Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

cbx piston sekman ve silindir fiyatı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER 98Hp
    arkadaşlar motorumun motorunu yedim :..( nasıl oldu diye sormayın..bende anlamadım.ankarada efe honda da 2.400 ytl gibi bi fiyat verdiler.dudağım uçukladı..dışarda bi ustada istanbuldan getiririm 1400 ytl ye malolur dedi.şaşırdım kaldımm..abartı değilmi bu fiyatlar??? bana acil olarak piston sekman ve silindir lazım nereden alabilirim?tanıdığınız bildiğiniz yerler varmı.varsa telefon verebilirmisiniz lütfen.istanbul veya ankara farketmez..temiz kullanılmış ikinci el de olur.hatta benim için ekonomik olarak ikinci el olan daha iyi olur..teşekkürler...
    HaYaT 3 ŞeYdeN ibaRetTir..DüN,BugÜn,yArıN..Dün maZidE kaLdı,yarın kaRanLık,GüN BugüN dür... GöNLüNcE DiLeDiĞiN Gİbİ YaŞa....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    1400 normal.
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Motosikleti
    honda cbr 600rr cbr 1000rr
    sahibinden.komda hasarlı bölümüne gir orada komple ön hasarlı var 2000 veya 2500 ytl ye o motoru değerlendir geri kalan parçalarda yedek dursun saygılar safranboludan

Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER 98Hp
    Alıntı DOGAN MOTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibinden.komda hasarlı bölümüne gir orada komple ön hasarlı var 2000 veya 2500 ytl ye o motoru değerlendir geri kalan parçalarda yedek dursun saygılar safranboludan
    abi öyle diyosunda ben zaten önümüzdeki yaz sonu motoru yatıp cc buyutcem.2000-2500 ytl pek mantıklı değil benim için.

Alıntı mach1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1400 normal.
    ya bu meretin bu kadar yüksetmi fiyatı ??
    HaYaT 3 ŞeYdeN ibaRetTir..DüN,BugÜn,yArıN..Dün maZidE kaLdı,yarın kaRanLık,GüN BugüN dür... GöNLüNcE DiLeDiĞiN Gİbİ YaŞa....

StormlorD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yaya :( (şimdilik)
    çin malı motorun olsaydı 200ytl ye piston segman gömlek değiştirirdin

şaka bir yana 1400 ytl bana çok geldi. İstanbul'daki ithalatçıları arayıp sorabilirsin aslında.

yedek parça satan bir web sitesi var istersen oraya bak:

www.rialli.com

saygılar.

Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER 98Hp
    Alıntı StormlorD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin malı motorun olsaydı 200ytl ye piston segman gömlek değiştirirdin

şaka bir yana 1400 ytl bana çok geldi. İstanbul'daki ithalatçıları arayıp sorabilirsin aslında.

yedek parça satan bir web sitesi var istersen oraya bak:

www.rialli.com

saygılar.
    çok saol ya valla fiyatı duyunca dudağım uçukladı. bide istanbulda sirkecide felan daha ucuz oluyomuş parça fiyatları bilginiz varmı acaba yada bilen birileri??

www.rialli.com
    burada da her motorun var bi cbx 250 yok :(:(

arkadaşlar kimsenin bildiği bi yer yokmu yaff ???

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Gayet Normal arkadasım Bındıgın motorunun Honda oldugunu ve CBX ( CBF ) oldugnu unuttun sanırım onun bi jantı 700 ytl komple takım 1400 normal fıyat..

SAdece kılometre devır tablosu 1000 ytl ye yakın o motorun..

Ne demısler Honda Hayat Onda Geçmiş olsun..
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Slymn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan==>CBF 250==>CBF500
    Arkadaşım nasıl yaptın da motoru yedin,anlatır mısın?Bizde aynı hatayı yapmayalım...

StormlorD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yaya :( (şimdilik)
    Alıntı nisans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok saol ya valla fiyatı duyunca dudağım uçukladı. bide istanbulda sirkecide felan daha ucuz oluyomuş parça fiyatları bilginiz varmı acaba yada bilen birileri??

www.rialli.com
    burada da her motorun var bi cbx 250 yok :(:(

arkadaşlar kimsenin bildiği bi yer yokmu yaff ???

google'a sirkeci motosiklet parça fln yaz sonuçlardan bulursun zaten. Benim bildiğim tümopar var onlarda var mı bilmiyorum ama. Google candır

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaklaşık 1000 lira normal fiyatıdır. 1000-1200 arası yaptırabilirsen iyidir..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    nasıl oldu :D

Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER 98Hp
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gayet Normal arkadasım Bındıgın motorunun Honda oldugunu ve CBX ( CBF ) oldugnu unuttun sanırım onun bi jantı 700 ytl komple takım 1400 normal fıyat..

SAdece kılometre devır tablosu 1000 ytl ye yakın o motorun..

Ne demısler Honda Hayat Onda Geçmiş olsun..
    harbiden soylerlerdi de inanmazdım Honda kazık onda.geçirenler saolsun ne yapalım gülü seven dikenine katlanırmış :((

Alıntı Slymn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım nasıl yaptın da motoru yedin,anlatır mısın?Bizde aynı hatayı yapmayalım...
    ya aslında hata benim değil benden onceki sahibi silindir sildirmiş.yapan hangi an....si...ço... silindiri silip direk takmış.çapaklarını felan temizlememiş.tabi motor açılınca farkedildi.almadan once iki usta baktı ikiside anlamadı.bende devirli kullanınca ve istanbuldan ankaraya donerken biraz sıkıştırınca.140-150 geldim.oda hızlandırdı.piston sekman ve silindir gitmiş dabi.ankaraya geldim ikinci gün motor çalışmadı :(:(

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Satacağına göre, şöyle yapabilirsin.. Muhakkak başka bir 250 cc'lik motorun piston ve segmanı uyacaktır. Orjinal pistonu 600-700 liralara varan motorların yan sanayi yada farklı bi markanın muadili pistonu 70-80 liraya satılabiliyor.. En mantıklısı, çevrede güvenilir, eski bir motor ustasına gidip fikir alman. Kesinlikle ona uyabilecek ve fiyatı 100 lirayı geçmeyecek bir piston segman bulabilirsin..

Satarkende yeni sahibine piston ve segman yeni değişti diyerek kandırmaz, başına geleni anlatırsan, arkandan senin ettiğin gibi kimse küfürler etmez, belkide bir dost kazanmış olursun.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım bu sanayi sitelerinde piston işi yapanlar var, acaba onlar istediğin ölçülerde piston üretebiliyormu

Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER 98Hp
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satacağına göre, şöyle yapabilirsin.. Muhakkak başka bir 250 cc'lik motorun piston ve segmanı uyacaktır. Orjinal pistonu 600-700 liralara varan motorların yan sanayi yada farklı bi markanın muadili pistonu 70-80 liraya satılabiliyor.. En mantıklısı, çevrede güvenilir, eski bir motor ustasına gidip fikir alman. Kesinlikle ona uyabilecek ve fiyatı 100 lirayı geçmeyecek bir piston segman bulabilirsin..

Satarkende yeni sahibine piston ve segman yeni değişti diyerek kandırmaz, başına geleni anlatırsan, arkandan senin ettiğin gibi kimse küfürler etmez, belkide bir dost kazanmış olursun.
    (arkadaslar kusura bakmayın çok yogundum ihmal ettim biraz)zaten orjinal piston ve sekmanda sorun yok ikisinin maliyeti 160 ytl felan asıl sorun silindirde.ve sorduğum biçok motor ustası çakmasını bulamazsın onlar sadece honda servislerinde olur diyo.yani mu meretin yan sanayi parçası yok.ama başka 250 lik makina silindir ve pistonunu deneyebilirim..silindirin sıfırı 935 ytl..sadece üst kapak fiyatı ise 1350 ytl. silindiri yaptırsam en düsük 250 liraya yapılıyo...

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bu sanayi sitelerinde piston işi yapanlar var, acaba onlar istediğin ölçülerde piston üretebiliyormu
    piton sekman sorun degilm ama silindir çook pahalı

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eskiden silindire gömlek atılırdı acaba öyle bir araştırma yapsan iyi olmazmı

Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER 98Hp
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eskiden silindire gömlek atılırdı acaba öyle bir araştırma yapsan iyi olmazmı
    zaten ona bakıyorum onun maliyeti 250 300 diyolar.silindirin olcüsünü alığ ona gore gomlek yapıyolarmış

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    sert kayaya tostlamak bu olsa gerek geçmiş olsun kardeş umarım en ucuzuna kapatırsın işi eğer satacaksan 2. el çıkma başka bi markanın elemanlarını uydurabilirsin elinden çıkarken zarar ettirmesin yeter.
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Motosikleti
    suzuki an125 kırmızı
    Üstad geçmiş olsun öncelikle sahibinden ilanosu vereyimde bi bak belki işine yarar
    8159609
    RÜZGARA SEN YÖN VER

Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER 98Hp
    Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sert kayaya tostlamak bu olsa gerek geçmiş olsun kardeş umarım en ucuzuna kapatırsın işi eğer satacaksan 2. el çıkma başka bi markanın elemanlarını uydurabilirsin elinden çıkarken zarar ettirmesin yeter.

valla en son çare ona bakcam artık hala araştırmakdayım hurdalıklara felan bakıyorum kazalı motorlara

Alıntı imparatorkadir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad geçmiş olsun öncelikle sahibinden ilanosu vereyimde bi bak belki işine yarar
    8159609

saolasın arkadasım ama üst kapakta sorun yok işime yaramıyo

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)