Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İkinci Elde Taksit

Motovento
    REKLAM ALANI
    zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar krediyle motor almayı düşünüyordum almak istediğim motorda 1997-2000 model arası ikinci el bir GS 500'dü ama bankaların ikinci ele kredi vermediğini öğrendim,bilgisi olan arkadaşlara sormak istediğim,acaba 2.el bir motoru taksitle almanın başka bir yolu var mı, kredi kartım var,bir galeriden alırsam taksit yapabilirler mi veya kredi kartı,motoru sahibinden alırken taksit için kullanılabilir mi , başka yollar var mıdır sağolun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

zero, tüketici kredisi ile alırsın. 1.85 faiz ile hemde motora hiç reyin falan konmaz

SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    internetteki büyük satış siteleri var, mesela "gittigidiyor.com" bu tip sitelere motorun ilanını girersiniz, oradan taksitli ödeme ile alabilirsiniz, motor sahibine para pesite tarafından ödenir ama faiz biniyor biliyorsunuz. Ayrıca site de bir komisyon talep ediyor diye hatırlıyorum. Yani biraz zarar edersiniz ama bu da bir yol tabii ki. Bazı galeriler taksit yapabilir. Mesela www.askinjeep.com bir araba galerisi ve kredi kartina taksitle araba satiyor.
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Sevgili zero,
    Galeriler kredi kartına taksit yapabiliyorlar.Bunun için ellerindeki pos makinesiyle aynı bankaya ait kredi kartın olmalı ve de onların bankalarıyla kredilendirebilme anlaşmaları olmalı. Alternatif sorarsan şöyle olabilir.a)Senin kredi kartının bankasından pos cihazı olan bir arkadaşını bulursun. b)Kredi kartını onun pos cihazından geçirir taksitlendirirsin (limitin idare ederse). c) Arkadaşın sana çekilen slip tutarında fatura keser. sen ona, kdv miktarı kadar borçlanırsın.d) Arkadaşın ertesi gün bankasından yaklaşık %2 cıvarında komisyon kesilmiş halde parayı çeker, sana teslim eder. e) Sen elinde nakit, çatır çatır pazarlıkla 2. el motoru satın alırsın. F)piyasadan yaptığın alışverişlerde arkadaşının kullanabileceği kalemlerde faturalarını arkadaşın üzerine kestirir kdv miktarları toplamı sana kestiği fatura kdv si tutarına eriştiğinde arkadaşına olan kdv borcunu da kapatmış olursun.
    İnşallah yardımcı olabilmişimdir

ferrari_gani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4 ruhlu karakaçan enduro&touring&race GETZZZ
    arkadaşlar ben kredi kartsız taksitle almak istiyorum bununla ilgili bişi bilen varmı?
    dünyada her erkeğe 4 kadın düşüyor. benim hakkımı her kim yiyosa haram zıkkım olsun elinde patlasın

SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    hem kredi kartsız, hem taksitle, hem de para vermeden almak istiyorum, bununla ilgili? topraktan girmek lazım galiba.
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok Sağolun arkadaşlar,verdiğiniz bilgiler için sayenizde moralim düzeldi, o kadar araştırmalar yaparak, almayı seçtiğim motoru almak için birkaç ay daha bekleyeceğim sandım ki,hızır gibi yetiştiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler