Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

arkadaşlar .çok sinir bozucu bir olay geçti başımdan .

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cesur yanlış yapmışsın, elemanı iyice dövdükten sonra alıp çamur dolu bir çukurun yanına koyacaktın, senin rr ın üstünde olacak (anahtar yok tabi ) sonra onun motosikleti alıp çukura dalıp bir güzel ıslatacaktın.

Bu türlerden çok var, yanınızdan vızır vızır geçerler, kasklı-korumalı düzgün bir motosiklet sürücüsü gördüklerinde onlarında öyle olması gerektiğini bildiklerinden rahatsızlık duyuyorlar. Bir tür vicdan azabı diyelim yani.

Eline de buz koy şişliğini alır, geçmiş olsun Allah kaza bela vermesin bir daha.
    güzel dostum hak edeni aldı hiç merak etme ellim içinde düşündüğün için sağol fazla bişi yok ileşir yakında .sellamlar saygılar .dostum .

Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaf kanka çocuk ordan ayrılırken baktınmı, düz gidebiliyomuydu,
    ben tahmin ediyom o bir ikiyi, hala beyin soğancığı dönüyodur.
    vallah orda olmalıydın kaçışını mustafa 3. 4. defa düştü .kalktı kaçarken 2 .saat sonra motorunu almaya gelmiş ben yoktum tabi bizim büfeci arkadaş süyledi

Alıntı csem66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben bu soytarıları hiç anlamıyorum. Kardeşim yolda bir motorcu kardeşimi gördüğüm zaman ne kadar mutlu oluyorum anlatamam. Yanından geçerken kısa korna yapıp selam veriyorum selamımı alsada almasada yinede yolda yalnız olmadığımın bambaşka bir hazzını alıyorum. Hiçbir zaman küçük motorları hakir görmediğim gibi büyük motarlar yanımdan geçtiği zaman komplekse kapılmıyorum. Motorcu kardeşliği bu olmalı diye düşünüyorum. Ancak böle zekası kendisini geriden takip eden şahsiyetler (!) gölge düşürüyor. Bunların yüzünde motorcular hanesine sürekli eksi puan yazılıyor. son olarak diyorumki ELLERİNE SAĞLIK KARDEŞİM
    deyerli dostum tabiki öyle olmalı ben şimdiye kadar sellam sız hiç bir mutorcunun yanından geçmemişim ama böyle soytarılarıda uyarmak lazım bence saygılar.

Alıntı csem66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben bu soytarıları hiç anlamıyorum. Kardeşim yolda bir motorcu kardeşimi gördüğüm zaman ne kadar mutlu oluyorum anlatamam. Yanından geçerken kısa korna yapıp selam veriyorum selamımı alsada almasada yinede yolda yalnız olmadığımın bambaşka bir hazzını alıyorum. Hiçbir zaman küçük motorları hakir görmediğim gibi büyük motarlar yanımdan geçtiği zaman komplekse kapılmıyorum. Motorcu kardeşliği bu olmalı diye düşünüyorum. Ancak böle zekası kendisini geriden takip eden şahsiyetler (!) gölge düşürüyor. Bunların yüzünde motorcular hanesine sürekli eksi puan yazılıyor. son olarak diyorumki ELLERİNE SAĞLIK KARDEŞİM
    deyerli dostum tabiki öyle olmalı ben şimdiye kadar sellam sız hiç bir mutorcunun yanından geçmemişim ama böyle soytarılarıda uyarmak lazım bence saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600 2008
    Ne Iin Dövdüğünü Söyledinmi Ona ???

Ne Için Dövdüğünü Söyledinmi Ona ???

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı kuntaytubay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne Iin Dövdüğünü Söyledinmi Ona ???

