyimlerini yazarsa sevinirim...

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı iyireklam10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin malı düşünmüyorum uygun fiyata muhtemelen honda xl 200 düşünüyorum kullananlar deneyimlerini yazarsa sevinirim...
    Seninle aynı yolda gidicez galiba

Bende yakında Cbr 125 i yakıcam.Ama üstüne benzin döküp.

Ben xl 200 yerine dt 125 r düşünüyorum bi onada bak derim çok hoşuma gidiyo ama sağlamını bulamadım gitti hint kumaşı gibi.Bu xl 200 ü hiç bilmiyorum bi bakıyım nasılmış neymiş.
    We are many...

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seninle aynı yolda gidicez galiba

Bende yakında Cbr 125 i yakıcam.Ama üstüne benzin döküp.

Ben xl 200 yerine dt 125 r düşünüyorum bi onada bak derim çok hoşuma gidiyo ama sağlamını bulamadım gitti hint kumaşı gibi.Bu xl 200 ü hiç bilmiyorum bi bakıyım nasılmış neymiş.
    xl yi herkes tavsiye ediyor dt ise tork ve beygir olarak düşük xl den
    ayrıca fiyatıda yuksek gibi...

cbr yanında sogudum motorsikeltten şuan tamir ettiriyorum ama
    yaza yada yaz sonuna satıcam bir xl alıcam yada fazer alıcam
    ama xl kesin alıcam içimdeki enduro toprak çamur evdasını artık hayata geçiricem
    kaç yıldır bekliyordu cbr yanınca oda orataya çıkmaya başladı...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    bence ikinci el xt 125'de düşünebilirsin

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence ikinci el xt 125'de düşünebilirsin
    beygir olarakta tatmin etmesi lazım diye düşünüyorum sonuşta ilk defa motorsiklet kullanmıyorum uzun zaman deneyimim var sadece tarz değişikliğinden arazide ilk defa
    deneyeceğim...

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Prometheus (yanlış yazmış olabilirim) diye biri vardı. O almıştı XL200 internetten aldı ankara postaladılar motoru. Motorda hiç bir sorun yok demişler ama motoru teslim aldığında bir kaç sorunla karşılaşmıştı. Öyle bir şey başına gelmesin dikkat et. Gerçi arkadaşınınkini almayı düşünüyorsun ama yinede bilgin olsun istedim.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    evet bir arkadaşımın motorsikeltini alacagım
    öyle bir durumda geri iade ederim zaten..
    öncelikle ormanda gidip
    hafta sonları biraz tepişicez
    bir kaç deneme turundan sonra alacagım motorsikleti...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)