Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor çalışmıyo sigorta atmış olabilirmi???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 151-rs
    Dün mondial 151 rs nin ön park lambalarını deyiştirmeye kalktıp kablonun iki ucu birbirine deydi ve motordaki bütün elektirik kesildi
    ancak motor marş peydalı ile çalışıyo ve ışıklar da yanıyo..nedeni ne olabilir sizce arkadşlar..
    yardımlarınız için şimdiden teşekküller

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    akünün orda bi cam sigorta olcak o patlamışmı diye bak. kısa devre yapmışsın büyük ihtimalle patlatmışsındır

Sigortalar patladığında hiç bir ışık yanmaz diye biliyorum arkadaşım birazdan yardımcı olabilecek biri çıkar sana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sigorta atsa bile ayak marşından çalışır hatta ayak marşından çalışması içim aküye bile gerek yok ben kaç gün aküsüz dolaştım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:03 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:02 PM ----------

marş dinamosu arıza yapmış olabilir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:03 PM ----------

sigorta olabilir mars dinamosuda olabilir yada başka bi kabloda kopukluk olabilir inşallah sigortadır

Motosikleti
    mondial 151-rs
    bu iş motordaki bütün ufak işıkları kırmızı yaptım sonuncusu da plakanın üstündeki ufak ışık kendi beyaz ışıhı çıkarttım ve birden bütün ışıklar söndü yardımlarınız için teşekküller sigortaya bi bakayım ozaman..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    Alıntı canpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu iş motordaki bütün ufak işıkları kırmızı yaptım sonuncusu da plakanın üstündeki ufak ışık kendi beyaz ışıhı çıkarttım ve birden bütün ışıklar söndü yardımlarınız için teşekküller sigortaya bi bakayım ozaman..
    elektirik sorunu işte muhtemelen kısa devre yaptıgından dolayı sigortan attı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler