Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

önüme köpek çıktı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Arkadaşlar 1saat önce kıl payı atlattığım bi kazayı anlatmak istiyorum sizlere,
    ortakent bodrum arası ortakentten geliş yönünde yaklaşık 115 km hızla sol şeritten giderken aniden refüjden önüme köpek atladı o anda fren falan işe yaramayacagı için kitlendim son duamı bile edemedim.... tam köpekle aramda 5 mt kalmışken köpek kendini refüjden içeri attı tekrar, biraz sendeledim motor gezdi sağ şeride dogru hemen sağa çekip kaskımı çıkardım ve selenin altındaki suyu kafamdan döktüm okadar kötü olmuştumki bayılmak üzereydim,şoku halen atlatamadım işte malesef kazalar böyle oluyor 1 saniyede herşey olup bitiyor eger o köpeğe çarpsaydım motordan fırlar ve taklalar atarak karşı tarafa geçerdim,Allah korudu özellikle gece sürüşlerinde çok ama çok dikkat edin hayvanlar böyle ani şeyler yapabiliyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Geçmiş olsun kardeşim, verilmiş sadakan varmış Bu durumları bilirim insan saniyeelr içinde birkaç defa ölüp ölüp diriliyor

Motosikleti
    mondial 125zn gitti tiger250 geldi.
    çok büyük geçmiş olsun dostum.allah korumuş.

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    geçmiş olsun kardeşim gece motosiklet kullanmak gündüze göre daha dikkat gerektiriyor büyük bir kazayı ucuz atlatmışsın verilmiş sadakan varmış bence bir fakiri sevindir.

Kumsal41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 2008
    geçmiş olsun kardeşim bende bugün bi çingene çocugunu arkamda sürükledim...
    velet arka seleye yapışmış benimde haberim yok yavaş gidiyodum birden gazı kökledim motorun kıçı biraz sendeledi sonra serbest kaldı arkamdan bi çığlık koptu ve arkama baktığımda velet tepe taklak yuvarlandı fakat allahtan bişe olmadı yoksa halim haraptı...!

Motosikleti
    chopper
    Geçmiş olsun kardeşim Allah korudu hele gece aman aman
    [B]joker[/B]
    [B]live to ride-ride to die[/B]

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    büyük geçmiş olsun

bende geçen pazar böle bir hadise yaşadım yanlız ben direk üstünden geçtimhafif yalpaladım ama toparladım.bu it direk bana saldırdı bahçeden çıktı hiç bir şey yapamzdım köpeği gördüğüm an aramızda 3bilemedin 4 metre vardı direk gazı kökledim üstünden geçtimköpek öldü 20metre ilerde durdum sahibi çıktı üstüme doğru koşmaya başladı karısı çoluğu çocuğu baktım onlarda aynen üstümden geçecek topukladım...olmuşla ölmüşe bişe yapılmıyo malesef
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    -
    geçmiş olsun, adamın aklını alıyo o köpekler..

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    teşekkürler arkadaşlar verilmiş sadakamız varmış işte tekrarlıyorum;

!!!GECE ARAÇ KULLANMAK GÜNDÜZE GÖRE 10 KAT DİKKAT GEREKTİRİR!!!!

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı dragstar. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük geçmiş olsun

bende geçen pazar böle bir hadise yaşadım yanlız ben direk üstünden geçtimhafif yalpaladım ama toparladım.bu it direk bana saldırdı bahçeden çıktı hiç bir şey yapamzdım köpeği gördüğüm an aramızda 3bilemedin 4 metre vardı direk gazı kökledim üstünden geçtimköpek öldü 20metre ilerde durdum sahibi çıktı üstüme doğru koşmaya başladı karısı çoluğu çocuğu baktım onlarda aynen üstümden geçecek topukladım...olmuşla ölmüşe bişe yapılmıyo malesef
    köpek katili ya insan fren yapar
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    geçmiş olsun kardeş.
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

hollanda /tilburg okulum bitince (2 Sene Sonra) izmir
    Motosikleti
    smdilik yok 2009 yazinda gt250r ins
    çok gecmis olsun abi

büyük geçmiş olsun

abi canisin ne diyim hadi ezdin nie duruyonki bas devam et

Kumsal41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 2008
    büyük geçmiş olsun

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı KÜRŞAD_KORKUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeş.
    eyvallah abi teşekkür ederim o yeri sen bilirsin bitez kavşağına gelmeden 500 mt önce hafif bi kıvrım var tam orda oldu.....

vay hayvan vay sağa sola bakmadan atladı demek neyse geçmiş olsun
    [COLOR="Red"]Kontrolsüz Güç Güç Değildir[/COLOR]
    ::sapka::::gleam::

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah abi teşekkür ederim o yeri sen bilirsin bitez kavşağına gelmeden 500 mt önce hafif bi kıvrım var tam orda oldu.....
    Evet iyi biliom orayı,daha yeni geçtim oradan görevden geldim bende,
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    köpek katili ya insan fren yapar
    heee firen yap ondan sonra görr köpeğin ısırmasına mı yanim düşünce acı içinde kıvranmamamı yoksa saçlarımın bozulmasınamı

Alıntı Sa_ayberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok gecmis olsun abi

abi canisin ne diyim hadi ezdin nie duruyonki bas devam et
    yaa aslında durmucaktımda nebilim birde durasım geldi sonrada arkaya bakınca basıp gidesim geldi
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Allah esirgesin. Geçmiş olsun.

Köpeğe araba ile bile çarpınca arabaya takla attırabiliyor. (araba şarampole yuvarlanınca)

Köpeğe değil çarpma ufacık bir dokunuşuz bile nelere malolabilirdi.

Gece motor kullanmak riskli iş. Ezilen kedi köpeklerin leşleri bile motosikletli açısından tehlikeli.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    herkeze geçmiş olsun.

sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    samandıra gişelerinden E6 ya bağlanan virajda önüme kedi fırladı. süratim virajdan dolayı 80 km civarıydı. arkamdan araçlar yakın takip ettiğinden yavaşlama şansım yoktu. herşeye rağmen fren yapmayıp müşür basılacak ve arka stop yanacak şekilde fren koluna dokundum. kedi sola koştuğundan sağa doğru yanaştım. kedi sağa döndü. ben sola dönüm kedi sola döndü ve üstünden geçtim. yerden bi yarım metre falan havalandım sanırım. şans eseri iki tekerin üstüne inip devam edebildim:S.

bi de istanbulda hayvanların çoğu üst geçitleri ve yaya geçitlerini kuralına uygun kullanır :D bu konularda insanlardan daha duyarlı ve kuralcı olduklarını resmen gördüm :D
    !?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)