Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yamaha crypton r ve ybr 125

Motovento
    REKLAM ALANI
    metin_4545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Crypton R
    Arkadaşlar motor alıcam fakat crypton r mı ybr mi karar veremedim ybr de debriyaj zorluğu çekebilrim diye crypton r düşünüyorum sizce ne yapıyım....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    crypton u nedense normal cuplardan 1 gömlek ufak yapmışlar eğer 1.70cm 70kg üzeriysen crypton ufak gelebilir benden söylemesi ama ben olsam herzaman 1 cup tercih ederim
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    YBR 125 al arkadaşım !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

tatlisert45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG
    bence ikisi bi yana cbf 150 al
    Hissettiğin gibi yaşa...

yok sen en iyisi al bi zx 6 r...şaka bi yana ilk önce konumun ne yani nerlerde kullanacaksın motoru..bende arkadaşımdan aldığım (kullanmak için değişti) ybr vardı...çok fazla cefakar....ve dağ taş her yere vurdum ben de kaldığı süre içerisinde ve parçası da ucuz...satılığa çıkardığın zaman da kolay satarsın..debriyaj konusunda problem yaşamazsın..motor öğretir zaten sana kendini..ama cryptonu hiç bilmiorum..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ybr al....................

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    ama şunuda unutma ufacık tefecik ama ybr kadar sürat yapar ve ondan az yakar 110cc bir motordur crypton
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    mondi 150MC
    Ybr! Ybr! Ybr! Ybr! Ybr!
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Bi YBR kulanıcısı olarak BR al derim..Crypton aldım kullandım iyi motor fakat YBR gibi kesinlikle her yolun motoru değil..YBR yi her türlü yol şartlarında kullanabilirsin..çok güzel aksesuar yakışıyor...Dağ bayır ,,cadde ,,uzun yol her yere gider..görüntüde cillop..Cıbıra yetişemez tabi onuda belirtelim..hem hızda hem yakışıkta..

Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi YBR kulanıcısı olarak BR al derim..Crypton aldım kullandım iyi motor fakat YBR gibi kesinlikle her yolun motoru değil..YBR yi her türlü yol şartlarında kullanabilirsin..çok güzel aksesuar yakışıyor...Dağ bayır ,,cadde ,,uzun yol her yere gider..görüntüde cillop..Cıbıra yetişemez tabi onuda belirtelim..hem hızda hem yakışıkta..

abi senin ybr de gerçekten orjinal bi makınaymış valla şu soğuk günlerde o resme bakınca binesim geldi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)