Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

cbx piston sekman ve silindir fiyatı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2012 Honda NC 700 X
    walla dost bende seninki gibi yaptım motorumun motorunu yedim...aynı sorun bende de var ama benim motor biras seninkine göre küçük... benimkinin de krank takım, piston, silindir değişecek 100 lira işçilik ile 400 lira dedi motorum honda titan...sizce normalmidir bu fiyat_? 180 lira sadec krank takımı dedi silindir de 85 dedi doğrumudur sizce_? bilen bi arkadaş var mı acaba_?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda twıster 2004
    valla bence ucuz bendede var bı twıster. silindir ustkapagında sorun olustu fdegısmesı gerekıo fakat cok pahalı 1350 tl. babam unıversıte hedıyesı dıe aldı fakat nasıl yaptıracagım bılmıorum parcalrı cok pahalı on amortısor cıftı 2000 tl gercektende cok pahalı

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Cbf 250 alan ark..lar bu motorun yedek parça fiyatlarını almadan önce öğrenerek, bütçenize uygun olup olmadığını, olası veya sürpriz bi arıza durumunda ne kadar mevlalar ödemeniz gerketiğini hiç araştırmadınız mı =? Ben araştırdım ve bu yüzden cbf 150 aldım. Ön amortisör takımına 2000 tl. Motor yenilemeye 2000 veya 2500 tl, silindir üst kapağına 1350 lira vermem. Vermem gerkirsede direk o motoru uçurumdan yuvarlarım.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yedek parçaların yan sanayileri mevcuttur korkmayın .. yan sanayi diyipte öle çin malıda zannetmeyin ... arayan bulur ...

ön arka dişli + O ring zincir ... orjisi 450 tl (dolar 1,2 idi o zaman şimdi ne olu bilmiyom) yan sanayi çek malı ön arka dişli + o ringli zincir 100$

ekzantirik zinciri orji 200 küsur tl(dolar yine 1,2 ikenki fiyat) Yan sanayi 40$

sikecide doğubankn orda her parçası var orjiside var yandan çakmasıda

başlık eski muhtemelen arkadaş sorununu çözmüştür ama görüyonuz zaman içinde sorunlar aynen yaşanabiliyo
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    yediemin mi ne diyolar ya oraları araştır pert olmuş bitane km siz motoru alırsın 500 liraya filan ama şans işte bunlar
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Motosikleti
    honda twıster 2004
    abıcım benım motorun ust kapagı bozuldu 2.5 bın tl yı gecıo masraf bende arıorum ust kapak esantırık dıslılerı felan aama bulamadım ... ıstersen kaza yapmıs motorlar var onlardan alalım sen pıston sekman sılındırını al bende ust kapagını ne dersın

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı DOGAN MOTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibinden.komda hasarlı bölümüne gir orada komple ön hasarlı var 2000 veya 2500 ytl ye o motoru değerlendir geri kalan parçalarda yedek dursun saygılar safranboludan
    Aynen hasarlı bir cbx araştır onun parçalarını monte edebilirsin.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)