Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

izmirden bir kaza haberi , yorumsuz.....

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Allah Rahmet eylesin
    Sadobey

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    solo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 T - Siyah
    Allah rahmet eylesin :'(
    Insanlar kaskin hayat kurtardigini gorup neden hala kask takmadan biniyorlarki motorlarina? Bu heyecan degil ki dupeduz intihar. Insanlarin bu yuzden olmesi cok aci.

Arkadaşlar şimdi aldığım bir habere göre... Bizim şirketteki bir arkadaşın arkadaşı çıktı çocuk... Dün beğin ameliyatına girmiş ama hala hayati tehlikeyi atlatamamış... acil şifalar diliyorum... Kızın ailesine de allah sabır versin... çok gençler...

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    motorsiklet çok güvenli bir araçtır onu tehlikeli yapan bizleriz bilinçsizce motor kullanmak kurallara uymamak korunmasız ve hele hele kasksız binmek motoru tehlikeli bir ölüm makinesi yapan bukadar zormu kask takmak korunmak allah acil şifa versin allah rahmet eylesin demekten başka bişey gelmiyo sonra elimizden yazık....

stella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok ama birgün oda olacak
    biraz daha dikkatli olalım artık lütfen hergün bir sürü kaza haberi okuyoruz duyuyoruz kimi ölümle sonuçlanıylor kimi ağır yaralanmalı oluyor bizler aynı tutkuyu ortak bir platfordam paylaşan kocaman bir aileyiz kim ister ailesinden biri zarar görsün yaralansın yada vefat etsin bunu önce kendimiz daha sonrada sevdiklerimiz için önemseyelim korumasız bilinçsiz sürücüler artçılar olmayalım olanları uyarallım birgün bizimde başımıza aynı şey gelebilir paylaştığımız bu güzeliklerin içinde böyle üzücü olaylara mahal vermeyelim bu bizlerin elinde sadece biraz daha dikkat ve özen bizi çok daha güvenli sürüşlere yollara itecektir

hayatını kaybeden yasemine allahtan rahmet geride kalanlara sabır diliyorum

hastanede olan arkadaşada geçmiş olsun diyor biran önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyorum

imported_nazim109 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kitap okuma, motosiklet, teknik
    Kocası veya akrabası olmayan bir adamla motosiklet ile gezerken kaza geçirip ölmesi üzücü gerçekten.

Kaygan yollara dikkat...

nazim109, nasıl yani????

sean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asyamotor as 125 t
    allah rahmet eylesin.. nazim109 abi o nedemek kocası yada akrabasıyla ölünce oluyo başkasıyla ölünce olmuyo mu??

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Alıntı nazim109 adlı üyeden alıntı
    Kocası veya akrabası olmayan bir adamla motosiklet ile gezerken kaza geçirip ölmesi üzücü gerçekten.

arkadaş bu ne saçma bişey bir düşünce yaaaa ben eminim başka bişey demek istedin sen açıklamasını yapıp düzeltirsen yazını sevinirim bu toplulukta bir çok insan var gezilere artçısıyla gidiyo her kes eşiyle yada akrabasıylamı gidiyo gezilere yada motora akraba yada eşle binme gibi bir kuralmı var bizim bayan arkadaşlarımız yanlışmı yapıyo şimdi bizimle gelerek nedemek bu yaaa

stella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok ama birgün oda olacak

bu konuya ne açıdan baktığı anlamadım belkide anladım ama yakıştıramadım desem daha doğru bu nasıl bir yorumdur nasıl bir bakış açısıdır

bayanlar sadece eşleri yada akrabalarının motosikletlerinin arkasınamı binmeliler arkadaşlıklar dostluklar yada birlikteliklerde bu mümkün değilmi yada allah korusun böyle bir durumda kaza yaptığımızda kullanıcının eşimiz yada akrabamız olup olmaması daha mı önemli
    saçma ve yersiz belkide talihsiz bir yorum diye bakıyorum hiz kusura bakma ama

ben sürekli olarak artçılık yapan biriyim ama evli değilim bir akrabamda motosiklet sahibi değil yani arkasında olduğum kişiler bugüne kadar ya dostlarımdı yada erkek arkadaşımdı

sanırım benim gibi olan sitede bir çok bayan vardır
    bizler için bunu bir açıklar yada açıklamanı düzeltirmisin lütfen
    bizler burada acıyı paylaşmaya çalışıp dualarımızı gönderebilmek adına birşeyler paylaşıyoruz siz nediyorsunuz :

allah rahmet eylesin, diycegimize ugrastigimiz seylere bak

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    [quote="stella"]

bu konuya ne açıdan baktığı anlamadım belkide anladım ama yakıştıramadım desem daha doğru bu nasıl bir yorumdur nasıl bir bakış açısıdır

: [/quote
    ebrucum bu bakış açısını ben sana söyleyeyim.at gözlükleriyle bakış bu insan önce bunu değiştirecek sonra at pardon motor binecek.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    yanlış hesap bağdattan döner kötüsöz sahibine aittir ( yarın bir düzeltme tekzip yazar ) tüm artçıları karşısına almayı göze alacak kadarda çılgın olamaz artçı camiasının motora binmekten daha tehlikeli olduğunu öğrenmiştir herhalde
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    YAMAHA YZF600R THUNDERCAT
    biraz daha dikkatli olalım artık lütfen hergün bir sürü kaza haberi okuyoruz duyuyoruz kimi ölümle sonuçlanıylor kimi ağır yaralanmalı oluyor bizler aynı tutkuyu ortak bir platfordam paylaşan kocaman bir aileyiz kim ister ailesinden biri zarar görsün yaralansın yada vefat etsin bunu önce kendimiz daha sonrada sevdiklerimiz için önemseyelim korumasız bilinçsiz sürücüler artçılar olmayalım olanları uyarallım birgün bizimde başımıza aynı şey gelebilir paylaştığımız bu güzeliklerin içinde böyle üzücü olaylara mahal vermeyelim bu bizlerin elinde sadece biraz daha dikkat ve özen bizi çok daha güvenli sürüşlere yollara itecektir

hayatını kaybeden yasemine allahtan rahmet geride kalanlara sabır diliyorum

hastanede olan arkadaşada geçmiş olsun diyor biran önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyorum
    [FONT="Arial Black"]:queen: :queen: :queen: ALLAH'A EMANET OLUN:queen: :queen: :queen: [/FONT]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler