Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2007 De Gecirdigim 2 Kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    1 CİSİ EMANET OLARAK BİRİNDEN MONDİAL 110 KH MOTOR ALDİM İKİ TURLUK İCİN O ZAMANLAR 12 11 YAŞİNDAYİM BİNDİM İLK SANAYİYE CİKTİM ORDA İKİ TUR ATTİKTAN SONRA SEHİR MERKEZİNE İNİYORDUM 70 LE GİDERKEN NASİL OLDU ANLAMADİM ARKA TEKER SENDELEDI VE MOTORLA YAN YATTIM AKLIMA GELINCE MOTORUN NASİL KAYDIGI GOZUMUN ONUNE GELIYOR MOTORDA BENDE SURUKLENEREK DURDUK ADAMIN BIRI YANASTI BEN TE SOKAGIN BAŞINDA ANLADIM DUŞECEGINI DEDI O ZAMANLAR YAZ OLDUGU İCİN İNCECİK YAZLİK KİSA KOLLU TISORT VAR USTUMDE KASK DESEN NE GEZER SAG KOLUM SOYULDU BISEY OLMAMIS GIBI DIREK KOSTUM MOTORU KALDIRDIM BAKTIM BISEYI VARMI DIYE AŞŞAGIDAN YAG AKITIYOR HASTANE COK YAKINDI 100 METRE FILAN HASTANEYE GIDERKEN 3 KUCUK KIZ BENLE DALGA GECIYOR MORELIM BOZULUYOR BI BAGIRMAMLA KIZLAR AGLIYA AGLIYA ANNELERININ YANINA KOSARAK GITTILER
    NER NEYSE HASTANENIN KAPISINA GELDIM MOTORU KILITLEDIM GIRDIM HASTANEYE DIREK LAVABOYA GITTIM KOLUMU YIKADIM ŞIMDI PANSUMAN ICIN GIRSEM ACILE TUTANAK TUTTURCAKLAR NOLDU KOLUNA FALAN EN IYISI GUZEL BI YIKADIM GITTIM MOTORCUYA ABI NEYI VAR BUNUN DEDIM 60 YTL MASRAFI VAR DEDI CALISTIRSAM BISEY OLURMU DEDIM BENI KORKUTMAK ICIN MOTOR PATLAR DEDI CESARETIMI TOPLADIM CALISTIRDIM MOTORU BISEYI YOK BINDIM GITTIM ARKADASIMIN YANINA ONU ALDIM BI 30 KM GEZDIK KOLUMADA GUNEŞ VURUYOR IYICE ACITIYOR DEDIM KENDI KENDIME DEPODA DOLUYDU OLM GOKHAN BİDAHA BU MOTOR TE 1 SENE SONRA ELİNE GECER BİN GEZ DEDİM KENDİ KENDİME ATLADİM HER NERDE Bİ MOTORCU GORSEM AYAGİMİ VİTESE BASTİRİYORUM BAGİRTİYORUM İKİNCİ ARKADAŞİMİ ALMAYA GİTTİM MOTORDA 3 KISIYIZ GEZİYORUZ GEZİYORUZ NEREDEYSE Bİ 100 KM GEZDİK SEHİR İCİ BAZİ YERLERDE 3 KİSİ OLDUGUMUZ İCİN ON KALDİRİYORUM SONRA BAŞLADİK SERVİTEPEDEN YUKARİ CİKMAYA TEE YUKARİLARA GELDİK ARKADAŞİN BİRİ DEDİ İLERİDE GOL VAR DUŞERİZ DEDİ BENDE TAM DONUS YAPİYORDUM ARKADAN ARABA GELDİ U DONUSU YAPACAKKEN BİRDEN AYAGİM GERİ VİTESE DEYDİ 1 E GELDİ ON KALKTİ ARABAYA DEYMİYİM DİYE MOTORU SAGA YATİRDİM 3 KİŞİ YERDEYİZ ARKADAŞLARDAN BİRİ AYAGİM MOTORUN ALTİNDA KALDİGİ İCİN ULA KOSUN GOKANİN AYAGİ KALDİ DİYE BAGİRİYOR BENDE ORDAN GULME KİRİZİ GECİRİYORUM AYAGİMİ MOTORUN ALTİNDAN CEKTİM SUSTU ORDAN ARKADAŞLARİ EVİNE BİRAKTİM GİTTİM SAHİBİNİN YANİNA TAM 5 SAAT OLMUŞ HERKEZ BENİM CEBİMİ ARİYORLAR RAHATSİZ ETMESİNLER DİYEDE KAPATMİŞTİM TELEFONU GOTURDUM SAHİBİNİN YANİNA MOTORDA 100 YTL MASRAF OLMUŞ BİRKAC YERİDE CİZİLMİŞ ERKESİ GUN DUYDUMKİ BABAMDAN 100 YTL ALMİŞ
    O ZAMANLAR KUCUKTUK AKLİMİZ BAŞİMİZDA DİYİLDİ AMA AKİLLANDİM BİDAHA MOTORA KASKSİZ KORUMASİZ BİNMEYECEGİM

İKİNCİ KAZAMDA MOBİLETLE VİRAJA GİRDİM CİKAMADİM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok
    Ya anladığım kadarıyla daha 13-14 yaşındasın. Herhalde kaza yapmak sana oyun gibi geliyor kardeşim ama burdan bakılınca anlattıkların hiçte oyun gibi görünmüyor.Allah göstermesin kafanızda kask yok, üstünüzde koruma yok.Motorda 3 kişisiniz. Ne diyim bilmiyorumki. Geçmiş olsun.Bu kafayla daha çok kaza yaparsın sen!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı onuray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya anladığım kadarıyla daha 13-14 yaşındasın. Herhalde kaza yapmak sana oyun gibi geliyor kardeşim ama burdan bakılınca anlattıkların hiçte oyun gibi görünmüyor.Allah göstermesin kafanızda kask yok, üstünüzde koruma yok.Motorda 3 kişisiniz. Ne diyim bilmiyorumki. Geçmiş olsun.Bu kafayla daha çok kaza yaparsın sen!!!
    ---AKİLLANDİK---

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Hem 2007 diyorsun hem de o zamanlar yaşım 11-12 dediğin gibi sanki 10 sene öncesini anlatıyorsun.En fazla 13-14'sün işte.Sana göre büyüdün ve akıllandın yani he.Aferin.Devam
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    yok
    Akıllandın?? İnşallah öylesindir kardeşim.Şimdi bizde senin yaşındayken herşey heyecanlı geliyordu ama sonradan acısını çekeceğimiz şeyler yapmıyorduk.Sen bırak özenme o ön kaldıran abilerine falan.Özeneceksen Ümmet abiye özen.Bak motosiklet üzerinde en fazla km yapan insan olması ve buna rağmen en az kazayı yapması.Herkes tarafından tanınması senin için örnek davranışlar teşkil etsin.

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    arkadaşım 11-12 diyon 2007 de şimdi 2009 13-14 gene tutmadı yaş
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı onuray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akıllandın?? İnşallah öylesindir kardeşim.Şimdi bizde senin yaşındayken herşey heyecanlı geliyordu ama sonradan acısını çekeceğimiz şeyler yapmıyorduk.Sen bırak özenme o ön kaldıran abilerine falan.Özeneceksen Ümmet abiye özen.Bak motosiklet üzerinde en fazla km yapan insan olması ve buna rağmen en az kazayı yapması.Herkes tarafından tanınması senin için örnek davranışlar teşkil etsin.
    Her zaman bir insanın yaptıkları örnek alınmayabilir. Geçen yaz bir ara kendisini Levent'ten geçerken ve kafasında kaskı yok iken görmüştüm.( O değildir diyenler çıkabilir ama ben bir gördüğüm yüzü asla unutmam) Yol tecrübeleri ve dostlukları örnek alınabilir.

Bazen de aşağıdaki söz anlam bulur.

"Dervişin dediğini yap ama, yaptığını yapma"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)