Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motosiklet Tutkunluğunuz Kaç Yaşınıszda Başladı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Sattım.Seneye GSXR-600 İnşallah.
    Çok kötü bi yaş.31
    2008.CBR.125-2006.CBR.600F-Arkası seneye...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

11 yaşında hastane çıkışında bi ninjanın sesinden etkilenip motor tutkum başladı

benim 7 yaşımda başladı motoru çok seviyorum simdi bitane polisten kaçak honda kinetix im var ama yaza inşaallah yamaha ybr almayı düşünüyorum 10 yaşımdada java ceylan kullandım babam öğretti bazen fitesini attıramıyordum ama olsun genede motor sürmek çok güzel bir şey allah kimseye kaza bela vermesin.

Motosikleti
    ARTIK YOK ÇOK ÜZGÜNÜM....

Selam,

Hatırladığım kadarıyla 7 veya 8 yaşındaydım ilk motor aşkım başladığında. Suadiyeden Kızıltoprağa giderdik koşa koşa otobüse binmezdik iki tur daha faladan atmak için (bu nedenden azmı dayak yedim annemden ama ne yapsada vaz geçiremedi ). Şimdi FB antreman sağsının olduğu yerde lunapark vardı orada mobilyetle kiralarlardı. Şimdiki en güçlü makinadan daha havalıydı inanın en azından bize öyle geliyordu nerde sokaklarda şimdiki motorlar. En iyisi jawaydı birde rus balkan vardı. Jawanın şasesini kesip kısaltırlardı o süret motoru olurdu . Bizde gördüğümüz yerde başından ayrılmazdık. Hala ilk günkü aşkı ve heyecanı duyarım. Kızımada aşılıyorum seneye alacağım ona ilk motorunu. Bu konu hakkında sayfalar dolusu yazsam yeridir ama sıkıntı yaratmasın bu kadar yeter.
    Burak

12 yaşında başladı şu an 17 yaşındayım fakat 5 senelik bir tecrübemin oldugunu söyleyemem çünkü yazları dışında sürme fırsatım olmuyor

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    arkadaşlar c.tesi sabah saat 09.30 da en geç üsküdar harem arabalı vapurun ordan sirkeciye ordanda FUARA geçicez.gelmek isteyenler en geç 09.30 da haremde olabilirler.yanımda bi iki tane fazla davetiye var isteyene bekleriz herkesi...

elegance45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 ZaT vardı sattım :D
    12 yaşında başladı ama anca 2008 in haziranında alabildim motoru :D
    Ne Kadar Hızlı Gittiğini Fren Yapınca Anlarsın

GAME OVER TRY AGAIN

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)