Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbf 150 kullanıcıları bir baksın

Motovento
    REKLAM ALANI

cbf 150 yi araştırıyorum çok öncelerden bende cg 125 vardı 2005 model çok dayanıklı idi. hemde çok 16 binde motor kısmından yada başka bir yerinden tık gelmedi. ben hem öyle akresif kullandım ki hep uzun yol yaptım.hemde limitleri zorlayarak üzerine yatıp her önüme gelen araçlarla yarışarak 7 saatte 500 km hemde çok sıkıştırarak defalarca yolculuk yaptım.şehir içi ön kaldırarak yada ani gaz açarak zor şartlar altında kullandım. yani uzun lafın kısası motora eziyet ederek kullandım ama tık ses bile çıkarmadı şimdi cbf 150 kullanıcılarının sibop sesi hemde 9000 binde olmasına ragmen sıkıntı verdigini yag eksiltme sorunu 18 binde motor yag yakmaya başladıgını okuyorum
    eski cgl 125 ler vardı onlarda sibop sesi kesilmiyen motorlardı usataların hep başı agrırdı bu konuda
    bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.honda deyince uzun ömürlü saglam motor akla gelirdi ama rekabet etmek adına malzemelerden çalma sorunu çıktı gibi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    bende bir cup almak üzereyken vazgeçip nisan mayıs gibi cbf 150 almak istiyorum ama böle olucaksa o kadar para vermenin alemi yok ki

Motosikleti
    KROSS 250
    SER KAN ARKADAŞİM ben aynı tarif ettigin gibi kullanıyorum yani ani gaz açmalar tek teker denemeleri uzun yol vs benim motorum 11 bin de ve su ana kadar motor dan hiç arza çıkarmadı yag yakması ve eksiltmesi ben de yok ve ekleyim ben motoru sürekli redline da kullanırım su ana kadar benim tek arzam lambanın patlaması oda 100 le gider ken cukura dalmasonucunda kısası patlamiş ti başkada arzam olmadı am dedigin gibi motor ısınca biraz cık sibob sesi duyuluyo karar senin motor gayet güzel ve sorunsuz ..... karar senin ama o kılasman da en iyisi cbf 150 dir
    sadece sür ...... www.eskisehirenduro.com

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    8 bin km oldu, bir defa ampul patlattım sadece. Ne yağ eksiltti, ne tüketimi arttı, ne performansı düştü, ne de subap sesi geldi. Motorum şu aldığım günkü kadar iyi.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Onun yerine CBF150 kullanıcılarının olduğu yere bakmak, orada sorgulamak, kullanıcıların deneyimlerini okuyup, bundan sonra merak edeceklere kaynak olmak daha kolay değil mi?
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)