Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çanta Seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese Merhaba

Arkadaşımın doğum günü için çanta almayı düşünüyorum. Gri-siyah Honda Shadow bir motoru var ve yan çanta (özellikle deri) istediğinden bahsetmişti. Bense motorlardan pek anlamıyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim.
    Sadece çantayı almak yeterli mi yoksa başka aksesuarlar da gerekir mi?

Şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650
    çanta demirleride var çanta alacağın yer seni yönlendirecektir,kesinlikle ilk gördüğün yerden alma ve bir bilenle git.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    istanbuldaysan feyizoğluna gidebilirsin gönül rahatlığı ile
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

Alıntı svd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çanta demirleride var çanta alacağın yer seni yönlendirecektir,kesinlikle ilk gördüğün yerden alma ve bir bilenle git.
    Teşekkürler SVD, internetten almayı düşünüyorum aslında ama nasıl bişeye bakmalıyım onu bilemiyorum

Alıntı kirki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbuldaysan feyizoğluna gidebilirsin gönül rahatlığı ile
    Teşekkürler Kirki, internet sitesini buldum, modellere baktım ama çok pahalıymış:(

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Alıntı selday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler SVD, internetten almayı düşünüyorum aslında ama nasıl bişeye bakmalıyım onu bilemiyorum

Teşekkürler Kirki, internet sitesini buldum, modellere baktım ama çok pahalıymış:(
    Konu hakıında fazla bilgim yok demişsiniz. Bu durumda netten almanızı önermem. Bizzat görerek almanız daha iyi olur. Motora uymama gibi bir sorunla karşılaşırsanız gidip degiştirebilirsiniz....

Bu arada Siteye hoşgeldiniz.
    Buraya derdineze çözüm bulmaya gelmişsiniz belli ama dikkatli olun MOTOSİKLET.NET bagımlılık yapabilir... Burada herkes bildigini paylaşır bilmeyen ögrenir, bilenler bilgisini tazeler...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neden kendin yapmayı denemiyorsun
    Biraz deri al nettende resimlere bakarak yapabilirsin
    Tabi becerebilirsen
    Ama öyle bişey yaparsan arkadaşının daha çok hoşuna gider bence...
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu hakıında fazla bilgim yok demişsiniz. Bu durumda netten almanızı önermem. Bizzat görerek almanız daha iyi olur. Motora uymama gibi bir sorunla karşılaşırsanız gidip degiştirebilirsiniz....

Bu arada Siteye hoşgeldiniz.
    Buraya derdineze çözüm bulmaya gelmişsiniz belli ama dikkatli olun MOTOSİKLET.NET bagımlılık yapabilir... Burada herkes bildigini paylaşır bilmeyen ögrenir, bilenler bilgisini tazeler...

Teşekkürler, çok naziksiniz Gezgin. Ankara'da yaşadığım için görerek alma konusunda çok az seçeneğim var, genelde onlar da katalogdan seçtiriyorlar ama tekrar denerim. Bu arada motosiklet.net gerçekten başarılı bir site...

Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden kendin yapmayı denemiyorsun
    Biraz deri al nettende resimlere bakarak yapabilirsin
    Tabi becerebilirsen
    Ama öyle bişey yaparsan arkadaşının daha çok hoşuna gider bence...
    Süper fikir cidden ama yapabilir miyim bilmiyorum çok iddialı değilim, yapımıyla ilgili bilgi alabileceğim bir site var mı bir bakayım

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok özel bişey değil zaten çantalar biraz araştırırsan bulursun belki yapımı ile ilgili birşeyler
    Ama resmine bakarakta yapabilirsin sanırım
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çanta ve aparatı dersen biraz fiyatlı olur.bence başka aksesuar düşün
    mesela tankpad güzel ve gerekli bir aksesuar depo çizilmesini önler

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    bir motosiklet kullanıcısına alınabilecek çok hediye seçeneği var aslında, mesela dizliği yoksa bi dizlik alabilirsin, motosikleti dışarda duruyorsa bi alarm kiti, iyi bi branda, kışlık bi çift eldiven, kışlık bi motosiklet botu... seçenekler çoğaltılabilir. Arkadaşının bunlardan herhangi birine ihtiyacı olduğunu düşünüyorsan, netten alman konusunda çanta ve aparatından daha rahat davranarak netten de alabilirsin. Veya oralarda herhangi bi motosiklet mağzasında da bu ürünlerden ve seçeneklerinden görebilirsin. Çanta işi biraz sakat olabilir. Fiyat ve montajı, uyup uymaması konusunda vs..

Hepinize teşekkür ederim, Feyizoğlu'nun sitesindeki deri held çantaları çok beğendim, telefonla aradım, onlar da çok yardım ettiler, iki model arasında kaldım 4260 ve 4560 ama 4560 stokta yokmuş. 4468,4471 ve 4446 da çok güzeller ama sanırım 4260 alacağım, bütün motor aksesuarları gibi bu da çok pahalı 662 YTL ama alacağım kişi benim için çok değerli, bu arada shadow heybe demiri de alıcam.

piyasada yerli uretim suni deri yan cantalar da var. hem fiyatları da cok uygun.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Held'in 4260/4560 gibi çantaları belirli bir model ölçülerine göre değil de her motora uyum sağlayabilecek şekilde yapıldığından; kimi modellerde yolcu peginin kullanımını zorlaştırıyor. Shadow'da bu sorun yaşanır mı bilmiyorum ama almadan önce mümkünse denemek ya da bir ihtimal Shadow üzerinde fotoğraflarını bulabilmek iyi olabilir.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Held'in 4260/4560 gibi çantaları belirli bir model ölçülerine göre değil de her motora uyum sağlayabilecek şekilde yapıldığından; kimi modellerde yolcu peginin kullanımını zorlaştırıyor. Shadow'da bu sorun yaşanır mı bilmiyorum ama almadan önce mümkünse denemek ya da bir ihtimal Shadow üzerinde fotoğraflarını bulabilmek iyi olabilir.
    Teşekkürler Olcan Siparişi verdim, cumartesi gelicek, taktıktan sonra anlıycam sonucu buradan paylaşırım.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Güle güle kullanın o zaman şimdiden...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler