Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kasklı sapık için 21 yıl hapis istendi

Motovento
    REKLAM ALANI
    mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ankara ve İstanbul'da çok sayıda tecavüz olayının faili olduğu iddiasıyla tutuklanan İstanbul Devlet Opera ve Balesi tenorlarından Şahin Ö. hakkında, İstanbul Beşiktaş'ta 21 yaşındaki A.T.'ye tecavüz ettiği iddiasıyla 21 yıl hapis istemiyle dava açıldı. İddianamede Şahin Ö.'nün parmak izi, DNA profil taraması ve mağdurun ifadesine göre tecavüz olayının faili olduğu belirtiliyor.

Orhan YURTSEVER, Sabah Gazetesi.
    true love..

Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

az istenmiş.. Şeriat ülkelerinde bunlar idam ediliyor.. burdada öyle olması gerekli!

reisxx07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki zx636
    zorun neydi be oglum

Motosikleti
    malesef yok ama inş.olcakkk
    Sallandıracaksın bunu az yat yat çk gene yap pis herif

Motosikleti
    Honda Cbr 600rr
    Alıntı modify adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az istenmiş.. Şeriat ülkelerinde bunlar idam ediliyor.. burdada öyle olması gerekli!
    burası şeriat ülkesi değil sosyal demokratik bir hukuk devleti cezası neyse çekecek... özellikle tecavüz kabul edemediğim ve içime sindiremediğim bir suç hakkettiği cezayı çeker umarım....
    it's just living and leaving::145::

eskişehir(okul dolayısıyla) aslen iskenderunluyumdur
    Motosikleti
    benzin 2 tl olana kadar ss yok
    bu haberin burda yayınlanmasının tek sebebi,haberlerde bu kişiyi tanıtırken kasklı sapık diye tarifi sırasında sürekli motorcuların gösterilmesi siyah kaskıyla siyah motora binmiş yada aptal gibi kaskıyla ortalıkta yürüyen bi insanın gösterilmesidir...anlamıyorum ülkemizdeki habercilik anlayışını ve çok sinir oluyorum bi haberin haber değerinimi yada açıklayıcılığınımı arttırdıkalrını sanıyorlar böle yaparak..
    bence bu konuların buraya taşınmaması lazım..ve site yönetimi kızarmı bilmem ama kırmızı abilerim bence forum çok kirleniyor,çok fazla gereksiz topic var...saygılarımla

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı SuPeR BiKe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burası şeriat ülkesi değil sosyal demokratik bir hukuk devleti cezası neyse çekecek... özellikle tecavüz kabul edemediğim ve içime sindiremediğim bir suç hakkettiği cezayı çeker umarım....
    Katılıyorum.Hukuk sistemindeki açıklar, yasalarda yazan cezaların tam olarak uygulanmaması veya yasalardaki eksik cezalar yani sonuç olarak adalet ihtiyacının giderilmemesi insanları değişik arayışlara itiyor.Bugün ileri saydığımız Avrupa ülkeleri, ABD'de vs. şeriat hukuku geçerli değil, ancak suç işleyen cezasını sonuna kadar çekiyor.Umarım Türkiye'de de adalet sisteminin açıklarının tamamen giderilmesi ve adalet duygusunun sağlanması birgün mümkün olur.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

ibrahim16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    UAG.125
    Yani bu hesaba göre yatacagı 7. 8. yıl gibi bişey sonra yine kaldığı yerden devam.
    İnşallah içeride o pisliğin ipini çekerler buba birinin infazın yanması anlamına geliyor yani bu pislik her zaman problem.
    WwW.MoToSiKLeT.NeT

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    muabbet yemesi lazım kmgin

Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muabbet yemesi lazım kmgin
    bencede en azından muebbet hapis istemiyle yargılanmalıydıki belki iyi halden falan filandan enaz 20 yıl yatardı şimdi 21 yıl istemiyle en fazla 5-6 yıl yatar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Muharremcim en azından sen böyle başlık açmasaydın be abi.

Bu tenör milleti sapık, kasklan ne alakası var.

Tayt giyen erkekler işte ne bekliyosunuz.

Taytlı sapık bu.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

görünüşte kültürlü sözde ama insanlıktan yoksun kaç cocuqun yüreğinde derin yaralar açtı kaç kişinin psikolojisini alt üst etti 21 yıl ıstenerek ıyı halden bilmem ne bi kaç yıl yatıp cıkıcak akıllanıcakmı hayır umarım bi gün insan olmayı başarır...
    [B][I][COLOR="Magenta"]I've become so numb , i cant feeL you theree.. [/COLOR][/I][/B]::xblink::::comico::

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Bu gerizekalı sapığın yüzünden yakalanana kadar motora binemedim. Motor siyah,kask siyah burası Türkiye delinin biri ahaaa kasklı sapık diye gösterir bok yoluna giderdik umarım hakettiği cezayı bulur.

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    3-4 yıl yatar çıkar gene aynı şeyi yapar asın yaw asın çokmu zor bu konuda arabistana bayılıyorum yatırıyor hemen kütüğün üstüne vuruyor kılıcı bak bakalım bir daha kim cesaret eder.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı iskenderunlu26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu haberin burda yayınlanmasının tek sebebi,haberlerde bu kişiyi tanıtırken kasklı sapık diye tarifi sırasında sürekli motorcuların gösterilmesi siyah kaskıyla siyah motora binmiş yada aptal gibi kaskıyla ortalıkta yürüyen bi insanın gösterilmesidir...anlamıyorum ülkemizdeki habercilik anlayışını ve çok sinir oluyorum bi haberin haber değerinimi yada açıklayıcılığınımı arttırdıkalrını sanıyorlar böle yaparak..
    bence bu konuların buraya taşınmaması lazım..ve site yönetimi kızarmı bilmem ama kırmızı abilerim bence forum çok kirleniyor,çok fazla gereksiz topic var...saygılarımla
    seni mod yapalım temizle hadi..

Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Taytlı sapık bu.
    konu aslında direk motosiklet kullanıcılarını hedef alıyo bastan beri kasklı sapık baslıgıyla menderes özel bile kosesinde degindi bu konuya bende konuyu gorunce insanlar gorsun istedim bilmem anlatabildimmi yanlış yaptıgımı düşünmüyorum..
    true love..

Drift Religion

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    hapis mapis yatmaz bu herif benden sölemesi.......
    Arabistanda olacaktiki bu kazığa oturtacaklardı..

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Ben idam cezasının geri gelmesini ama lafta kalmayıp uygulanmasını istiyorum. Hatta bununla yetinmeyip "dilim dilim doğrama", "deri yüzme" gibi cezaların da yürürlüğe konmasını istiyorum. Şimdi bu masum yavruların önlerinde daha uzun yıllar var. Bu yavrular bundan sonraki yaşamlarını bu olayın etkisinden kesinlikle kurtulamadan yaşayacaklar. Çoğu panik atak halinde olacak, insanlara, hatta kendilerine güvenleri olmayacak. Sorunlu insanlar olarak sürecekler yaşamlarını. Kim neden oldu bunlara? İşte güya okumuş, sanatçı bozması, uçkuruna düşkün adi pisliğin teki. O yaşamını bundan sonra da aynı tarz sürdürecek, kendisine yeni heyecanlar (küçük kızlar) arayacak. Ya daha ne yazayım bilemiyorum ki.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni mod yapalım temizle hadi..

konu aslında direk motosiklet kullanıcılarını hedef alıyo bastan beri kasklı sapık baslıgıyla menderes özel bile kosesinde degindi bu konuya bende konuyu gorunce insanlar gorsun istedim bilmem anlatabildimmi yanlış yaptıgımı düşünmüyorum..
    Abi kasklı diye diye milletin gözünde bütün kask takanlar sapık oldu, bu söylemden kaçınmak lazım, piyangonun kime çıkacağı belli olmaz.

Şu ana kadar 1 kişiye vurduğunu hepimiz biliyoruz.

Yoksa yanlış yaptın demedim, diyememde, böyle bir hakkım yok, istersen dizlik korumalı bellikli sapık yaz.

Yazılarını bire bir takip etmiyorum ama dediğin gibi Menderes bey de aynı söylemle ifade ediyorsa piyango kendisine çıkarsa hatasını anlar, tasvip etmem ama ona da yazma diyemem.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Motosikleti
    yok.. Suzimi sattım..
    Benimde motor siyah, kask siyah, mont siyah.
    Geçen bir anne, yoldan benim geldiğimi gördü, koşup kaldırımdaki çocuğunu bir kapışı var ki anlatamam. Çocuğu tek elimle kapıp, motorun arkasına atıp kaçacağımı sandı heralde. "Noluyoz lan" diye bir bakış attım geriye ama, ama kaskın dışından "tüh lan bu balık da kaçtı" gibisinden algılanmış olabilir.

İdam cezasına karşı değilim. Tersine destekliyorum. Bundan güzel caydırıcılık mı var? Bu memlekette işlerin düzelmesi için adalet mekanizmasının çabuk ve en etkili şekilde işlemesi gerekiyor. Arabistan örneği abartı. Adalet zamanında ve gerektiği gibi işlese yeterli.

Hele biz önce İmralı'dakinin yanına arkadaş (!) göndermek yerine, onu bir idam edelim. Güneydoğu'da savaşan/sehit olan/gazi olan/dul kalan/yetim kalan için hele bir yapalım şunu.
    Sonra kasklı/kasksız tüm sapıkları da bir güzel temizleriz içimizden evellallah!

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Taytlı sapık bu.
    Onlarında forumu var, taytlı felan ayıp olmasın arkadaşlara.

Sapık ruhlu insanların suçlarına neleri alet ettikleri ne kadar önemli değil mi!? Bir anda toplumumuzda bakışlar değişiyor. İşte böylece motosiklet kullanırken kask takın dememizin bir yararı daha ortaya çıkıyor. 'Size ne, benim canım' diyen kasksız arkadaşlar kaskını taksa, kask ile motosiklet hep zihinlerde bir canlansa toplum içinde tepki gösteren insanlarda 'motosiklet kullanan kask takar ne var bunda' diye düşünebilirdi.

Hepimiz kask, güvenlik ekipmanı giyilmesini öğütlüyoruz, belediyeler afiş asıyor, duyarlı insanlar, yöneticiler, gazeteciler önemini vurguluyor. Kask hayat kurtarır diyoruz, bir sapık genç kızların hayatını karartıyor. Satılmış medyadan biri de kalkıp 'kasklı sapık' benzetmesi yapıyor. Kısacası dam üstünde saksağan vur beline kazmayı.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler