Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Benim hastalık derecesinde bir alışkanlığım var, sizinde öylemi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Açmış olduğum bu konuya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederim arkadaşlar.

Yalnız olmadığımı bilmek beni rahatlattı sağolun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    My Kawa..
    TORAMAN Abi, uzun aradan sonra öncelikle merhaba diyim ve ekliyim.. Emin ol o konuda YALNIZ DEĞİLSİN... HEPİMİZ HASTALIKLIYIZ... diğerleri tarafından anlaşılamayan bir hastalığa yakalandık... Sağlık Olsun :D
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aynen senin gibi inceliyorum abi, carefour, real, kipa, outlet, dışarı çıktığımda bi kaç kere motoru alıcı gözüyle inceleyenlerle de karşılaştım. bi kaç dk ayak üstü tatlı sohbetler dahi çıkıyor. Abi bu arada (konu dışı ama) 3-4 gün önce can sıkıntısına tek başıma kartepeye sardım bende. Ama foto mak. o anda yoktu hiç foto çekemedim. Yol ful açık ve kuruydu. Ama halen kayak yapılıyor olduğunu görünce hayli şaşırmıştım.. Bu civarda oturan ark..lara gidip görmelerini tavsiye ederim.
    Zaten en güzeli bakmış olduğun motosikleti incelerken sahibinin gelmesi ve yapılan sohbetler oluyor.
    Kartepe'ye çıkmana sevindim ama keşke bu anları fotoğraf makinasıyla görüntüleseydin çok güzel hatıra olurdu.
    Bir dahaki gidişinde unutma ama...

Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TORAMAN Abi, uzun aradan sonra öncelikle merhaba diyim ve ekliyim.. Emin ol o konuda YALNIZ DEĞİLSİN... HEPİMİZ HASTALIKLIYIZ... diğerleri tarafından anlaşılamayan bir hastalığa yakalandık... Sağlık Olsun :D
    Merhaba KyCd epeydir yoksun umarım kötü bir şey yoktur.
    Öncelikle sağlık önemlidir biliyorsun..

Motosikleti
    My Kawa..
    Yok Abim... İşlerim çok yoğundu bu aralar o yüzden nefes alamadım... ama kısmetse artık buralarda olcam inş.. bu arada kısmetse 1,5 ay sonra motorumu alıyorum... incelemekle geçti ömrüm gerek otoparklarda gerekse sitelerde... o değil bigün incelerken birinden dayak yicez ama dur bakalım
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    bakmayan yoktur ki zaten aramızda.. bu arada konu yine hortladı ya.. helal olsun diyorum başka bişi demiyorum..

Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Bugün pardon dün olmuş artık bizim arka sokakta bir Honda Titan gördüm.

Marka-model ayırtetmeksizin alışkanlığıma devam ederek km. sayacına baktım; 96000 km.

O km.ye gelmesine rağmen bakımlıydı sağlamdı sahibi ortalarda gözükmüyordu yoksa bir iki motosiklet muhabbeti yapacaktık.

Motosikleti
    125 kt gerisi hikaye
    ben mobilet bile görsem süzüyorum

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Senin bu hastalığın motosiklet severlerin hepsinde vardır yani yalnız değilsin..
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    bende bakıyorum ama fazla yaklaşmamaya çalışıyorum , küçükken arabalara bakardık ya kaç basıyor , "uff hacım 230 basıyo" gibi, öyle görgüsüz bir duruma düşmemek için uzaktan seviyorum ama dün turuncu bi fazer gördüm kendimi zor tuttum binmemek için o ayrı
    If you want peace, prepare for war

NeTMaViSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 motosiklet parçaladım şimdi tabanvayım :)
    Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu bende yapıyorum ya her motora bakıyorum tarz marz önemli değil

bide ben kasklara bakıyorum hatta geçen gün öle bi alışveriş mekanının girişinde toplum polislerinin motoruna rastladım(toplum polisi yeni çıktı arkadaşlar altlarında scooter var toplumsal olaylarla ilgileniyolar) adamlara nolan modüler kask vermişler bende yeni ls2 almıştım tam ben nolanı incelerken polisler geldi nası kask iyi mi diye sordular biraz muhabbet falan ettik ben seviyorum inceleyip fikir sahibi olmayı
    katıLıyorum =)
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø
    TR - - A Rh+ ---> MæVi PæNT€RL€R - [/COLOR]

Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    alışveriş merkezini bırak, internette saatlerce kalıp izliyorum. ayrıca alışveriş merkezi otoparkında goldwing olursa dakikalarca seyrediyorum. bazen bir korna sesine irkilip, bazen de sahibinin sesiyle yeniden hayata dönüyorum suzuki gsr 600 olursa, ekstra ne ürünler var üzerinde onları inceliyorum. egsoz taktırmış mı? farlar helojen mi? depo üstünde çıkarma var mı?...

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Bu söylediğin motosiklete ilgisi olan herkeste sanırım var ve doğal bir reflex
    Asıl benim bir garipliğim var ki evlere şenlik Büyük cc bir motorla giderken bizden küçük herhangi bir motosiklet ( ne kadar eski püskü ve küçük olursa daha bir makbul ) bize yol veriyor ya da biz ona yol verince bize teşekkür mahiyetinde bir hareket yapıyor ya da hiç olmadı kafasıyla selam edip kornayı dütlüyosa aman Allahım dünyalar benim oluyo bir sevinç bir sevinç sanki babamı görmüşüm Niye ki ben bile çözemedim Hey dünyalı biz dostuz sen de bunu anladın galiba sevinci mi, biz de seni seviyoruz hümanizmi mi bilemedim

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu söylediğin motosiklete ilgisi olan herkeste sanırım var ve doğal bir reflex
    Asıl benim bir garipliğim var ki evlere şenlik Büyük cc bir motorla giderken bizden küçük herhangi bir motosiklet ( ne kadar eski püskü ve küçük olursa daha bir makbul ) bize yol veriyor ya da biz ona yol verince bize teşekkür mahiyetinde bir hareket yapıyor ya da hiç olmadı kafasıyla selam edip kornayı dütlüyosa aman Allahım dünyalar benim oluyo bir sevinç bir sevinç sanki babamı görmüşüm Niye ki ben bile çözemedim Hey dünyalı biz dostuz sen de bunu anladın galiba sevinci mi, biz de seni seviyoruz hümanizmi mi bilemedim

Alçakgönüllülük güzel bir şeydir
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler