Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsikletli polis, emniyet şeridinde duran araca çarptı

Motovento
    REKLAM ALANI
    eeraktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns 200
    İstanbul Tem otoyolunda, sürücüsü tarafından arızalı olduğu için emniyet şeridinde park edilen otomobile motosikletiyle arkadan çarpan polis memuru ağır şekilde yaralandı.

İstanbul Tem otoyolunda, sürücüsü tarafından arızalı olduğu için emniyet şeridinde park edilen otomobile motosikletiyle arkadan çarpan polis memuru ağır şekilde yaralandı.

Kaza, Tem otoyolu Çamlıca turnikelerine yakın bir bölgede meydana geldi. 34 UJ 7040 plakalı aracı ile seyir halinde bulunan Savaş Uyan aracının arıza yapması üzerine emniyet şeridine çekerek, yol yardımı beklemeye başladı. Bu arada otoyolda seyir halinde bulunan Bölge Trafik Müdürlüğü'nde görevli 57230 kod nolu polis ekibi, park halindeki araca arkadan çarptı.
    Çarpmanın etkisiyle motor üzerinde bulunan polis memuru motordan fırlayarak yere düştü. Kazanın ardından olay yerine çağrılan sağlık ekipleri, gerekli müdahale yaptıktan sonra yaralı polis memurunu ambulansa bindirdi.

Kazanın şokunu yaşayan araç sahibi Savaş Uyan ise "Aracım arıza yaptı. Yol yardımdan yardım talebinde bulundum. Bekliyordum. Birden bir çarpma sesi geldi. Polis memuru arkadan gelerek çarptı" diye konuştu.

Yaralı polis ambulansla Göztepe Araştırma Hastanesi'ne kaldırılırken, araç sürücüsü ise ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.
    farkimi farketmedin ya artik farketsende farketmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Bugün AMMA Kaza Oldu Haa Hayır oLaa :(
    [B][COLOR="DarkRed"]wWw.Motosiklet.Net[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Blue"]Bağımlılık Yaratır[/COLOR][/B]:P

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Geçmiş olsun polis arkadaşımıza umarım bir an önce iyileşir. Herkes (poliste dahil) kaza yapabilir dikkatli olunmalı..

Motosikleti
    cIbıRcık repsol :)
    elbettekii polisde bir insan kaza yapabilr,şu kazalar içimi acıtıyor hep kendimi bildim bileli,tek temennim su acı haberlerinn son bulması artık ama nafile,bizimde üstümüze düsen tedbiri almaktan baska secenegimiz yok sanrm :S

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Polis te olsan emniyet şeridini keyfi kullanma hakkın yok kardeşim... Gördün mü ne oldu??? Allah şifalar versin.

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    geçmiş olsun acil şifalar diliyorum
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

eeraktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns 200
    bi kaza haberide kilisten Allah rahmet eylesin,,,

Kilis'te trafik kazası: 2 ölü

Aynı yolda yarım saat arayla öldüler
    Ablasının acı haberini alır almaz yola koyuldu ancak sonu aynı oldu

01.12.2008 19:21

Kilis'te bir kadın, ablasının hayatını kaybettiği trafik kazasının meydana geldiği yere giderken, yolda geçirdiği trafik kazası sonucu öldü.

Alınan bilgiye göre, İrfan Özkoçak idaresindeki 27 BZ 962 plakalı motosiklet, Kilis-Gaziantep kara yolunun 12. kilometresinde devrildi. İrfan Özkoçak ve motosikletteki annesi Mülayim Özkoçak (45) yaralandı.

Yaralılardan Mülayim Özkoçak, Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesine kaldırılırken yolda hayatını kaybetti.

Ablası Mülayim Özkoçak'ın kaza geçirdiği haberini alan Ceylan Polat(44), yakınlarıyla Mehmet Ali Ateş'in kullandığı 27 HF 573 plakalı otomobille kazanın olduğu yere gitmek için yola çıktı. Otomobil, kazanın olduğu yere bir kilometre kala devrildi.

Kazada, sürücü Mehmet Ali Ateş, otomobildeki Ceylan Polat, Nilüfer Kahya, Nebi Kahya, Müzeyyen Kahya, Orhan Kahya ve Nergiz Aslan yaralanarak, Kilis Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Ceylan Polat, hastanedeki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Kazalarla ilgili soruşturma başlatılırken, her iki kazada yaralananların tedavisi sürüyor.

İki kazada hayatını kaybeden Ceylan Polat ile Mülayim Ö.'nin kardeş oldukları bildirildi. Kazalarla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
    AA
    farkimi farketmedin ya artik farketsende farketmez

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Emniyet şeridinde kaza yapan Polislere acil şifa diliyorum. Diğer habere ise şaşırdım. Yol'da bir hatamı var acaba? Her iki araçta devrilmiş. Ayrıca otomobile 6 kişi binmişler. Ölenlere Allah rahmet eylesin.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polis te olsan emniyet şeridini keyfi kullanma hakkın yok kardeşim... Gördün mü ne oldu??? Allah şifalar versin.
    garip bir mesaj, ne desem ben bulamadım...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Motosikleti
    BMW F-650
    Alıntı tbk_1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum. polemiklere gebe bu tür mesajlar bence çok gereksiz. Ne malum o ekibin orada bir terör olayını durdurmak için bir çalışma yapmadığı? ne demek keyfine kullanım? gereksiz kelimeler ban kalırsa. Bende bu teşkilatın içinde büyüdüm. Ne kadar şikayet etsek, beğenmesek te, polisimiz bi tane. gerektiğinde insanların namusu için -namusu için tekrar ediyorum- hayatını kaybeden insanlar. suimisal örnek teşkil etmemeli. Acil şifalar diyorum. Allah Asker ve Polisimizin canını korusun.

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    geçmiş olsun..

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Zaten resmi polis motosunuda keyfine kullanıyormuş gibi bişi olmuş, traji komik bir durum sadece

Alıntı Anıl_B. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum. polemiklere gebe bu tür mesajlar bence çok gereksiz. Ne malum o ekibin orada bir terör olayını durdurmak için bir çalışma yapmadığı? ne demek keyfine kullanım? gereksiz kelimeler ban kalırsa. Bende bu teşkilatın içinde büyüdüm. Ne kadar şikayet etsek, beğenmesek te, polisimiz bi tane. gerektiğinde insanların namusu için -namusu için tekrar ediyorum- hayatını kaybeden insanlar. suimisal örnek teşkil etmemeli. Acil şifalar diyorum. Allah Asker ve Polisimizin canını korusun.
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

csem66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi motorcu emniyet şeridini kullanmıyorda bu şekilde yazıyosun. hangimiz trafiğin kilit olduğu zamanlarda neşe içinde kenardan kanardan devam etmiyoruz.lütfennnnn eleştirilerde daha ölçülü ve insaflı olalım....
    34 EU 191

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    Alıntı tbk_1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben sert tepki vericektim aslında ama ortamı germemek için bir şey demedim
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı csem66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi motorcu emniyet şeridini kullanmıyorda bu şekilde yazıyosun. hangimiz trafiğin kilit olduğu zamanlarda neşe içinde kenardan kanardan devam etmiyoruz.lütfennnnn eleştirilerde daha ölçülü ve insaflı olalım....
    evet katılıyorum
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    GSR 600 & HONDA 250 FORESİGHT
    Büyük Geçmiş Olsun.
    Allah Yaralılara Acil şifalar ölenlere Rahmet Eylesin
    Tabiki Allah Askerimizi Ve Polisimizi Başımızdan Eksik Etmesin

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    adı emnıyet serıdı olan bı yerden ne kadar hızlı gıdıyordukı o aracı goremedı yada duramadı mrk ettım acıkcası...umarım bır an once ıyılesır...gecmıs olsun ama cok buyuk bı hata mevcut pılos tarafından ıslenmıs bence...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Adı üstünde kaza bu poliste tabiki emniyet şeridinden gidecek bi gözünüzü kapatıp hayal etsenize emniyet şeridi boş poliste trafikte bekliyor??bu manzarayada küfür ederdiniz bunu eleştiriyorsanız.onlar görevli..bu arada birde oalyın şu yönü var şimdi aracı bozulan adam acayip magdur olur =) bütün suçu yüklerler ona =)

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Mesajımı garip karşılayan arkadaşlara gene bu siteden bir alıntı ile cevap vermek isterim:

Tabii ki herhangi bir aracin normal seyir amaciyla bu seridi kullanmasi hem guvenli degildir, hem de yasaktir. Bu "herhangi bir arac" kavramina bizim motosikletlerimiz girdigi gibi acil bir olaya mudahaleye gitmek gibi bir durumu olmayan polis, ambulans vs. araclar da dahildir aslinda ve uygar ulkelerde bu arac suruculeri de cezayi yer.

Emniyet şeridini kullanmak durumunda olan resmi araçların da mutlaka sirenlerini açmaları gerekiyor. Polisin sireni açık değilse muhtemelen keyfi girmişti o şerşde diye düşündüm.

Bu alıntı şu sayfadadır ve cevap vermeden önce mutlaka göz atınız: http://www.motosiklet.net/forum/moto...kullanimi.html

Ve Kürşat, sert tepki vermemekle iyi yapmışsın. Şu kardeşlik ortamınd birbirimizi kırmaya gerek yoktu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler