Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motosikletde cep telefonu çalınca yanan lamba ( telefon algılayıcısı)

Motovento
    REKLAM ALANI
    abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    var ama istanbulun mahalle aralarında pek işe yaramıyor çünkü ben işten gelirken sürekli yanıyordu malum her yer telefon baz istasyonu falan filan.. ancak uzun yoldayken falan lazım oluyor bazen..

Alıntı mertun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hücre Bilgilerindede yanıo hani Telefon nerde olduumuzu falan sölüo ya :D onda bile yanoo ama işe yarayan bişi tabikide gerçi telefonunuzda Bluetooth warsa bi kulaklık alıp kaskın altına takmanızı yada kulaklıkla tel kullanmanızı öneriyorum yolda giderken tel cıkartıpta alo denmez :D

diyen cok gördüm emminin teki ben 90 la giderken aynı hızda yanımda telini cıkartıp konustu :D o telden bende ona bakıp aaa demekten kaza yapıoduk
    eski işimde eczaneye gelen kurye bi abide görmüştüm. ve ince sağlam bi telefonlada yapılabilir. tabi kaskınızda çok sıkı değilse. telefonu direk kaskın arasına sıkıştırarak yola devam ediyorlar
    KIRMIZI BOĞA..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı abal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    var ama istanbulun mahalle aralarında pek işe yaramıyor çünkü ben işten gelirken sürekli yanıyordu malum her yer telefon baz istasyonu falan filan.. ancak uzun yoldayken falan lazım oluyor bazen..

eski işimde eczaneye gelen kurye bi abide görmüştüm. ve ince sağlam bi telefonlada yapılabilir. tabi kaskınızda çok sıkı değilse. telefonu direk kaskın arasına sıkıştırarak yola devam ediyorlar

samsung marka telle yapılır :D fakat yes tusuna basamassın :d en güzel nokia baba bide sesli arama özelliği yapcaksın yolda giderken bağırırsın sonra AHMEEET EMMİİİİİİ :D :D öle bi eleman wardıda o geldi aklıma kardesime gidiodum abinin teki bağıryodu önüne bakarak AhMET AHMET AHMETT !!!! ...q telefonu demişti ben gülmekten atv önüne yıgıllmıstım :D
    Evil 9 MK Turkey President : Mert Martı No Matter What You Ride!

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı mertun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    samsung marka telle yapılır :D fakat yes tusuna basamassın :d en güzel nokia baba bide sesli arama özelliği yapcaksın yolda giderken bağırırsın sonra AHMEEET EMMİİİİİİ :D :D öle bi eleman wardıda o geldi aklıma kardesime gidiodum abinin teki bağıryodu önüne bakarak AhMET AHMET AHMETT !!!! ...q telefonu demişti ben gülmekten atv önüne yıgıllmıstım :D
    ben elimdeki samsungla ole konuşuyorum onun için aldım saten özellikle
    açıp aradan tıkıyorum kulağıma konuşuyorum ellerimde direksiyonda paşalar gibi yese basmak dert olmuo önceden telefona bakacağın için düşük hızda sağdan sağdan gidip konuşuyorum sonra yola dewam
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

mertun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben elimdeki samsungla ole konuşuyorum onun için aldım saten özellikle
    açıp aradan tıkıyorum kulağıma konuşuyorum ellerimde direksiyonda paşalar gibi yese basmak dert olmuo önceden telefona bakacağın için düşük hızda sağdan sağdan gidip konuşuyorum sonra yola dewam
    ben genelde arayana küfür ettiğim için :D bana dert olmuo :D artı bakmam tele kim ararsa arasın ! müsait olursam kenara çeker geri arar gene küfür ederim :D he bide potansiyel arıcak kişilere (anam babam akrabalarım sevgilim) mesaj atarm motordayım diye yaşasın avea :D
    hem teli elime almam motordayken SAFETY FİRST !
    Evil 9 MK Turkey President : Mert Martı No Matter What You Ride!

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Evet Aynı Bunun Gibi Telefon Çalınca Sinyal Veriyo Beşinci 5.Vitesin Altında Telefon Şeyi Var Ney di Yaw :D Neyse Orda Bakın ;
    [B][COLOR="DarkRed"]wWw.Motosiklet.Net[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Blue"]Bağımlılık Yaratır[/COLOR][/B]:P

deliberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck125
    bu sistemi olmayan motrlara nasıl uygularız acaba

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    bütün çin motorlarında var zaten. tek yararlı bişeyi o dicem ama yandan geçen arabada birisi tel ile konusuyosa bile yanıo :D
    aynen ole yolda gıderken yanından araba gecese ıcınden bırı konussun yanıyor cok durdum onun yuzunden :D

cdcleaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250/Yamaha Tenere XT660Z
    Telefon Aksesuarı satan mağazalarda telefona yapışan etiket şeklinde olanı var. Ucuz birde aşağıdaki gibi etine buduna dolgun mini cihaz var fiyatı 6 $. Resmi linki aşağıda.

http://www.mobilzirve.com/telefonun-...-isikli-rozet/
    Adalet iki tarafı keskin kılıçtır. Eğer dokunmasını bilmezsen her iki tarafıda keser.

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok gereksiz bir lamba şey nedenmi
    en başında sizin kendinizin yola verdiğiniz dikkati dağıtıyor en basit açıklaması bu hemde her şeye yanıyor genel olarak
    katiliyorum yukset suratle giderken birden bire yandiginda tum dikkati dagitip kazaya sebebiyet verebilir.zaten telefon caldigini anlasanizda durup kafanizdan kaski cikarip telefonunuzu cikarana kadar karsi taraf kapar.bu led yerine handsfree daha kullanisli olur bence
    RIDE or DIE

deliberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck125
    buunu satan yer neresi acaba

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)