Ne Için Dövdüğünü Söyledinmi Ona ???
    evet süyledim ama düvdükten sonra

Motosikleti
    CBF 250
    Biraz geç okudum yazıyı ama Abi aslında serserilerin bu şekilde döven bi timin olması lazım ama olmyor işte... Anlatmışsın ve okurken gözümde öyle bir canlandı ki keyfim yerine geldi. Bi ara baktım elim acıyor :D Dedim fazla kaptırma kendini :DDD

Cesur abim ellerine kollarına sağlık. Aman deyim eline dikkat et, ağrısı geç iyileşiyor,Şu sıralar zorlama :D

Memleketlerde "bi araba alcan, bööle Şahin. şööle neon ışık içine, taverna gibi olcak.Bleydin müziğini de koyacan (cümle aralarında küfür ediliyor tabi, anladınız) Arkasına kocaman Miami Vice yazdıracan,Altına da Müjde kızlar bu sene de bekarım,arkamdan gel ben seni kollarım " yazdıracan. Kordonda fink atacan (- can alrdan sonra küfürü unutmayalım. virgül niyetine) Jantlar değişecek orası şart. Arabanın gıçını bi bastıracan yere, kipprit kutusu bile sığmayacak olüüüüümmm" diyen tipler bol...

Şimdi bunu Motosikletler üzerine yazalım...

Olm aşşadaki tükanda bizim Ramiz amcanın bacanağı var ya, bi mobiliyetler (!) getirmiş,akklın almaaazz. Alıp onu bizim bilmem kaçıncı sanayi de Ahmet abi var kaynakçı, Mücoların Şahin'inde takılı egsozu alıp ona taktırtacam. Arkasına bi de altına 2şer tane de Neon. Mahalledeki garılar hasta oluyoooo laa. Arada bi Gordona da çıkar turlarızz( küfürr:D) Senin evde deri ceketi bi de abinin pazardan 1,5 liraya aldığı MATRİKİSS gözlüğünü de kap getir ama onu ben takacaaaam. Kasketi takma olm. Kimse görmez o zaman. Ne havamız kalcek laaa.Yalnız büfeden karışıkları sen ısmarlayacan yoksa Muhittin'i alır giderim GORDON'A

Alıntı rüzgarus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bir kaç gün önce antalya dan samsuna yola çıkmıştım.kırıkaleye kadar her şey nrmal...kırıkkale çıkışında takıldı iki kasksız zibidi peşime...biri sağımdan biri solumdan sıkıştırma numarası...e emekli askeriz sabır bi yere kadar...bastım gaza fırladım ileri..sonra ani bir frenle yola ters döndüm...çektim silahımı doğrulttum gelenlerin üzerine...bi panik aniden..birbirlerine çarpıp yere yuvarlandılar ve motorları bırakıp kaçtılar...gülmekten kendimi alamadım...sonra devam yola tabi...
    böyle tipler her yerde türedi...
    Abi taktir ettim hakkaten de, yaratıcılık ve akıl koyma puanı Cesur abiyede, sana 10 Üzerinden 10 hahahaaaa. Nobel verilmesi lazım size ...

Aman Alllah kaza bela vermesin
    :pr::pr::pr:

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ulen delü emin
    gece gece öldüm gülmekten
    raconun hiç bi ayrıntısını kaçırmamışsın
    May The Force Be With You

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X

ulen delü emin
    anladım ben onu Ankarada ingilizce kursu dalgasına RACON dersi alıo bu dumrul
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    umarım yediği dayaktan bir sonuç çıkarmıştır.......zavallı....
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    ii yapmıssın herseyın yerı ve zamanı vardır oda yapılmıcak yerde yapmıs

Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu eleman bööle diildi, bişeyler olmuş buna,
    dönüşte cbf e kolon attırıp dııııı dıt dı dııı, dıı dıtt dıı dııı .... diye gelir ,
    kaskınada BIREVHART falan yazdırır şimdi mazallah.

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz geç okudum yazıyı ama Abi aslında serserilerin bu şekilde döven bi timin olması lazım ama olmyor işte... Anlatmışsın ve okurken gözümde öyle bir canlandı ki keyfim yerine geldi. Bi ara baktım elim acıyor :D Dedim fazla kaptırma kendini :DDD

Cesur abim ellerine kollarına sağlık. Aman deyim eline dikkat et, ağrısı geç iyileşiyor,Şu sıralar zorlama :D

Memleketlerde "bi araba alcan, bööle Şahin. şööle neon ışık içine, taverna gibi olcak.Bleydin müziğini de koyacan (cümle aralarında küfür ediliyor tabi, anladınız) Arkasına kocaman Miami Vice yazdıracan,Altına da Müjde kızlar bu sene de bekarım,arkamdan gel ben seni kollarım " yazdıracan. Kordonda fink atacan (- can alrdan sonra küfürü unutmayalım. virgül niyetine) Jantlar değişecek orası şart. Arabanın gıçını bi bastıracan yere, kipprit kutusu bile sığmayacak olüüüüümmm" diyen tipler bol...

Şimdi bunu Motosikletler üzerine yazalım...

Olm aşşadaki tükanda bizim Ramiz amcanın bacanağı var ya, bi mobiliyetler (!) getirmiş,akklın almaaazz. Alıp onu bizim bilmem kaçıncı sanayi de Ahmet abi var kaynakçı, Mücoların Şahin'inde takılı egsozu alıp ona taktırtacam. Arkasına bi de altına 2şer tane de Neon. Mahalledeki garılar hasta oluyoooo laa. Arada bi Gordona da çıkar turlarızz( küfürr:D) Senin evde deri ceketi bi de abinin pazardan 1,5 liraya aldığı MATRİKİSS gözlüğünü de kap getir ama onu ben takacaaaam. Kasketi takma olm. Kimse görmez o zaman. Ne havamız kalcek laaa.Yalnız büfeden karışıkları sen ısmarlayacan yoksa Muhittin'i alır giderim GORDON'A

Abi taktir ettim hakkaten de, yaratıcılık ve akıl koyma puanı Cesur abiyede, sana 10 Üzerinden 10 hahahaaaa. Nobel verilmesi lazım size ...

Aman Alllah kaza bela vermesin
    duyulmazım ahmet kardeşim yorumuna sağlık süpersin ne yapalım koca şehir her türlü var .

kings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    ondaki motor neydi viteslimi.

Motosikleti
    CBF 250

ulen delü emin
    Racon kesmeyiz kafa keseriz hahahahaaa (neler oldu bana kurtarıııın)

Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AHhahaha İngilizce kursunun yanında promosyon hesabı verdiler. Len Ankaraya neden geldim zannediyonuz ahanda burada açıkladım icabında. Yürüyen KUrtlar Vadisi oldum. Şaka falan Tataroğlu Kurtlar Vadisinde varmış yaaa. Yeni öğrendim :D

bu eleman bööle diildi, bişeyler olmuş buna,
    dönüşte cbf e kolon attırıp dııııı dıt dı dııı, dıı dıtt dıı dııı .... diye gelir ,
    kaskınada BIREVHART falan yazdırır şimdi mazallah.
    29 Ekim şiiri de yazdırcam topcase in arkasındaki DEVIL yazısını söktürüp :D

O kadar büyük top case i neden aldım zannediyonuz. e kadar büyük topcase,o kadar büyük kolon demektir :D

Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duyulmazım ahmet kardeşim yorumuna sağlık süpersin ne yapalım koca şehir her türlü var .
    Cesur abi, sen sen ol bileğini fazla zorlama :D sana yazık

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Racon kesmeyiz kafa keseriz hahahahaaa (neler oldu bana kurtarıııın)

AHhahaha İngilizce kursunun yanında promosyon hesabı verdiler. Len Ankaraya neden geldim zannediyonuz ahanda burada açıkladım icabında. Yürüyen KUrtlar Vadisi oldum. Şaka falan Tataroğlu Kurtlar Vadisinde varmış yaaa. Yeni öğrendim :D

29 Ekim şiiri de yazdırcam topcase in arkasındaki DEVIL yazısını söktürüp :D

O kadar büyük top case i neden aldım zannediyonuz. e kadar büyük topcase,o kadar büyük kolon demektir :D

Cesur abi, sen sen ol bileğini fazla zorlama :D sana yazık
    benim bileyim kolay kolay zorlanmaz gözüm sen rahat ol

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Beyler bumudur olgunluk?bence ne olursa olsun onun cigligine birakmali boyle gidersek katilde cikar aramizdan mafyada....NAsil bi muhabbet bu simdi ya yeri geliyo trafikde saygi diyoz.guzelce konussa olmazmiydi arkadas bide bu konuyu acmis sizde ona destek veriyosunuz.....yanlis yaklasim.....sifir insanlikdan sinifda kaldi medeniyet eksik...kusura bakmayin kenardan iki tarafada baktim ikiside hatali goruyorum(objektif)
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bumudur olgunluk?bence ne olursa olsun onun cigligine birakmali boyle gidersek katilde cikar aramizdan mafyada....NAsil bi muhabbet bu simdi ya yeri geliyo trafikde saygi diyoz.guzelce konussa olmazmiydi arkadas bide bu konuyu acmis sizde ona destek veriyosunuz.....yanlis yaklasim.....sifir insanlikdan sinifda kaldi medeniyet eksik...kusura bakmayin kenardan iki tarafada baktim ikiside hatali goruyorum(objektif)
    ne olgun luğundan bahs ediyon güzel kardeşim senin üstüne bir kova çamur dükiyim hoş mu karşılıcan ne gürgülük taslıyon kaşında çoçuk yok 33 yaşına giriyom ve nasıl davranılcağını çok iyi biliyom benim için yorum yapan arkadaşlar beni tanırlar sen beni tanımadan yanlış yorum yapıyon ne mafyası ne kahtilin den bahs ediyon kurtlar vadisini anlatmıyom başımdan geçen bir şerefsizin yaptığı saygısızlı dile getiriyom .

yavaşşşş

burda haddini aşmışsın

(deklanşör)

muhtemelen cesur o gün hareket çektiği 3.ncü kişi olabilir, ilki nus ile uslanmasını dilemiştir, olmamıştır,
    2.ci medenice senin gibi tekdir etmiştir kaale alınmamıştır bu zibidi tarafından
    3. cesurda kötek kısmını uygulayıp kafasına dank ettirmiştir yaptığı şeyi

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    yavaşşşş

burda haddini aşmışsın

(deklanşör)

muhtemelen cesur o gün hareket çektiği 3.ncü kişi olabilir, ilki nus ile uslanmasını dilemiştir, olmamıştır,
    2.ci medenice senin gibi tekdir etmiştir kaale alınmamıştır bu zibidi tarafından
    3. cesurda kötek kısmını uygulayıp kafasına dank ettirmiştir yaptığı şeyi
    mustafam deli mavi arkadaşımız umarım hatasının farkına varır ve bizim .
    böyle anlatığı gibi şidet savunan tipler olmadığımızı anlar :pale.. ve

Alıntı kings adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ondaki motor neydi viteslimi.
    fites yoktu galiba mondial dı bildiyim motorun suçu yokkiüstündeki adam deyil

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    yorumların hepsi aşşa yukarı dövülmesinden yana ,

karşı tarafın yaptığı yanlış , hatta cok kötü kabul ediyorum ama şiddet olayıda bence hoş değil,,
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı teknoali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumların hepsi aşşa yukarı dövülmesinden yana ,

karşı tarafın yaptığı yanlış , hatta cok kötü kabul ediyorum ama şiddet olayıda bence hoş değil,,

Motoru parkeden ile terkeden arasındaki fark nedir bilirsiniz??? Bundan herkes anlamaz. Araba kullanıcıları motorcuların serseri pislik olduklarını zannederler, neden? Bu nedenlerin başı o çamur sıçratan insandır ama gel gör ki sadece bir tanesidir. Olayın öncesini bilmediğiniz için ya da bunu yapan kişiyi tanımadığınız için bu şekilde yorum yapmanız hakikaten de çok normal. Hele hele bu olayın sizin başınıza gelip, sinirinize sanki biri toplu iğne batırılmış gibi olduğunuz zaman neler hissedeceğinizi bazen siz bile bilemezsiniz.

Bu şekilde bir şey yapıldıysa döven değil dövülen ne yapmış bi bakın. Ya da aynı olayın sizin başınızdan aynı kişiler tarafından geçmesini bekleyin. Cesur yerine siz rol alın.

Motosikleti
    SUZUKI GFS 1200 S Bandit
    hhhehe,
    eline koluna saglik!

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)