Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ay inanki görmedim.

Motovento
    REKLAM ALANI
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    "ay inanki görmedim"
    zaten görüpte yapınca kaza demiyolar ona, 1.dereceden cinayete teşebbüs oluyo
    bende çekiniyorum bayan sürücülerden, çok dikkatli ve bir o kadar dikkatsizler, çelişkili bi durum!
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yahu arkadaşlar bayanlara niye kızıyosunuz ki onları bu hale getiren sisteme kızın.Mesela şöyle düşünün, çocukluk çağında neden erkek çocukları arabalarla oynarken(yani oynatılırken), kız çocukları evcilik oynar(yani oynatılır).Yani bu tamamen bizim küçüklükten onlara aşıladığımız bişey.Yani resmen biz kadınlara sen araba sürme evcilik oyna demişiz.Tam terside erkekler için geçerli.Erkeklerde ev işlerini yapamıyor.Bunun doğrusu kadın erkek ayırmadan herkese aynı eğitimi vermek.Yani ektiğimiz biçiyoruz kardeşim.Kadınlarında en az erkekler kadar arabaya ihtiyacı var yani sürecek işte.

Motosikleti
    Fz6 satıldı
    ya nediyosun arkadaşım ben ne gördüm biliyormusun,

hanfendi arabayı almış 4 aydır kullanıyor sağ dikiz aynası aldığından beri kapalı kalmaktan açılmıyor.

"Kullanılmayan organlar zamanla körelir ve kaybolur "

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah hepimizi bayan sürücülerden korusun
    birileri bunlara araba kullanmayı yasaklasa ne büyük sevap işlicek
    ama bi tanesine sorun hepside iyi kullandığını iddaa eder
    sanayi çarşısındaki kaporta ustaları bu habere pek sevinmez sanırım

adamlar bayan sürücüler sayesinde ekmek yiyor

ama yemin ederim ki başlığı okur okumaz "aha yine BAYAN sürücüden bahsedilyo şerrefisizim" dedim
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Cruiseratom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Coming Soon:::.. Meslek: Barmen
    Abi büyük geçmiş olsun...

Alıntı acquariax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu arkadaşlar bayanlara niye kızıyosunuz ki onları bu hale getiren sisteme kızın.Mesela şöyle düşünün, çocukluk çağında neden erkek çocukları arabalarla oynarken(yani oynatılırken), kız çocukları evcilik oynar(yani oynatılır).Yani bu tamamen bizim küçüklükten onlara aşıladığımız bişey.Yani resmen biz kadınlara sen araba sürme evcilik oyna demişiz.Tam terside erkekler için geçerli.Erkeklerde ev işlerini yapamıyor.Bunun doğrusu kadın erkek ayırmadan herkese aynı eğitimi vermek.Yani ektiğimiz biçiyoruz kardeşim.Kadınlarında en az erkekler kadar arabaya ihtiyacı var yani sürecek işte.
    Ben güzel yemekte yaparım

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    ee yani minibüsçüler çokmu farklı en azından bayan sürücü daha nazik minibüsçü olsa iner birde üzerine yürürdü veya taksici bence bayan sürücülerden çok daha tehlikeli taksiciler,minibüsçüler vede iett şöförleri.Yani cinsiyet olayı değil bir tek.Bu kadar ataerkil bir toplulukta tabiiki çocukta yaparım kariyerde sloganına şiddetle karşı çıkanlar olacaktır normal.Bu kadar ayrımcılık yapmayalım,bayan sürücüler haricinde de facia yaratan şöförler var.Bir bayan sürücü en azından belindeki silaha veya koltuğunun yanındaki sopaya güvenip inip ayılık yapmaz...Alkollü araba kullanan bayan ben bir kere rastladım ama ne kadar çevirme varsa ve alkollü yakalanıyorsa neredeyse hepsi erkek.Bence bırakalım bu ilkel muhabbetleri veya şöför muhabbetlerini aynı olayı herhangi bir erkek sürücüde yaşayabilirdi.Gereksiz hız denemeleri,makasa girmek biz erkeklere mahsus birşey değil mi,bunlar dikkatsiz bazı bayan sürücülerden çok daha az mı risk teşkil ediyor.
    Neyse bahadireyi atlatan arkadaşa geçmiş olsun.

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    Geçmiş olsun
    lifan 100

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah hepimizi bayan sürücülerden korusun
    birileri bunlara araba kullanmayı yasaklasa ne büyük sevap işlicek
    ama bi tanesine sorun hepside iyi kullandığını iddaa eder
    bak alper sen bayan sürücülere cok laf ediyorsun ayıp her bayan öyle kötü kulanmıyor hen bu sitede cok bayan sürücü var sen ne demek istiyorsun tugba ilgilen şunla bir
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    beyler bunların erkek modelleride var şimdi bayanlara fazla yüklenmeyelim, bayanlar "ay inan ki görmedim" diyor , erkek versiyonlarıda "bişey mi oldu kardaş" deyip dayılanıyor fark yok aslında düşündüğün zaman !!!!!!.........
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

caracalstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normalde izmirim tam 35 şimdilik istanbul...
    Motosikleti
    honda cbf 1000fa
    bayan suruculerın %80 i fason bilmiyolar araba kullanmayı kardeşim ne aynaya ne arkasına bakıyo kaç defa kaza atlattım çogu bayan SS:S:SS::S:S:S

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Dua edinde %80'i ehliyet alırken motor sınavından çakıyor. Bizim işyerinde 17 defa sınava girmiş bir kız vardı ne oldu bilmiyorum aldımı ehliyetini uzak durmakta fayda var. Geçen de benim başıma geldi sinyal vermeden önüme atladı neyse dedik 100m ilerde tam bu arkadaşı sollayacakken birden dönülmez yerde tam dönerken sinyali verip beni az daha altına alacaktı. Fazla yaklaşmamak lazım böylelerine.

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    pardon dememiş unuttu heralde
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Gecmıs olsun evren...
    Dragstarın tekerınde nazarlık olur o dokunma
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

Motosikleti
    malesef yok ama inş.olcakkk
    öncelikle geçmiş olsun bayanlar evet biraz heycanlı olsada ii araba kullanan bayan sürücülerde var erkekler çok mu farklı arkadaşlar hep baynlara yüklenilir beş parmağın beşi bir değil ve bir kiilo elmada 1 tane çürük çıkabilir diye tabir edeyim

geçenlerdede benim önüme kırdı bi tanesi sol kapıdan giricektim içeri durdum ama bu nası iş diye kafamı sağa sola sallarken elini kaldırıp özür dilerim işareti yaptı ölede yapınca ne dicen devam ettik yola

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek ki "kariyer de yaparım, çocuk ta.." olmuyormuş. Sadece ÇOCUK..!
    +100 katılıyorum
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak alper sen bayan sürücülere cok laf ediyorsun ayıp her bayan öyle kötü kulanmıyor hen bu sitede cok bayan sürücü var sen ne demek istiyorsun tugba ilgilen şunla bir
    Bişey demek istemiyorum. Kemikleşmiş düşünceler bunlar. Sende aynı düşüncedesindir mesela. Türkiye'de "Kadının Adı Yok". Bunu herkes biliyor. Yıllarca kendimi hırpaladım da ne oldu ? Sürekli aynı topicler, aynı konular, aynı genellemeler. Rigel hocam bile böyle bir mesaj yazıyor ise vay benim ülkemin haline....
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bişey demek istemiyorum. Kemikleşmiş düşünceler bunlar. Sende aynı düşüncedesindir mesela. Türkiye'de "Kadının Adı Yok". Bunu herkes biliyor. Yıllarca kendimi hırpaladım da ne oldu ? Sürekli aynı topicler, aynı konular, aynı genellemeler. Rigel hocam bile böyle bir mesaj yazıyor ise vay benim ülkemin haline....
    yanılıyorsun ben öyle düşünmüyürum oyle olsaydı eşimi trefige salmazdım oda araba kulanıyor ben bu güne kadar 3 veya 4 bayana araba kulanmayı ogrettim ve ehliyet alıp trafige cıktılar sanki öküz olunca ha erkek ha bayan farkımı var öküzün bayanına inek erkegine öküz diyoruz fark bu alperrinki sırf ön yargı bence o düzgün araba kulanan bayabda görse hatalı kulanıyor der birde alperi hiçmi erkek söför sıkıştşrmıyor sıkıştırıyor ama onları yazmıyordur buraya onlar hemçinsiya benide hep erkekler sıkıştırıyor ozaman dün iki tanesinin aynası benim direksyona denk geldi
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek ki "kariyer de yaparım, çocuk ta.." olmuyormuş. Sadece ÇOCUK..!
    Hocam Amman diyim! Güzelde aramızda sizin yazdıklarınızdan nispeten daha çok alınacak bayan arkadaşlar var derken,

Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah hepimizi bayan sürücü gazabından korusun! Yaya ve sürücü olarak bunların trafiğe çıkmasını yasaklamak lazım
    Özkan'ın yazısınıda okuyup cevap veriyim demiştim.Amma velakin Tuğba kardeşim benden önce davranmış.

Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi Tuğba kardeşim,tabiki bayan olarak genele söylenmiş bir iddiayı seninde savunmandan normal bişey olamaz.Fakat etrafına bir bak;Senin kadar veya Senden daha acar,kaç tane bayan motorlu taşıt kullanıcısı sayabilirsinki? Aslında bu durumda şu yazılabilir;"Lafım meclisten dışarı!"
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Amman diyim! Güzelde aramızda sizin yazdıklarınızdan nispeten daha çok alınacak bayan arkadaşlar var derken,

Özkan'ın yazısınıda okuyup cevap veriyim demiştim.Amma velakin Tuğba kardeşim benden önce davranmış.

Şimdi Tuğba kardeşim,tabiki bayan olarak genele söylenmiş bir iddiayı seninde savunmandan normal bişey olamaz.Fakat etrafına bir bak;Senin kadar veya Senden daha acar,kaç tane bayan motorlu taşıt kullanıcısı sayabilirsinki? Aslında bu durumda şu yazılabilir;"Lafım meclisten dışarı!"
    ben bayagı tanıyorum acar motor kulanan bayan sayayımı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)