Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alternatif bir ayak ısıtıcı

Motovento
    REKLAM ALANI

İntenette gezerken bu ayak ısıtıcısına rastladım. Reklam olmasın diye şimdilik sadece resmini ve ürünün nasıl çalıştığını anlatan açıklamayı koyuyorum.
    ------------------------------------------------------------------------------

Nasıl Çalışıyor?

Sihirli Isıtıcı Jel’in içindeki metali Çıtlatıyorsunuz. Bu esnada mikron düzeyinde bir enerji Jeli tepkimeye sokuyor, metal çipimiz Katalizör görevi görmekte. Tepkime sonucunda Sıvı Sodyum Asetat tuzu, katı hale geççiyor ve bu faz değiştirme esnasında dışarıya ısı veriyor, bu ısı 55 Dereceye kadar çıkıyor ve 30-45 dk süresince tepkime devam ediyor. Daha sonra, katı halde soğumuş Sihirli Isıtıcı’yı, kaynatarak, tekrar Jel haline geçmesini ve potansiyel bir ısı kaynağı olmasını sağlıyoruz.

------------------------------------------------------------------------------

Pil gerektirmemesi ve defalarca kullanılması + yönleri.
    Fiyatı da makul, 30YTL civarı.

Yorumlarınız nelerdir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Bu tür şeyleri reklam olur diye çekinmeyin yahu, neyse ayen beyan yazılsın fiyatına nerde satıldığına kadar

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    defalarca kullanılması güzel, 30 lirada uygun, kullanıcı yorumlarınıda almak lazım birde nerde satılıyor görebileğimiz bir mağaza filan varmı yoksa tek int satılıyor?
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    resim ereyon'a ait. zaman geçtikçe içindeki jel özelliğini yitirmezse evradiyelik kullanılacaksa çok şahane bir icat.

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    bende bunun cep versyonu var, yaptığım testlerde içindeki metali kırarak herhangi bir tepkime başlatamadım, kaynar suda 10 dakka bekletince ve çıkarınca ısısı 55-60 dereceye kadar çıkıyor ama yarım saatte 30 un altına düşüyor oda sıcaklığında, aklıma bir fikir geldi ve mikrodalgaya koydum, 15-20 saniyede 70 dereceye çıkıyor ve ısısını gene ortam ısısına bağlı olarak 30-45 dakika koruyor, böylece oldukça pratik bir kullanıma sahip oluyor.. tchibo'da bu ay pilli ayak ısıtıcı taban var, fiyatıda 59ytl idi, 30 ytl buna vereceğinize (çünkü ısısını uzun süre kullanamıyor) 59ytl pilli olana verebilirsiniz çünkü o ihtiyacınız olduğu anda devreye giriyor ve 9 saat kadar ısı verebiliyor, belki motorunuzdan elektrik alarakta kullanabilecek düzenek yaparsınız ve uzun seyahatlerinizde kullanabilirsiniz..

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    bunlar biraz çabuk deforma olur gibi geliyor bana...
    facebook(Fazer Tutkunları)

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı BİROL 78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunlar biraz çabuk deforma olur gibi geliyor bana...
    kuzenin dedigi gibi pek kullanışlı olmaz,
    en iyisi motosiklet botu ve yün çorap.
    98 Beygir.....

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    yav evde bilgisayar başında kullanacağım, nerede asıl satılır bu bir yazıver kardeş.
    4

Alıntı alisemerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav evde bilgisayar başında kullanacağım, nerede asıl satılır bu bir yazıver kardeş.
    Kullandıktan sonra yorumlarınızı da yazarsanız sevinirm.

http://www.ereyon.com.tr/store/Produ...productId=4557

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Bunun cep versiyonu var. Kullandım ama çok kullanışlı değil, çünkü her defasında tekrar kaynatıp hazır hale getirmeniz gerekiyor. Bence pilli veya elektrikli olanlar daha kullanışlı
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Çok cırtt
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Bu ne yavvv plaj terliği gibi soğuk havada dışarda bununlamı ısıtacak ayağı.Millet güler..... ayrıca ayakkabı vs. nin alt zemini yumuşak olursa vucudun dengede durması bir o kadar zorlaşır.

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    bence güzel bir şey , fiyat uygun terlik fiyatına evde giyilebilir...

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evde süper olur, özellikle soğuk kış günlerinde ama motorla birlikte kullanılabilecek bir şeye benzemiyor.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

emrahcanyayli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim history
    ben bunun cep sobası seklını kullanıyorum defalarca defalarca kullanılabılır kız arkadasım kımyager arastırdıu baktı cılde sararı da yok sayet patlar da ele bulasırsa ancak soyle bı durumu var dısı naylon bıseyden bıtanesı patladı mesela bı de ayakta oldugunu dusunursenız daha cok deforme olur ve hemen patlar dıye dusunuyorum

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı emrahcanyayli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bunun cep sobası seklını kullanıyorum defalarca defalarca kullanılabılır kız arkadasım kımyager arastırdıu baktı cılde sararı da yok sayet patlar da ele bulasırsa ancak soyle bı durumu var dısı naylon bıseyden bıtanesı patladı mesela bı de ayakta oldugunu dusunursenız daha cok deforme olur ve hemen patlar dıye dusunuyorum
    cilde bulaşırsa ne oluyor zararı varmı yokmu anlayamadım ben devrik cümle kurmuşsun az...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

emrahcanyayli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim history
    gece gece olmus ıste bikaç virgül ve bir noktayla kurtarılabiir bir devrik cumle olmuş şiir gibi heueheuheue kusurabakmayın)) bunun malzemesı bıldıgımız tuz yanı tuzgillerden bi madde o yuzden cılde temas edınce bı zararı yok yutulmaması gerek ... bulasan yerı suyla yıkamak yeterlı olucaktır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler