Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

cok yeni motorcu,bi okuyun lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

parana yazık kira parası vericeğine boş yere biriktir kendi motorunu al?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bencede kiralayan zaten yok, bulursanda bir sürü para kiralicana biriktirip bir Motor al...
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı E-M-R-E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah iyiliğini versin o zaman motor kullanacak yürek yok diyelim o zaman alınma ama
    ben bu sitede motorunu alıp kullanmayı bilmediği için kamyonet tutup evinin önüne getiren kişileri de duydum tutku buna denir senin yaptığın armut piş ağzıma düş. . biraz çabalaman lazım hiç bişey yapamıyosan ehlieyini al. .
    sen ne diyosun... motosikleti aldık.. aldık ama daha anahtarının konumlarını bilmiyorum.. eve gitmek nereden baksan 25-30 km.. üstelik otoban ve şehrin en işlek karışık yollarından geçmem lazım.. yine de gözüm kesiyor gibi bir yandan bir yandan da olur mu diyor mantığım.. neyse bir kuryeci arkadaş ile anlaştık aramızda, yardımcı oldu.. kask yok bişi yok atladık arkasına geldik eve.. garaja bıraktık, gittim kıyafetleri aldım önce üstüne bile oturmadan. sonra ilk haftasonu sabahın köründe atladım üzerine.. kel kör gidiyoruz ara sokaklardan.. daha ilk ışıklarda gazı fazla açınca motor kaldırıma çıktı.. o bir yanda ben bir yanda.. ilk kilometrede öğrendim yani tek teker olayını .. neyse o gün boş bir arazide çalıştım akşama kadar. ama yoğun trafikte eve dönmeyi gözüm kesmiyor.. kaldırımlardan gide gide, yeri geldi iterek yeri geldi üstünde, yeri geldi ışıklarda yaya gibi gezdirerek, ara sokaklara gelince yine üstüne binerek geldim eve.. o gün attığım teri ben bilirim..

Valla o 4silindir motor isteyen arkadaşı bende hatırladımİlk baş çok gülmüştüm
    Ama konuyu açan arkadaşın 2 yıllık ehliyeti varmış yani bu durum öyle değil bende diğer arkadaşlara katılıyorum biraz biriktir al 2.el temiz bir japon yada 0 çinli.;)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler