Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

forumumuzun reklamı :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet haklısın..yazmak hadi neyse silinir ama kazımak biraz zarar olur
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıraları kazıman hiç doğru değil. Devletin malına zarar veriyorsun.
    sıralar zaten haşat olmuş kardeşler bu sene 100 tane sıra demirbaştançıkarılacak dönüşümden tekrardan kazanılacak devlet malına saygım sonsuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    VFR-800
    Alıntı kawasaki26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol kardeşim yöneticiler ne derse o sıra kazımak sanatım gibi oldu .
    senin gibi zihniyetle aynı sitede olmak üzücüü, sıra kazımak neyine fayda, kime reklamm? motor denilince egzost sesi aklına gelen okul gençleri siteye girse ne olur girmese ne olur?

tabi ki bu arkadaşlar girip bilgileri okurlarsa kendilerini geliştirirler fakat girip boş geyik yapacaklarsa çok kızarım, forum kültürüne saygı gösterelim lütfen..

paylaşımları takip etmekteyim.. saygılar

PS. hitap şeklin hiç hoş değil, kardeşim dediğin kişiler abin hatta baban yaşında da olabilir, istersen ince düşün
    [COLOR="Red"][B]V[/B][COLOR="Black"]e[/COLOR] [B]F[/B][COLOR="Black"]ark[/COLOR] [B]R[/B][COLOR="Black"]üya 'da[/COLOR][/COLOR]

Motosikleti
    Honda cbr 125
    siteye yeni üyeyim ama bütün arkadaşlarıma e üye olmalarını söylüyorum, mesala motosikletten hiç anlamayan iki arkadaşımı siteye üye yaptım ve gidip ehliyetimizi beraber alıcaz bu ay sonu inşallah yazada motor
    Korkarak yaşıyorsan sadece hayatı seyredersin:queen:

Motosikleti
    Alıntı BHTYR_VFR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin gibi zihniyetle aynı sitede olmak üzücüü, sıra kazımak neyine fayda, kime reklamm? motor denilince egzost sesi aklına gelen okul gençleri siteye girse ne olur girmese ne olur?

tabi ki bu arkadaşlar girip bilgileri okurlarsa kendilerini geliştirirler fakat girip boş geyik yapacaklarsa çok kızarım, forum kültürüne saygı gösterelim lütfen..

paylaşımları takip etmekteyim.. saygılar

PS. hitap şeklin hiç hoş değil, kardeşim dediğin kişiler abin hatta baban yaşında da olabilir, istersen ince düşün
    teşekkür ederim kardeşim bir insan bu kadar kırıcı konuşur .ben yurttaşlarıma kardeşim derim benmle aynı sitede olmak üzücü geldiyse gereğini yap burda site yararına bişey danışdım yerden yere vurdun kimbilir kime sinirlendin geldin hırsını benden alıyorsun anlayışlı ol biraz .kazıdığım sıralar ın hepsi hurdada .

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    walla ben ımzamdakı sahsı zorla uye yaptım abımı de yaptım dıer abımde uye ama gızlı uye benım nıkımden gırıyo annemı de ara sıra zorla beklettırıyorum gezı fotolarını gostermek ıcın o da kıyamıyo beklıyo bak dıyom anne şu xt 660 x turuncu olan ha dıyom he he bılıyom dıyo alacan mı dıyom alacam dıyo
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

Motosikleti
    Alıntı oğuz-AnTALyA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla ben ımzamdakı sahsı zorla uye yaptım abımı de yaptım dıer abımde uye ama gızlı uye benım nıkımden gırıyo annemı de ara sıra zorla beklettırıyorum gezı fotolarını gostermek ıcın o da kıyamıyo beklıyo bak dıyom anne şu xt 660 x turuncu olan ha dıyom he he bılıyom dıyo alacan mı dıyom alacam dıyo
    eheheh

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)