Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hangimiz bırakmayı düşünmediki?ama olmuyor!çok şükür!:-)!

Motovento
    REKLAM ALANI
    CBR1100XX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1100xx
    benim 97'de 94 bir gs 500'üm vardı o zaman yaş 17 ilk büyükçe motorum hero 100 ve gn250'den sonra!aldığımda zaten parasızlıktan düzgün makinanın yarı fiatıydı!daha alırken çalışmadı halıyle 35.dklık bi sanayi ziyaretinden sonra kyabus başlamıştı motorun alev almasından komple yağ boşaltmasından şase kayıklığından ruhsatta traktör olarak geçmesinden bütün elektrik tesisatının çöpte olmasından ve bütün ustalara iyice boşyere para kazandırdıktan ve hiç masrafsız gününde bile plakasını düşürerek bana masraf açmasından sora (ki bunlar 2 yıla tekabül eder)motorculuğu bırakma kararı aldım !evet 9 yaşımda almanyada başlamış olan aşkım türkiyede 10 sene sonra bitmişti!askerden geldiğimde maddiyatımızın daha düzgün olmasından dolayı lüx sayılacak sıfır bir araba aldım!ama motorcu olana Allahtan bi lütuftur ki arabaya bindiğim 1 sene boyunca hep bir eksiklik hissettim ve eksikliğin ne oldunu çözdüğümde arabayı satıp aşkıma döndüm!1000 şükürler olsun! !başına ne gelirse gelsin gerçek motorcu motordan vazgeçemez!
    Bir gün herkes racing'ci olacak!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    işte motorculuk budur ne demişler binsende öleceksin binmesende

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    bi erkenden ölmek var bide zamanında
    nasıl moral ama

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    34 yıl bastırdımmotor tutkumu, deşilmesin diye de mopetlerle idare ettim.
    En sonunda ı-ıh olmadı. Çocuklarımın da yetişmesiyle bıraktım gitti dizginler ama;
    Yine de kontrol bende.

Çocuklara ilk şart; MOTOR BÜYÜTÜLMEYECEK, bununla devam. Ne zamana kadar?
    Tam tecrübe edininceye kadar. 125'lik YBR den 500 lüğe geçiş en erken 2 yıl.

Dinlerler beni, güvenirim evlatlarıma.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

Motosikleti
    cbr1100xx
    o kadar abi!gerçi ben 9 yaşında olup 50'likten daha büyük motora binemediğim için 50 likle başladım ama aslı budur çocukların senin gibi akıllıca yol gösteren bir babaları oldukları için şanslı!benim gidişim 50cc.100cc.250cc.500cc.600cc.1100cc oldu ama yıne yaş la orantılı gelişti yani isteseydim de sıralamayı bozamazdım çünkü hep boyuma göre motorlar aldım! şuan 25 yaşındayım ve Allaha bin şükürler olsun hepsinde dibi görmeme rağmen de hiçbir zaman burnum bile kanamadı! !

teski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bazen kazalar izliyorum.. belki motorcularin belki otomabil suruculerin hatari oluyo..sonucta motor surucu agir darbe alio.. biliyorum birgun bende alicam..
    ve bildigim halde vazgecemiorum.. vazgecmekte istemiorm

Motosikleti
    cbr1100xx
    ya kanka işte ondan bahsediyorum istesende bırakamıyorsun zaten!bazen 200-240 giderken düşünüyorum şimdi lastik patlasa ne olur ama o da adrenalinin diğer bi yüzü yani hrtürlü bırakılmaz bu iş!!!!

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    cbr dostum sana benim hikayemi anlatayım istersen...

motor husunda herşeyi bilen adamdım bir zamanlar...

en iyi ben sürerdim sanki...

alem motor sürüşü ve hakimiyeti nedir benden öğrensin derdim....

motoru bazen bir kelebek...bazende arı gibi sürerdim....

bir gün yine kendimden emin sürerken...önüme ters dönüş yapan bir araba çıktı ve ben 100 le çaktım sağ kapıdan vurdum......hyundaı marka bir arabaydı...kendimi abartısız 15 metre ileride buldum...sadece gökyüzünü gördüğümü hatırlarım...

kafamda büyük bir ağrı...kask olmasına rağmen...heryerim ağrıyor...boş boş doktorlara bakıyormuşum...özel levent hastanesinde gözümü açtığımda...abim yanımda...ama ailemi farkedemiyorum...ağır ama geçici bir sarsıntı yaşadım...kendime geldiğimde motorsikletin nasıl bir tehlike olabileceğini düşündüm...belkide şanslıydım...

ama motor sevgimi aşkımı öldüremedi bu kaza...

sana söylemek istediğim kendine bu kadar güvenme...sen çok dikkatlisin belki...ama bir dengesiz gelip trafikte canını yakabilir allah korusun....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    cbr1100xx
    eyvalah agam aslında ben kendime çok güveniyorum imajı vermek istemedim işin aslı ben motorla düşmedim diyen genelde yalan söyler!ben yaptığım kazaları yazsam büyük ihtimalle sığmaz buraya!çoook kaza yaptım minibüs altına girmekten yayaya çarpmaktan arabaya çarpmaya kadar hertürlü kaza geçirdim ama şükürler olsun ki bunlarda burnum bile kanamadı bu güven falan konusu diğl bu Allahın beni koruması yoksa yaptığım kazaların çoğunda rahatlıkla ölebilirdim!tabiki herşeyin farkındayım atlattığım bir okadarda kaza oldu yani aslında senin dediğine gelcem buişlerde güven v.s yalan işte buna rağmen yinede vazgeçmemek önemli olan!saygılar !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler