Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

!Ceza yedim!

Motovento
    REKLAM ALANI
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi geçmiş olsun =)

ceza kağıdının arasına tütünü koyacan sarıp içecektin karşılarında
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    merttunax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Geçmiş olsun arkadaşım ama kanun, kura,l nizam sanırım elden ne gelir :(
    Boynumuz kıldan ince diye düşünüyorum bir yerde :(
    Kaza Anında Sizi Korur...

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    Radar Sınırları Deyişti Arabalar Artık Otobanda 120 e Kadar Cıkabiliyorlar Motorlar İse 100 İle sınırlandırıldı Nasıl Ceza Kesiyorlar Abi sana :S Geçmiş Olsun
    Seni Sevdimde Ne Oldu Efes Ve Turkcell Zengin Oldu

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Motorlar 100 değil. 80 km/s
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    [QUOTE=csem66;1340924]
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor 70 km ymiş Allah belalarını versinmi desem nedesem bilemiyorum..........

Kardeşim lütfen eğer o adamlar orada görev yapıyorlarsa ba kadar beddua okumak gerekmez. Onlara da bir talimat veren varki orda durup işlerini yapıyorlar. Onlarında bir bekleyeni var. Bedua aklı selim bir insan işi değildir. Sende beddua okuyup canını sıkma kendini strese sokmaktan başka bir işe yaramaz.
    o anın sinirinden sölemiş olsam gerek orda duran memurlara bi garezim yok ancak yanlarından 80 üstü bisürü motorcu geçti çok kızdım......

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi geçmiş olsun =)

ceza kağıdının arasına tütünü koyacan sarıp içecektin karşılarında
    kağadı giderken yırttım attım zaten nasılsa vergi dairesinde karşıma çıkacak.....

Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorlar 100 değil. 80 km/s
    motor 70 km daha kanun yürürlüğe girmedi....malesef....

Alıntı merttunax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun arkadaşım ama kanun, kura,l nizam sanırım elden ne gelir :(
    Boynumuz kıldan ince diye düşünüyorum bir yerde :(
    dogru düşünüyosun sağolasın burda ceza yemekte değil mesele asıl sinirlendiğim şey neden motorlar 80 olunca kıyamet kopuyor 79 la girdim ve arkamdaki araç sellektör yapıyordu çekil diye buna kızdım asıl.....

Alıntı Murat2100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Radar Sınırları Deyişti Arabalar Artık Otobanda 120 e Kadar Cıkabiliyorlar Motorlar İse 100 İle sınırlandırıldı Nasıl Ceza Kesiyorlar Abi sana :S Geçmiş Olsun
    sağol kardeşim ama 70 km malesef motorsiklet....

lijoluna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR-600F vardı çalınanakadar :(
    valla geçmiş oolsun diyim

vercen 20 alırsa yırtcan artık en ucuzu böle ne yapılabilirki

gokhan150zat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fiddle
    ya gecenlerdede paralı yolda radar vardı hyom ile gidiyodum 90-100 falan dı hızım bi an bi transit gördüm ters durmus yolda gectikten sonra dedimki ulan yolda niye ters durur olsa olsa bu radardır hemen hızı kestim baktım ilerde geleni geceni ceviriyolar hepsi dizilmiş boncuk gibi bende dubaların arkasından hiç bakmadan yavas yavas tıngır mıngır gectim bi yandanda tırstım ulan biri dur demesinde gidiyim diye çünkü motorlu şahinlerde vardı kaçsam zati yakalarlar adam 3.vitesten yukarı atmasa yakalar beni e yolda bos neyseki çok şükür yemedim ama o n yemiş kadar tıstım

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun arkadaş ..Bende geçen ay Denizliden Manisaya giderken..Denizli nin rampasını çıktım ,iniş aşşağı 102 ile radara girmişim.235 lira kadar bi ceza yazdılar ..Tam küsuratı bilmiyorum çünkü orada yırtıp attım.Alabiliyorlarsa gelsin alsınlar.İnanılmaz bir adaletsizlik ve haksızlık var..Zaten vicdanlarını eve bırakıp çıkıyorlar..Neymiş efendim kanunmuş.Adil olmayan 30-40 yıl önceyi kapsayan kanun kanunmudur.Bu ülkede kanunlar adına ne kadar kanunsuzluklar yapılıyor.Bu Motosıklet hız sınırını değiştiremeyen yetkilileri,,bilumum sorumlu olanları Şiddetle vede nefretle Kınıyorum..
    Serzenişinde çok haklısın abi, onlar sen ödemediğin sürece o parayı alamayacaklar orası bariz belli.. Peki sen motoru satmak istediğinde satabilecek misin?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Şu polis ve jandarmaya gösterdigimiz tepkinin yarısını ceylan derisi koltuklarda oturan siyasilere göstersek bugün Türkiye'de motosiklet adına bir sorun kalmazdı.

Siyasilerimizin çıkarttıgı kanunları uygulamak zorunda olan kolluk kuvvetlerimizi eleştirmek tepki göstermek anlamsız.

Baltassar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 250
    Iyide Sayin Editorumuz.
    O Ceylan Derisinde Oturanlara Yetişemiyoruz Maalesef. Ha Yetişenleride Goruyoruz Hemen Konuya Analar Bacılar Karısıyor Ortam Daha da Geriliyor.
    Aslında Soyleminizde Cok Haklısınız Ama Maalesef O Ceylan Derisi Koltuklar Bizden Cok Uzaklarda Cok Izole , Elimiz Kolumuz Oralara Yetişmiyor.
    Birde Sayın Kolluk Kuvvetlerimiz Adil Davransalar Bence Insanlarimizda Bu Tepkiyi Vermezler.
    Ceza Kesilen Arkadasım Sanada Gecmiş OIsun Demekten Baska Elimden Birsey Gelmiyor. Ben Olsam Cezam Tekrar Cezalanmadan (10 gün içinde)
    Oderdim Cunki Onunde Sonunda O Ceza Karsına Cıkacak

Pardon Birde Unuttugum Bir Konu Daha Var
    Arkadaslar Belki Bazılarınız Biliyordur Ama Ben Tekrar Hatırlatmak Istedim.

Yolda Veya Otobanda Ters Duran Arabayı Gordugunuzde Yavasladıgınız Takdirde Sayın Kolluk Kuvvetleri Sizi Anons Etmez.
    Cunki Sizi O Ters Duran Araba Duzlukte 4 Km Ye Kadar Gorebiliyor.
    Ama Son Haddine Kadar Bekler ve Anons Etmez Taki Siz Yanından Aynı Hızla Gecerseniz Ilerdeki Ekipler Tarafından Durdurulursunuz. Isleyis Maalesef Boyledir.
    Imza mi?? Nereye Atayım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)