Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

E-5'de motora vurdu kaçtı: 1 ölü

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    yaa kasksız s.s. ye binilirmi baba yaa peki ordaki kask kimin her zaman söylerim motor öldürmez önce kasksız binmek sonra maganda öldürü adamı karnı dar milletiz çekemiyoruz birbirimize tahammülümüz yok yok yok
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dalyan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar dün kazadan 10 dakika sonra ben de oradaydım vuran araba kaçmış motoruda çekiciye yüklemişlerdi. Artcıyı ambulansla götürdüler Rahmetli tam bir saat bariyerlerin altında kaldı. savcının gelmesini beklediler anlamadığım konu ise mevtanın hiçbir yakını gelmedi olay yerine

yazık çok yazık yemin ediyorum kaza haberi okumamak için artık foruma girmez oldum hiç içimden gelmiyor...
    ama yine bir kaza yine bir can gitti
    niye kaskınızı takmazsınız güzel abilerim.
    Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır diliyorumcinşallah yaralının durumu iyidir bari onu kurtaralım.

Medya zaten artık abarttı olayları onun bunun fotosunu her habere yapıştırmaktan başka bir iş yapmıyolar ya git çek yada koyma.ne kadar basit oldu insanlar artık ben anlamıyorum hadi haberi geçtim az mesleğine saygın olsun kardeşim.kasklı sapıktan sonra bir de bu çıktı bakalım daha neler görecek bu gözler...

Allah kimseye kaza vermesin yaza yaza ben yoruldum ama inşallah son olur...

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o sıkıştıranları da bi gün biz sıkıştırsak bi köşedegörsün serefsizler sıkışmak nasılmış
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    Allah rahmet eylesin gerçekten çok üzücü keşke kaslını taksaydı

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Allah rahmet eylesin.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    ya burası bizim mahallenin aşşası ya.
    çok üzücü bi durum:(
    2bin7 HONDA CBF 150 (34 EN 6186) İSTANBUL- AVCILAR

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    2 resimde temsili dediğiniz gibi soldaki resim aydın çinede olan bi kaza..

yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    hüseyin çat bizim hastanede yogun bakımda yatıyor ve durumu iyi değil
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Üzücü haber. Genç insanlar. Yaralı iyileşir umarım.
    Üç boyoz bir kola

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun kardeşimizin.Yaralıya da acil şifalar dilerim.
    Ahh.... o kask'ı başına taksaydı keşke

Kaçan'a ve kaçanlara gelince. Allah ek kısa zamanda onlara da bu acıyı en ağır şekilde tatmak nasip etsin. çarpanda aynen yaptıkları gibi kaçsın.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı eeraktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E-5 Karayolu'nda meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.

Çarşamba, 26 Kasım 2008 02:07

Edinilen bilgiye göre olay, saat 23.00 sıralarında Avcılar, Edirne istikametinde meydana geldi. Plakası alınamayan bir ,araç yolda motosikleti ile giden Onur Enver'e çarptı. Kaza sonucu motosiklet sürücüsü Onur Enver olay yerinde hayatını kaybetti. Aynı motosiklette bulunan ve ismi henüz öğrenilemeyen arkadaşı ise yaralandı. Yaralı şahıs, olay yerine gelen ambulansla Bakırköy Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Yaralı şahsın hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenilirken, kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Alınan bilgiye göre, bir otomobilin sıkıştırdığı öne sürülen Onur Enver (30) yönetimindeki 34 JBR 15 plakalı motosiklet, E-5 Karayolu İGDAŞ önünde devrilerek yaklaşık 30 metre sürüklendi.

Motosikletten düşen ve kask takmadığı belirtilen Enver, yolun sağındaki bariyerlere başını çarparak hayatını kaybetti. Enver'in arkasında oturan arkadaşı Hüseyin Çat (34) ise yola savrularak yaralandı.
    allah rahmet eylesin çok kötü bi olay daha geç hafta da benim arkadaşa aynı şekilde gece 24:00 gibi çarpıp kaçtı şerefsizin teki ama arkadaş fül koruma olduğu için sadece eli kırıldı.araç yine bulunamadı sadece beyaz olduğunu söylediler görgü tanıkları.
    soldaki resmi bilmiyom ama sağadaki resimde bu yaz beşyolda yine arkadaşım kazaa yapmıştı iki kamyon arasına sıkışmıştı ve o yerde yatan eşiğidi çok fena parçalanarak ölmüştü eşi.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    way be Allah rahmet eylesin ne denir ki..Şimdi o vurup kaçan nasıl uyur çok merak ediyorum

Motosikleti
    Artık Yok...
    allah rağmet eylesin bu işler korundukdan sonra birazda kader kısmet işi siz siz olun arkadaşlar geceleri mümkün mertebe motorla çıkmamaya özen gösterin minübüse binin dolmuşa taksiye binin arabanız varsa ona binin ama motora mümkün emrtebe binmemeye özen gösterin bu motor kazalarının en azından motorcunun suçsuz yani hata apmadan yapdığı kazaların hemen hemen hepsi gece oluyor 4 sene öncede bizim arkadaş kumburgazın orda mıcıra girmişdi gece 12 suları 1 yıl ameliyat kırıklarla uğraşdı durdu geceleri alkollü insanların yanısıra gece körü dediğimiz bakar körler çok var ayrıca bozuk yollar olmayan uyarı tabelalarıda kazaya davet çıkarıyor o yüzden gece çıkmamaya özen gösterin illa çıkıyorsanızda motorunuz ne olursa olsun italyan japon çin ışıklandırma sistemini kuvvetlendirin çünkü 30 milyarlık motorların bile ışıklandırma sistemleri vasat ötesi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah rağmet eylesin bu işler korundukdan sonra birazda kader kısmet işi siz siz olun arkadaşlar geceleri mümkün mertebe motorla çıkmamaya özen gösterin minübüse binin dolmuşa taksiye binin arabanız varsa ona binin ama motora mümkün emrtebe binmemeye özen gösterin bu motor kazalarının en azından motorcunun suçsuz yani hata apmadan yapdığı kazaların hemen hemen hepsi gece oluyor 4 sene öncede bizim arkadaş kumburgazın orda mıcıra girmişdi gece 12 suları 1 yıl ameliyat kırıklarla uğraşdı durdu geceleri alkollü insanların yanısıra gece körü dediğimiz bakar körler çok var ayrıca bozuk yollar olmayan uyarı tabelalarıda kazaya davet çıkarıyor o yüzden gece çıkmamaya özen gösterin illa çıkıyorsanızda motorunuz ne olursa olsun italyan japon çin ışıklandırma sistemini kuvvetlendirin çünkü 30 milyarlık motorların bile ışıklandırma sistemleri vasat ötesi
    katılıyorum,gece motor kullanmak güvenli değil,karşıdan gelenler motor mu geliyor,traktör mü geliyor bunu anlamaktan aciz

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Allah rahmet eylesin... Yollara çıktığımız zaman bizim motosiklet sürücüsü olarak iki misli beş misli dikkat etmemiz gerekiyor ama ne kadar dikkat etsekte böyle araba sürücülerinin vurdumduymazlığı sonucu kazalar yaşayabiliyoruz. Geçen sene Kasım 2007 de bende Kartepe'den geliyordum Sapanca yolunda seyir ederken (bilenler bilir bu yolda iki araç yanyana geldiği zaman motosiklet dahi olsa başka yer kalmaz) tam karşıdan arkadaki araç ben geliyor olmama rağmen önündekini solladı kısacası bana yolda yer kalmadı. İki seçenek vardı; ya kafa kafaya çarpışacaksın yada kendini şarampole atacaksın bende tabiki ikinciyi tercih ettim sonrasını hatırlamıyorum gözlerimi hastanede açtım o araçlar çekip gitmişler oradan. Bu haberi okuyunca o gün aklıma geldi başınızı ağrıttıysam kusura bakmayın..

Başımda kask olmasa muhakkak çenem dağılırdı yüzüm gözüm tanınmaz hale gelirdi çünkü daha sonra kaska baktığım zaman kaskın çene kısmının kırıldığını vizörün sıyrıklarla dolu olduğunu gördüm; siz siz olun muhakkak aldığınız kaskta çene kısmı olsun açık olmasın yani..

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Allah rahmet etsin. Sürücü kask takmadığı için süçlüdür denilir ve biter. Ölümüne neden olan iti kimse aramaz. Senelerdir motosiklet kullanıyorum. Hemen hemem hergün taciz eden araçlarla karşılaşıyorum. Bunun önüne geçmenin tek yolu devletin alması gereken önlemler ve uygulaması gereken ağır cezalardır. Kafası basmayıp kalın olanları ancak bu şekilde yolu getirmek mümkün. Bu olmadığı sürece İyisimi yanında bulunduracağin çakar almaz çok işe yarıyor. Seni zorlar gider, sende arkadan kaptırırsın birkaç el..! Yapsın bunu birkaç motorcu bakalım nasıl duruluyor ortam.

wert_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sanırım tek kaskı vardı arkadaşın onuda artçısına verdi ve kasksız sürüş yapmak zorunda kaldı hepimizin başına gelir arasıra yolda birini görür gideceği yere bırakmayı teklif ederiz ve tabiki tek kask varsa onuda misafire veririz
    neyse öyle yada böyle allah rehmet eylesin ama çarpandanda bunun acısı elbet bigün çıkar

Alıntı dalyan_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün kazadan 10 dakika sonra ben de oradaydım vuran araba kaçmış motoruda çekiciye yüklemişlerdi. Artcıyı ambulansla götürdüler Rahmetli tam bir saat bariyerlerin altında kaldı. savcının gelmesini beklediler anlamadığım konu ise mevtanın hiçbir yakını gelmedi olay yerine
    yakınlarının sadece arkadası olarak bildiginiz hseyin cat ın yaralandıgından haberi vardı ve hastaneye gittiklerinde yanında enver onurun oldugunu ögrendiler olay yerine gittigimizde ise ne motor vardı ne de ceset o yüzden bizleri olay yerinde görmemeniz cok normal bu yüzden kınanmak istemeyiz zaten olay yeteri kadar üzmüsken bide böyle seyler duymak daha da yakıyo canımızı

mevlüttttt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEYQM250 2010
    ya arkadaslar böyle insanlıktan nasibini almamış kişiler yüzünden böyle arkadaslarımızı kaybediyoruz malesef.böylelerini herkese ibret olsun diye kemiklerinin hepsini birer birer kıracaksın bak bakalım bidaha yanasabiliyolarmı bakalım motorluların yanına.neyse.ölen arkadasa allahtan rahmet ailesine ise sabır diliyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler