Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Benim hastalık derecesinde bir alışkanlığım var, sizinde öylemi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    ben genelde yolda gorduklerime gozden kaybolana kadar kilitlenirim
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiçbiriniz benden deli olamaz 4 tekerlekli herşey 1950 modelden itibaren, Her türlü orjinal bisiklet ve en son şimdi bide her türlü motor eklendi tam terelelli oldum
    Ne güzel işte.. Bu tutkuya çok kaptırdınız kendinizi galiba bir süredir ortalıklarda yoksunuz.

Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben genelde yolda gorduklerime gozden kaybolana kadar kilitlenirim
    Aynı düşünce bende de var ne olacak halimiz.

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie

Dün bir marketteydim

Scooterimi bıraktım alışveriş yapıp döndüğümde benim scooterin yanında Yamaha BWS 100 e benzeyen Ramzey 125 lik scooter vardı ve 8000 km.ye gelmiş.
    İncelemeye almışken sahibi geldi iki tane 10 lt.lik su şişesi ve daha bir çok ürün almış onları scooterine yükleyecekti başladık sohbet etmeye..
    Fotoğraf makinam yanımda değildi yoksa bu anı görüntüleyecektim aşağı yukarı yarım saat motosiklet üzerine muhabbet ettik sen tam istediğini bulmuşsun güzel scooterin var diyerek kazasız belasız kullan temennisinde bulundu ve bende inşallah sende istediğin motosiklete kavuşursun diyerek yanından ayrıldım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yemek siparişi verdiğimde gelen paketci scooterları bile inceliyorum

Sana baya bi tedavi lazım.Aslında hepimize lazım.Motosiklet rehabilitasyon ve tedavi merkezi kurulmalı bir an önce.

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    kadri abi bende senin kadar varım rahat ol hepimiz aynıyız
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Motorum yok ama geçen gün kuzenimle dışarı çıktık veçarşıda o kadar çok motra rastladım hepsinin km'sine baka baka yavaş yavaş gidiyorum kuzenim dedi yeter artık.Dün piaggio x9 gördüm km'sine baktım tam çarşının ortasında sonra tam üstüne binicektim dedim ulan şimdi çarşıda hırsız diye linç ederler kendimi aklayamam.

chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    vallaha bnmki hastalıktanda öte chopper merakı var bi chopper görünce ona kitlenirim sora sahibinin gelip onu çalıştırmasını beklerim sesini dumak isterim işte benmkide böle bişey işallah bi gün kendi chopperımı sesinin doya doya dinliycem

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben km lerine bakarım hep. dış görünüşleriyle ilgilenmem. geçenlerde 42600km de arora YM 150-A modelini uşak izmir yolunda mola verdiğim bi yerde gördüm. şaşırdım.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    benim motosikletim yok fakat ne zaman bir SS sesi duysam o an herşeyi unutur alete dalar giderim..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    aynen bende ole cok dıkkatımı cekmedıgı surece ıncelemem ınceledınmı tam ıncelerım ama yolda gıderken yanımızdan gecsın babama hemen dıorum kovala baba babamında motor sevgısı tavanlarda gozden kaybolana kadar kovalıoruz yada evde otururken bır ss sesı gelsın dırek camdayım nerden gectı ne gectı

katip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kesinlikle..

Sıradan ve yaygın olan scooterlar dışında her gördüğüm motoru inceliyorum. Bunun bir hastalık olduğunu sanmıyorum. Ayıp bir şey olduğunu da sanmıyorum
    Motorları maviliklere süreceğiz.

Tüm ikitekerler kardeştir, bisikletler dahil.

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet haklısın sadece sende bu hastalık yok bendede aynısı var .Yolda görmiyeyim direk Kmsine bakarım daha cok yıpranmıs motorlar ilgimi cekiyor nedense

tatlisert45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG
    aynısının tıpkısı işte o hastalık bendede var bu motor sevgisinden ileri gelen sonu gelmek bilmeyen bir hastalık olsa gerek...
    Hissettiğin gibi yaşa...

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    İnsan, hasetinden değil de sevgisinden... sesini duyunca bile bakıyor... "Nasıl bir şey?" diye... Yolda gidenleri bile inceliyorum... Hem motosikletleri, hem de sürücüleri, Korumaları var mı ? Oturuşları doğru mu ? Nasıl kullanıyorlar? filan diye...

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    bende bakarım da sahibi sövmesin diye çok incelemem. bence bu yokluktan kaynaklanıyo. şimdi bazı arkadaşlar hasta filn demişlerde onların altında suzukiler bmwler var . bende de olsun bmw 1200 gs milletin motoru bisiklet gibi gelceğinden başımı döndürmem başka motor görünce. hele bi harleyin,hayabusan olsa ....

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    aynen bendede var bu hastalık 1000cc motor görünce kendimden geçiyorum ..

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    Alıntı TORAMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar! Ben bazen buradaki büyük alışveriş merkezlerine motosikletle gidiyorum işimi görüp geliyorum ama bu arada gittiğim zaman oradaki motosikletleri oldukça inceliyorum işte kaç km.ye gelmiş (Digital olursa gözükmüyor) sağı solu ne alemde iyi bakmışmı? (sanki alacakmışım gibi) Hatta bazen ben bakarken sahibi geliyor "abi alıcaksan fiyatı şu kadar" diyor gülüşüyoruz sizde böyle davranıyormusunuz yoksa bende acaiplikmi var?
    üzülme yalnız deiliz !
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

Motosikleti
    vn800 drifter
    ya dostlarım bumotorla markayla modelle alakalı değil bilen bilir 3 tane motorum var2 tanesi c800 dragstar650
    ama gerçekten takıntı bu illa ki inceliyorum sarıyorum kaç sene önce satmıştım ufak diye şimdi yine cbf 150 ye sardım ne yapıp edip alıcam yine 4 tane motorum olucak ama sonu yokki
    çok param olsa 20 30 tane alırım bi garaja koyarım işimde olmasa tüm gün onları parlatır silerim allah belamı versin böyle yaparım o krom yerlerin yansıması gösterge camlarının parlaklığı direksiyonun genişliği geniş ayal pedleri
    bırakın kendi motorlarımı bazen yine bilen bilir alsancakta eko bar kafe vardır tam 3yol ağzında oraya 8-10 motor gelir yazları bira söylerim ekoda dakikalarca bazen 1 saati geçer sanki manzara izler gibi motorları seyrederim bakın yemin ediyorum dağ manzaralı teleferikte deniz manzaralı mekanlarda çok çabuk sıkılırım ama motor olsun sabaha kadar izlerim motor fuarlarına gidemiyorum ymeği içmeyi unuttum geçen sefer kan şekerim düştü yığılıyordum yere arkadaşım tuttu götürdü de bir şeyler yiyebildim
    ben motosikleti sevmeyen insanları bile sevmem görüşmem o derece tutkunum
    CHOPPER HAYATIMIZ

philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    Evet anlaşılan hepimiz rahatsısız arkadaşlar , kazamız mübarek olsun Yoldan SS ler geçerken içim bir tuhaf oluyor cama çıkıyorum her seferinde
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Bende aynen senin gibi inceliyorum abi, carefour, real, kipa, outlet, dışarı çıktığımda bi kaç kere motoru alıcı gözüyle inceleyenlerle de karşılaştım. bi kaç dk ayak üstü tatlı sohbetler dahi çıkıyor. Abi bu arada (konu dışı ama) 3-4 gün önce can sıkıntısına tek başıma kartepeye sardım bende. Ama foto mak. o anda yoktu hiç foto çekemedim. Yol ful açık ve kuruydu. Ama halen kayak yapılıyor olduğunu görünce hayli şaşırmıştım.. Bu civarda oturan ark..lara gidip görmelerini tavsiye ederim.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler