Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motor alıcam fakat ?

Motovento
    REKLAM ALANI

mrb arkadaşlar ben motor alıcam ama fazla bilgim yok fiyat ve parça konusunda hoşlandığım tip motor cbr 600 rr ve yzf r1 tavsiyelerinizi ve yorumlarınızı istiyorum bütcem 15bin ila 20 bin tl arasında ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

cbr 600 rr sıfır al ikinci ele pek güven olmuyor. km saatini düşüren mi ararsın kazalı motoru kazasız diye satan mı ararsın motoruna kol çıkarttırmış sonra yaptırıp hatasız diye satanımı ararsın hepside var arkadaş senin gibi ben işi bilmiyorum dedin mi ya hemen kekler seni av olma
    tabiki kullanma meselesine girmiyorum. motora ve motor kültürüne tamaman uyan biri olarak tavsiye edebilirim. yoksa bu saydıgın motorlar bilmeyen için ÖLÜM KAYIĞINDAN farksızdır

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Mrb. Öncelikle tanışalım istersen. Fazla bilgim yok derken motor surus konusunda da bilginiz yoksa bu iki motor da buyuk olasılıkla sizin ilk ve son motorunuz olur...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Dostum biraz kendinden bahsetseydin. . .Nerden geldin ne kadar motosiklet kullandın.Ne kadar bilgin var.600 rr dediğin alet öyle cart diye üstüne binilip gidilecek alet değil ki r1'i hiç saymıyorum. . .

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    İki secenek arasından; 2006 Model üzeri R6'yı tavsiye ederim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki secenek arasından; 2006 Model üzeri R6'yı tavsiye ederim
    bencede.tabi tecruben varsa.
    RIDE or DIE

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Al güzel kardeşim ikiside iyi motordur hangisi hoşuna gidiyorsa cebin ve gönlün hangisinden yanaysa onu al güle güle bin. Artık eskisi gibi tecrüben varmı yokmu yazmıyorum, kendine fazlaca güveniyor bu arkadaşlar ki alıcam diyorlar alın binin ama yarın gazetelerin 3 ncü sayfasına haber olmayın yeter. Kendine ve başkalarına zarar verme de istersen hayabusa al.!
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

dediğim gibi daha önce scooter kulanıyodum fazla bilgim yok fitesli motorlarla ilgili ama param var fakat sizin yaptığınız yorumlardan sonra hevesim kaçtı gibi ölüm falan daha çok gencim ben bu arada 2006 r6 gerçekten güzel bi model ve bu modellerde neden ölüm tehlikesi çok yüksek vede hysong ile görüşlerinizi istiyorum ? lütfen yardımcı olun

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    benim etrafımda 600 ve 1000 cc makine ile başlayan akrabalarım ve arkadaşlarım var gerekli korumaları alıp sakin ve temkinli kullandıkdan sonra gerisi kader işi ve motosiklet teknik sürüş kursu tavsiye ederim

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Madem Tecrüben yok yüksek CC senin neyine

Maximum kawasaki Ninja 250 veya Hyosung GT 250 R ile başlayabilirsin!

İki motoru da tavsiye ederim. Ama herkesin bildiği gibi Ninja da kawasaki kalitesi bulunuyor. Yalnız altını cizerek belirtiyorum kawasakinin en özenmeden yaptıkları motor heralde budur...
    Oturuş pozisyonu nedeniyle kawasakiyi geri planda bırakıyorum şahsen.Çünkü hemen hemen CBR 125 gibi bir oturus pozisyonuna sahip ninja...

Hyosung gelince; Kore malıdır. İkinci elini alacaksan cok temiz olanından bulmalısın. yoksa başına büyük sorunlar alabilirsin!
    Ben Hyosung Kullanıyorum; hiç masrafım olmadı henüz. temiz bakıldığında uzun yıllar yaşayabilecek bir motor Hyosung!
    Oturuş pozisyonuna gelince; 1ooo Likler kadar yatık bir oturuşa sahip.

Karar senin dir
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    bana biraz face gibi geldi bu topik ama yinede görüş belirtelim sonuçta senin gibi düşünen insanlar var onlara faydası dokunabilir.

paranın satınalacagı şeyler vardır. 600 cc ve 1000 cc bir motosiklette bunlara dahildir. ama iş almakla bitmiyor.

gelişmiş ülkelerde cc yavaş yavaş katlanarak yükselir. çünkü yaşı dolan bir sürücüye 125 cc yukarısı yasaktır. ne derece dogru bir uygulama orasıda muallak ama bizdekinden yinede iyidir. çünkü bizde kıytırık 20 soru sorarlar sonra direksiyona gidersin 5 tane duba dizerler slalom yaparak geçer ve dönersin hayırlı olsun derler.

sonra o vatandaş parası vardır gider alır bir ss kısa bir süre sonra kaza yapar artık şansına. burnu bile kanamaz yada son nefesini oracıkta verir. kaldıki ss makina da tecübeli sürücüler bile kaza yapar. çünkü kendine güvenleri vardır ve sürpriz bir terslikte şans yanlarında degilse kaza yapar.

bence sen git bitane ybr yada cbf al en az 1 sezon bin. sonra bir ss düşün.

Motosikleti
    vespa et4 150cc

haydi rastgele!!

herkese merhaba!
    ben sımdıye dek normal bısıklet kullanan bır ınsandım, fakat artık ıcımde buyuyen motosıklet/scooter alma hevesını bastıramıyırum ve almaya karar verdım..
    ıstanbulda oturuyorum ve işe motorumle gıtmek ıstıyorum..henuz ehlıyetım yok, otomobıl ehlıyetı alacagım ama gercekten cok bılgım yok bu konularda..Oncelıkle ehlıyet konusunda B tıpı ehlıyet alınca A2 almıs kabul edılıyor muyuz?
    ıkıncısı de, herkes bu konularda bır seyler soyleyıp duruyor, sızın bılgınıze guvenerek, nasıl bır scooter almam baslangıcta ıyı olur?1500 tl'ye kadar bır butce ayırmak ıstıyorum..
    yardımcı olur musunuz??

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim etrafımda 600 ve 1000 cc makine ile başlayan akrabalarım ve arkadaşlarım var gerekli korumaları alıp sakin ve temkinli kullandıkdan sonra gerisi kader işi ve motosiklet teknik sürüş kursu tavsiye ederim
    birader sen bence bu yprumları yapma burdaki insanların ölmesine sebebiyet vermen içten bile değil tek teker arifin senin gibi yorumlar yapması yüzünden yılda kaç zavallı genci öldürttüğünü biliyormusun
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    arora KS150-23
    bundan önce tecrübelerin oldumu? bir anda 600 lük bir makinayla başlaman biraz riskli olabilr.hiç tecrüben yoksa hyosung 250r i öneririm.ama tam bir racing istiyorsan 2006 r6 derim
    [B][COLOR="Blue"]AŞK BİR SABUNSA KÖPÜRT BENİ PAKİZEE :queen:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Bu boş topikler çok sıktı artık. Yahu akıl var mantık var. ben pilot olmak istiyorum ama jet süreceğim ilkönce diyeni gördünüz mi?

millet laf olsun torba dolsun diye topik açıyor. bisiklet sürmeyi bilmeyen biri motosiklete binebilir mi? kaldı ki scooter kullanmış biri 600 ve üstü hiç bir motosiklete oturmaması gerektiğini idrak edebilir. kimse çıkıp yahu ben bir dans ayakkabısı alıp piste çıksam salsa yapabilir miyim diye sorar mı? arkadaş gerçekten scooter kullanmış olsaydı bu soruyu sormazdı. demek ki en fazla duran bi motosikletin üstüne binmiş.. her halikarda yalan kokusu alıyorum..

biri laf olsun diye konu açmış, sizde ağzınızı yoruyorsunuz. değmez gerçekten.

Maksat muhabbet olsun Gencay ,düşüncelerinle hemfikirim

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    hocam etme eyleme ben daha bisikleti yeni öğrendim ama motor almak istiyorum hayabusayla başlasam iyi olur herhal

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:37 ----------

öbürkü taraftan ben size slm yollarım

Atti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR-125 R
    Caner haklı,tülay gereksiz muhabbetlerle adamın kafasını yiyor..
    Tanrı İradesini Hakim Kılmak İçin Yeryüzündeki İyi İnsanları Kullanır.Yeryüzündeki Kötü İnsanlar ise Kendi İradelerini Hakim kılmak İçin Tanrıyı Kullanırlar..

desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    her görüşümüzde ilgimizi çeken bu motosikletler, motosiklet aşkıyla paranın da buluşmasıyla hemen kendine yöneltiyo bizi.. bu konuda arkadaşa hiç bir şey söyleyemem... param olsa ben de bi düşünürdüm acaba alsam mı diye... ama mantıklı olan şu ki: tecrübesizlikle yan yana gelen 600 ve üzeri cc'ler arkamızdakileri büyük ihtimalle ağlatacaktır... bu yüzden önce tecrübe.. illaki race düşünülüyosa hyo 250r ya da zzr 250...
    "cemalsafi.org"=> şiirden daha ötesi Üstad Cemal SAFİ...

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    Daha önceden motosiklet deneyimin yoksa 1000liği bırak 600 lük bile fazla kaçar bence.bence 2. el bi gtr250 yada zxr250 ile başlayabilirsin..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler