Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

gözümün önünde hırsızlık

Motovento
    REKLAM ALANI
    Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Bravo
    Örnek bir davranış. Ben olsaydım onları kesinlikle pataklardım hiç kurtuluşu yok.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    Alıntı kawasaki26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    darısı benm başıma kardeşim inşallah benmde yakında motorum olacak =)
    inşallah en kısa zamanda sende kavuşursun.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    tebrik ediyorum
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

zengo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benimde geçenlerde sıfır Bianchi Hunter ım çalınmıştı Osmangazi tıp girişinin ordaki apartlarda otururken daha üstünde toz lekesi yoktu bir ay olmamıştı alalı
    Sabah ekmek almaya çıktım 8:30du mis gibi apartman aralığında duruyordu kahvaltımı yapmıştım saat 10:45 okula gitmek için hazırlandım bi çıktım yerinde yeller esiyor.Fellik fellik tüm mahalleyi aramıştım ama bulamamıştım :(Yoksa yoksa bu çocuklar mı. ah keşke çalarlarken bana denk gelselerdi erken çıksaydım keşke.
    Resmen yarama tuz bastınız :Dİsim felan bile koymuştum ya
    An old man dies, A young girl lives.A fair trade...

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    Alıntı kawasaki26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    br bisiklet sürücüsü olarak ,onları lanetledim ya .
    :D Nasıl Yani Abraka Dabra Kazabilanka Nalet Nalet Gibimi :D naletledin
    Seni Sevdimde Ne Oldu Efes Ve Turkcell Zengin Oldu

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    kawasaki26

kawasaki26 - ait Avatar

Aktif (Online)
    Motosikleti: petek dinçöz xD
    Kan Grubu: A Rh+

İyi güzel yapmışsınız...Dua almışsınız... Ama bir taraftan da motosikleti bölümüne yazdığın olmamış.... Bence yakışmamış...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı Murat2100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D Nasıl Yani Abraka Dabra Kazabilanka Nalet Nalet Gibimi :D naletledin
    yok direk yumruk ile

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kawasaki26

kawasaki26 - ait Avatar

Aktif (Online)
    Motosikleti: petek dinçöz xD
    Kan Grubu: A Rh+

İyi güzel yapmışsınız...Dua almışsınız... Ama bir taraftan da motosikleti bölümüne yazdığın olmamış.... Bence yakışmamış...

katılıyorum... seni mahkemeye verse süründürür
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

E-M-R-E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    ağlayananın malı gülene hayır etmez derler , çalındıktan sonra ahlar vahlar işe yaramıyo emniyeti sıkı tutmak lazım gerçi bi bisiklet için en iyi tedbir kapalı yer herhalde
    "Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "

wert_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı canercaracal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    WALLAHİ SİZ YİNE DUYARLI DAWRANMISSINIZ AYNI SEY BENİM BASIMA GELDİ ADALARDA Kİ YAPI KREDİNİN O TARAFTAN GİDİYORDUK(ESKİ ACIKTIMIN YANINDAN)TAM ORADA CİNGENE COCUKLARI BİSİKLETE TEKME ATIP BAGLI OLDUGU YERDEN CIKARMAYA CALISIYORLARDI BİRİ BAGIRDI ORDAN TUTUN FALAN NAPIONUZ DİE SORA BANA DOGRU KACMAYA BASLADILAR BENDE GELİSİNE TEKME ATTIM COCUGA YERE DUSTU POLİSE VERMEK İSTEMEDİM CUNKU DAHA ONCEDE POLİSİN ONLARI ALDIGINI GORDUM FAKAT YİNE SERBESTLER BENCE Bİ YURDA YERLESTİRMELİLER COCUGA GELİSİNE KARNINA DOGRU TEKME ATIP YERE DÜSMESİNİ SAGLAMAM PEK DOGRU DAWRANIS DEGİL AMAAYNI SEYİN BENİM MOTORUMA YAPILABİLECEGİNİ DÜSÜNDÜM VE COOOK SİNİR OLDUM
    nası ya acıktımın yeri mi değişti? eskişehirli değilim ama orda okudum bitti şimdi çok özlüyorum eskişehire selamlar bide onların az büyükleri var yolunuzu kesip abi şurdan geldim burdan geldim geri dönücem otobüs parası yok para var mı diye soran modelleri vermezsende küfür ediyolar

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Alıntı kevın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duyarlılığın için seni kutluyorum
    Yurt dışında doğup büyüyen bir yakınımın yanında yılbaşını geçirmek amaçlı misafirdim. Beklenen yılbaşı akşamı gelmiş bizde herzamanki güzergahtan evin yolunu tutmuştuk. Biz çok seyrek trafiği olan bir yol üzerinde kırmızı ışıkta beklerken arkamızdan gelen araç transit gitmişti. Bize yeşil ışık yanıp geçtikten bir müddet sonra evin yolunun bir haylı uzadığını farkedip aracı kullanan misafiri olduğumuz akrabama bu sefer bukadar hızlı yol almamıza rağmen evin yolunun neden bukadar uzadığı sordum. Cevap; Haklısın. Fakat evimizin yolu uzamadi. Biz demin kuralları ihlal edip giden aracı kovalıyoruz. Onun plakasını okuduğumuz an evimizin istikametine yönelecez. Cevabını aldım. Kardeşim sana ne dert adam geçmiş gitmiş bu memleketin polısi yokmu dedim. Cevap; Ben süç işleyen kişiyi sağlam delillerle polise ihbar etmekle mükellefim. Ondan sonra polis kesinlikle gereğini yapacak. Eğer ben bu insanı affedersem bu kişi şüç işlemeye devem ederek ya başkasının yada kendisinin canına veya malına zarar verecektir. Şu an süçünün cezasını çekmeli ki bir daha böyle hata yapmasın . Derken hatalı arabanın artık arkasında idik ve yapılan sellektörlle vatandaş aracı sağa çekti. Kişi Avustralya uyruklu vatandaştı. Yaptığı hatanın farkında olup bizlerden özür dilemişti. Fakat Akrabam kendisini polise ihbar edeceği söylediğinde kişi "evet süçlüyüm sizinde yapmanız gereken budur. Göstermiş olduğunuz hassasiyetten dolayı sizi kutlarım" demişti. Ve bizde tam 38 km kovalamacadan sonra süçlünun plakasını okuyabilmiştik..

Motosikleti
    kanuni CARACAL 200 KARA ŞİMŞEK
    Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nası ya acıktımın yeri mi değişti? eskişehirli değilim ama orda okudum bitti şimdi çok özlüyorum eskişehire selamlar bide onların az büyükleri var yolunuzu kesip abi şurdan geldim burdan geldim geri dönücem otobüs parası yok para var mı diye soran modelleri vermezsende küfür ediyolar
    evet acıktımın yeri degisti hatta donas ta acıldı onun karsısına bu dedigim yer doktorlardan giderken köprüye gelmeden gecide dogru donerken o köseye donas acıldı karsısına da acıktım cok güzel bi dükkan yaptı eskisehir cok degisti sazovanın oraya gölet otogarın oraya kent partk(icinde kumsal ve deniz havası verilmis bi havuz var) hehehe özlemini gideriyim birazda özendiriyim dedim :D
    Caracal ım artık yollarda ....kavuştum sonunda

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler