Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

"araba gitmiyo görmüyomusun..!!!"

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    bugun bayram alışverişi diye bi abimizin tarifi üzerine güneşliye gittim . .
    güneşliden içeri bir caddeye girdim trafik vardı efendime söylim önümde bir
    kırmızı şahin arada tahminen yarım metre var stop etti . . sakin bir şekil de bekliyorum
    adam acemi hehalde dedim, araba geri geri geliyo
    ben kornaya bastıkca basıyorum 3. denemesinde çalıştırdı ama ramak kaldı zira araba
    2 kere geriye aktı yarım metre mesafeden gittim yanına
    abi dedim napıyosun ? "yaw araba stop etti gitmiyo görmüyomusun..!" dedi
    iyi de stop etti frenlerde mi tutmuyo be adam dedim , böyle cahil insanlardan, acemilerden ve hertürlü kazadan beladan Allah hepimizi korusun
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Nedendir bilinmez halkımız öyle uyur gezer şekilde araçlarını kullanıyor ki bazen pes noktasına geliyıorum.Dün işlerimden dolayı Aydına gittim gidiş ayrı bir dert Muğla-Aydın karayolu tamamen bayram trafiği.Onca yıllık şoför olmama ve saki n kullanmama rağmen sağ gidip geldiğime şükür ettim neredeyse...

Gece dönüşte ise sanırım 120 nin altına giden yoktu.....Vızır vızır millet kapışıyor.Bu bayramda da çok canlar yanacak kazalardan.Aman dikkatli olun ve sizi sıkıştıran sellektör yapıp aracınızın arkasına kadar gömülen tiplerden tahrik olmayın arkadaşlar...
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    çok doğru sözledin şahin
    bu bayram bilinçsizce süren onca insandan uzak duralım gideceğimiz yere 10dk geç
    gidelim sağ salim gidelim, önce emniyet
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

bende motorumla giderken kavşakta durmuştum diğer araçlara yol vermek için arkamdan gelen bayan sürücü kornaya var gücüyle basıyo ne duruyon yolun ortasında beeee diye bağırıyo bana heralde sadece ışıkta durulacağını sanıyodu
    [COLOR="Red"]Kontrolsüz Güç Güç Değildir[/COLOR]
    ::sapka::::gleam::

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    ben bunu birazda 1998 yılı sonrasında piyasada artan yeni model araçların fazlalığına bağlıyorum.....Şu anda altımızdaki bir çok araç zorlanmadan 120 km/h a çıkabiliyor....Halkımız ise aaa ne kadar hızlı gidiyor hiç hissettirmiyor kayık gibi gidiyoruz gibi sohbetlere bel bağlamışken 80 km/h ve 120 km/hı< arasındaki çarpışma şiddetinin ne kadar değiştiğini bilmiyor.

Sigortacı olduğumdan dolayı ayda bir kaç kez hasarlı araç poliçeleri ile uğraşıyorum.Emin olun eski araçlarda hava yastığı olmasada belli bir kasa sağlamlığı varmış.Yeni mmodel araçların bir çoğu bunların yanında karton kutu gibi...Diyorlarki 12 tane airbag var ama emniyet kemeri takmaksızın o airbagler ancak boynunuzu kırar...

sayamayacağım bir çok şey....
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Kelleci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R1
    trafik bilinçsiz sürücülerle dolu.
    Drift Religion

ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    Alıntı Kelleci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emre istanbul burası.adam sana vurmamış ama bana vurdu ve ön çamurluğumu kırdı.
    DRİFT RELİGİON

Burası Türkiye ve herşeyin başı eğitim.Trafikteki insanların yaptığı hareketlerden n kadar eğitilmiş olduğunu anlayabiliriz.Bunun için sadece söyliyebileceğim şey yazık..

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Alıntı ERYİLMAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emre istanbul burası.adam sana vurmamış ama bana vurdu ve ön çamurluğumu kırdı.
    geçen kafeye gelirkende taksici aynı olayı yapmıştı anlattmıştım ya ne kadar denyo varsa beni buluyo herhalde . .

ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    Alıntı Kelleci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet sana katılıyorum.adam yolda giderken karşıdan gelen araca selam vericem diye kaza yapıyordu geçen gün.
    birde bunlara ehliyet veriyorlar ya kıl oluyorum
    DRİFT RELİGİON

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)