Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ailemden gizli gizli motor alırsam ne olur ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Ailenle paylaş. Kararlılığını göster. Sende onların tutumunu gorur karar verirsin.
    Sadobey

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    mkdogday, sakın öyle birşey yapma. Tavsiyem paranı biriktir ve git motoru al eve getir. Annem küçükken dedem BSA motoruyla seyahat ederken tali yoldan önüne çıkan bir kamyon yüzünden kaza geçirmesi ve 45gün komada kalması sebebiyle motora düşman bir insandır. Bana motor 1ytl bile olsa almazdı. Bende anneme her fırsatta para biriktirip alıcam derdim. Kızar dururdu. En sonunda param birikti ve motorumu aldım eve getirdim. Annem görünce bir güldü sonra "motormu aldın deli oğlan" dedi. O gün bugündür evde motor var arasıra söylenir durur. Hatta kazada geçirdim ama genede fazla birşey olmadı. Tavsiyem ailene düsürt ol. Yavaş yavaş alacağını hissettir sonra al gel eve.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

çok güzel olur bence direk faturayı önlerine atarsın ben öyle yaptım onlar ödedi tabi burda ayleler değiştir benimkilerin karşısına motorla gelidim anahtarı ve faturayı babamın önüne koydum ve odama gittim babam çok şaşırdı şok a girdi tahmin edebiliyorum sonra odama geldi ve bu ne dedi bende faturayı ödiyeksin ve anahtarı bana vericeksin dedim ilk biraz kızdı anladım sonra baktım bir şey demedi bende mutlu mutlu kulanıyorum (önemli not eğer benim gibi birşey yapıcaksan madi durumu araştır çünkü para yoksa ortada kalırsın ben bu olayı yapmadan önce babamın hesabına baktım paravar çaktırmadan sordu borç filen varmı diye yok dedi ve gittim aldım ) bu aralar çok mutluyumm

serhat_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 olacak
    bana ehliyetim olmadığı için bekletiyorlar.bende iyi diom.ama şimdiden kask vs dizlik vs almayı planlıyorum. ayrıca 1990 doğumlu insanlar nezaman a2 alır.

DONJUAN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bak benim bir anım var. sivastan bi arkadaşım ZX-10R aldı ailesinden gizli tabiki. Arkadaşında kalıyordu moto Bi gün beni eve çağırdı Abisiyle muhabbet ederken bu dışarı çıktı. bana tlf etti balkona çıkmamı istedi ankara yolu hemen önümüzde bi baktım bu arkadaş geçiyor öyle bi basıyorki anneside bakıyor. annesi döndü bana dediki: Bunların annesi babası yokmu düşerse ölür abisiyle birbirimize bakarak güldük. arkadaş bi iki defa daha geçti bi daha geçmedi bir saat kadar oldu bu ortalarda yok abisine bi arayalım dedim. aradık Cumhuriyet üniversitesinde bi doktor çıktı komadaymış 4 gün komada kaldı. ve şimdi moto kesinlikle yasak. ama moto aşkı yasak dinlermi. şimdi yeni bi moto aldı ailesinden gizli yine. ZX-12 hala sandıkta akşama doğru toplarız yada yarım. Dehşet moto 1200cc .
    neyse sen önce ehliyet almaya ikna et yeter motoyu kabullenmiş olurlar.
    [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][B][B][B][B][COLOR="Red"]''GÖKYÜZÜ HER YERDE MAVİ´DİR''[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/SIZE][/FONT]

Motosikleti
    600 rr
    walla ben o sekil yaptim araba almaya gidiyorum deyip motorla geldim basta biraz hir gür oldu ama suan al1st1lar

sean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asyamotor as 125 t
    abı bende gecen yaz gızlı aldım garaja gızlı koyuyodum sora bırgun fark ettıler kızdılar fln ama alıstılar bız burdan ne desek bence bos eger sen kabul ettırebılceksen al. buarada resıt olmussun babanda kendın alıyosan al demıs nıe ıkılemde kaldınkı?

yalan olursun....

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    bence kötü olur aynı şeyi yapan arkadaşım motoru aldıktan bir hafta sonra bacağını kırdı şimdi evde yatıyor artık ailesinin ahı tuttu bilmem sana ne olur onuda bilmem

cihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AYIP OLUUR
    bence yaşın gelsin ehliyetini aal annenleredeki ben bunu her türlü alıcam hiç değilse rızanızı alayım ahınız tutmasın
    beni öldürmeyen herşey beni güçlendirir

patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kiralayan yerlerin çoğu da ehliyet istiyor bildiğim kadarıyla,motoru olan bir arkadaşınla gez derim tabi ehliyet yoksa

solo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 T - Siyah
    haber vermezsen mutlaka basina bisey gelir. Haber verirsen kizarlar ama alisirlar sonunda

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    burnundan gelir güzel kardeşim...
    mercuryhepata katılıyorum kesinlkile burnundan gelir hiç deneme bence
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

mertcan28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    VALLA TRABZOONDA BİLE VAR İSTANBUL"DAMI OLMAYACAK

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    kardeşim önce ehliyetini al.sonra motoru al kapının önüne koy bir kaç gün dır dır yaparlar sonra herşey unutulur.ama ehliyet şart yoksa motoru birdaha göremezsin bence

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    önce senin paran vardı bilmemne kadar , nereye gitti onca para nooldu die sorar , beynini kemirirler.
    soora sağdan soldan duyarlarsa yanarsın...
    + bide için içini yer , söölemek için.... söölemeden edemezsin......
    sööliyincede kıyamet kopma ihtimali yüksektir.

yaşın küçükse , bekle bi kaç sene daha ... al ondan soora aslanlar gibi makinanı...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler