Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

E-6 - Hava Alanı Yoluna Dikkat

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    hakikatten bu kamyonlar çok balta dolu ama trafikte şu bi gerçekki motorcunun motorcudan başka dostu olmuyor . . hep destek tam destek. .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birincisi onun size yaptığını siz ona yapınca bizim sabahtan beri sövdüğümüz bu adamla aynı olacağız.
    İknicisi hadi diyelim ki sinirlerimize hakim olamadıkki gayet normal, yaptık böyle bişey herif peşimizie düştü. Hepimizin altın GS500 yokki kaçabilelim. Bazı tavsiyeleri verirken kend kullandığımız motorları değil geneli düşünerek vermekte fayda var.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence trafikte dalaşmak yada buna zorlamak son derece tehlikeli.
    Sağa çekin,defolup gitsin,beklemez sizinle beraber.
    Bir çoğunuzun yaşından daha uzun süre ruhsatlı silah taşıdığım için iyi biliyorum
    ki Türkiyede ruhsatsız silahı olan bir sürü psikopatın yanında ruhsatlı silahı olan
    psikopatlar da var.
    nihayetinde bu ülkede ruhsatlı yada ruhsatsız 6 milyon silah var Neredeyse 10
    kişiden biri silahlı.
    arabalarda jop,beyzbol sopası,sopa,demir boru,zincir,tornavida bulundurulması da cabası.
    Kaba bir hesapla alkollü araç kullananların yarısı kadar da haplı,tozlu,dumanlı
    "kafa binbeşyüz,bi dünya"olmuş it kopuk takımı da direksiyona çıkıyor.
    Sen misket atsan,buji atsan,biber gazı sıksan nereye kadar?Beline tabanca koysan nereye kadar?
    Eğer niyetine girmişse Trafikte dalaştığın serserinin biri kafana sıkar gider.Bir kaç gazetenin 3.sayfasına küçücük bir kaç punto olursun adam ceza evinden çıkana kadar sen çoktan unutulursun.
    Yılları yollarda ve Mahkeme salonlarında geçmiş bir arkadaşınız olarak derim ki
    Efendilik en büyük kabadayılıktır.
    130 km. boyunca bir kamyoncunun otoban boyunca nişanlınla beraber defalarca taciz etmesine rağmen bu sabrı gösteriyorsan bişey demem. ama her on kişiden biri silahlı olabilir. elbette çoğu konuda haklısın, ben her önüne gele sık demiyorum ki... amma velakin deyip susuyorum ve silah konusuna girmeyeceğim.suç işlemek istemem.
    biraz da dansözlük yapayım, silah kötü bişeydir. taşıyanı dövün

Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birincisi onun size yaptığını siz ona yapınca bizim sabahtan beri sövdüğümüz bu adamla aynı olacağız.
    İknicisi hadi diyelim ki sinirlerimize hakim olamadıkki gayet normal, yaptık böyle bişey herif peşimizie düştü. Hepimizin altın GS500 yokki kaçabilelim. Bazı tavsiyeleri verirken kend kullandığımız motorları değil geneli düşünerek vermekte fayda var.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    ben motoruma değil, g.tüme güvenyorum canım kardeşim.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    130 km. boyunca bir kamyoncunun otoban boyunca nişanlınla beraber defalarca taciz etmesine rağmen bu sabrı gösteriyorsan bişey demem. ama her on kişiden biri silahlı olabilir. elbette çoğu konuda haklısın, ben her önüne gele sık demiyorum ki... amma velakin deyip susuyorum ve silah konusuna girmeyeceğim.suç işlemek istemem.
    biraz da dansözlük yapayım, silah kötü bişeydir. taşıyanı dövün

ben motoruma değil, g.tüme güvenyorum canım kardeşim.
    Aman kardeş millet de benim nişanlım var zannedecek.Anlatamam derdimi ela-
    leme bundan sonra.Oğlum nişanlanacak yaşa geldi

sabrın sınırı elbette vardı.
    130 km boyunca kamyoncu ile beraber gitmek zorunda mısın?

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı E-M-R-E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafikte şu bi gerçekki motorcunun motorcudan başka dostu olmuyor . .
    Bak bu lafına alındım işte.. Benim motorum yok
    ama ben elimden geldiğince trafikte kollamaya ve yol vermeye çalışıyorum... yanlış mı yapıyorum? Hızlı araç kullanmayı severim.. ama birilerini tehlikeye sokarak değil, motorculara özen gösteririm trafikte öünkü bilirim ki kaportası üzerindeki sürücüdür ve o araç 4 değil 2 tekerleklidir... Ben haksızlığa gelemem emniyet şeridinden gelipte önüme geçmeye çalışan bazı öküzleri araba kullanmaya başladığımdan beri önüme sokmadım sokmamda..!
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Misket Yöntemi çook Güzel Ama Ben Aracı Durdurup Osmanlı Tokatı Kullanıyorum...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)