Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

virago 250 kullanıcıları buraya

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız adam şimdi bujini değiştirince motorun çift silindir çalışlacak ama. sen ilk olarak hava filtreni kontrol et ben temizlemek için açtığımda yerinde yoktu. gittim yenisini aldım. deponun altına eğil ve silindirleri karbüratöre bağlayan boru yani emme manifoltunu kontrol et. çatlamıştır büyük ihtimla habva alıyordur veya kelepçelerinden hava alıyordur. her halıkarda bu buji yakmana sebep olur. yamaha tt 600 üm de devamlı buji yakardı ayda bir buji alırdım. emme manifoltunun yırtık olduğunu farkettim

son bir ihtimal cigle telin takılı kalmıştır sen farketmemişsindir ama ciglen hafifi açık kalmıştır bu da bujiyi yakar kardeşim

son durum. virago 250 orjinal konjektör 200 lira,emme manifoltu 90 lira,yeni ön lastik pirelli 190 lira,yeni güncel fotolar koyucam
    evet dediğin gibi sorun manifolt'da çıktı hava alıyormuş..sorunu giderdiler şu an süper oldu bana bisan roadstar,ledow,lifan..v,b,,motosiklerin parçalarının uyduğunu söylemişlerdi ama pek uyduğuda yok bizzat denedik..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    LEDOW CXM 250 classic
    Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marmaris yamaha servisi bulut ticaretin eski çırağı ile muhabbet ettim arka silindiri yağ yakan bir virago 250 gelmiş bisan roadstar silinidir sekman piston kullanmışlar 140 ytl parça tutmuş 100 de işçilik yazmışlar 240 liraya teslim etmişler bence çok hesaplı olmuş.
    tüm foruma selamlar uzun zaman önce açılmış ama maalesef hortlatmam lazım bendede virago kopyası var ledow v 250 arka silindirim dünden beri yağ yakıyor bursadayım yarcımcı olabilecek varsa çok memnun olurum tamircim arka bujiyi değiştirdi hiç çalışmıyordu arka silindir şimdi çalışıyor ama bu şekilde de kullanmak istemiyorum ben.henüz alalı 2 ay oldu 2.el aldım :( çok çok keyifli alet kendine baktırıyor güzel kullanıyorum hırpalamıyorum,yormuyorum onu ama neden yaptı böyle bi türlü anlamadım

Motosikleti
    Victory Highball 2015
    2009 dan sonra virago 250 ciler bişey yazmamış.Şimdi ben bi akü aldım. ne voltunu ne amperini biliyorum. Motor sabahları çalışmıyor.1-2 aydır böyle.vurdurarak çalıştırıyorum.Acaba aküyü değiştiren usta amperi mi düşük akümü taktı.Kaç amper olması lazım? Ölçüm nasıl yapılıyor değerler nedir?Yani motor çalışırken bi ölçmek lazım bide çalışmazken galıba...kaç olmalı değerler? Tamircilerden de tırsıyorum adam bana konjektör satmaya çalışabilir akü satmaya çalışabilir sübap satmaya ve ayar yapmaya çalışabilir...hangi sırayı takip etmeliyiz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:49 ----------

Bana yamaha virago dan anlıyacak avrupa yakasında sefaköy küçükçekmece halkalı civarında kazıklamayan bi usta lazım..tavsiyesi olan var mı?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler