Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Tutkunluğunuz Kaç Yaşınıszda Başladı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gv 249
    Motosiklet Tutkunluğunuz Kaç Yaşınıszda Başladı ? - 24-10-2008, 14:38 PM

--------------------------------------------------------------------------------

Evet Arkadaşlar Motosiklet Tutkunluğunuz Kaç Yaşınıszda Başladı ?
    Benim Bu Sene Başladı
    Dayımın Oğlu Sağolsun O Vesile OLDu Ve En Büyük Hayaliniz Hangisi ? Yani Sahip Olmak İstediğiniz Motor Hangisi iLK Sürdüğünüzde Nasıl Bi Heyecan Vardı :D O Günü Tekrar Yaşiyalım

diye topik açmışsın ama sen yaşın yerine bu sene başladı diyorsun güldüm gece gece bu kadar olur valla
    iki tekerde yol almak bir ağaç gibi tek ve hür, ve mt'de olmak bir ormaaaaan gibi kardeşçesine...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Virago 250
    7 yaşımdaydım duran motorun üzerinde oynarken birden devrildi üzriem ayağımı 2 yerden kırdım.2 yıl kadar motorlara yaklaşmadım bile :D
    daha sonra 9 yaşımda ilk sürüşümü yaptm.(efsane pejooo mobilet)
    tabi dadına doyaman :D:D
    bidahada indiremediler :D:D
    yaşım 18 nerdeyse 9 senedir kullanıyorum :D:D
    kısmetse ömrümün sonuna kadar kullanıcam...
    2 Tekerlekli Huzur..

RoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6N
    Alıntı ByBaTeR!ST adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya Hocam Tşklerde. Sende Söyle Kaç Yaşında Başladı ?
    görkem gölge adamdır gizliliği sever
    Bi ülkede "KÖPEKLER" istedi diye atlar ölmez...!!!

Drift Religion

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı kocaadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet Tutkunluğunuz Kaç Yaşınıszda Başladı ? - 24-10-2008, 14:38 PM

--------------------------------------------------------------------------------

Evet Arkadaşlar Motosiklet Tutkunluğunuz Kaç Yaşınıszda Başladı ?
    Benim Bu Sene Başladı
    Dayımın Oğlu Sağolsun O Vesile OLDu Ve En Büyük Hayaliniz Hangisi ? Yani Sahip Olmak İstediğiniz Motor Hangisi iLK Sürdüğünüzde Nasıl Bi Heyecan Vardı :D O Günü Tekrar Yaşiyalım

diye topik açmışsın ama sen yaşın yerine bu sene başladı diyorsun güldüm gece gece bu kadar olur valla
    Evet Haklısın. Ama Beni Aşşalayıcı Şekilde Yargıliyamazsın ßeN Başka Bir Düşüncede Öyle Yazdım. 41 Yaşındasın Bu Şekilde Lütfen Beni Yargılama Senden Rica Ediyorum Ve Benden Yaşça Büyük Olduğun İçin Sana Saygısızca Cevap Yazmak İstemiyorum. Senin Kalbini Kıramam Abimsin Eywallah. Ama Güzel Bir Dil İle Yazsan Sana Daha Çok Yakışır.. Tşkler Yorumun İçinde Bu Arada 1989 Doğumluyum.
    Yaşımda Profilde Yazıyo Öğrenmek İsteyen Bakıyo Zaten... | Saygılar, Hürmetler iYi Akşamlar. |
    [B][COLOR="DarkRed"]wWw.Motosiklet.Net[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Blue"]Bağımlılık Yaratır[/COLOR][/B]:P

mudix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250 l
    11 -12 yaslarında basladı ama kendime ait mtor sahibi olmam 1999 yılında oldu..yani 25 yaslarında idim..2004 den beride aktif olarak motor kullanıyorum...bundan sonrada hayatımda motor hep olacak insallah..

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    benim motosiklet tutkum 13 yaşında motosiklet tamircisinde çalışmakla başladı ve ilk motorum yamaha 100 iki zamanlı idi sonra honda titan en son apache kullandım ve sattım yeniden almak istiyorum (apache) ama hayalimdeki motor ise yamaha veya hondanın herhangi bir süper sport modeli

Motosikleti
    mondial100 dü modifiye 150 oldu
    5 yasindan beri hevesliyim ama büyük cc motorlara hastaydım onların o iri gövdeleri beni bitiriyordu okalın lastikleri hele ruhumu yakıyordu.Halende yakmaya devam ediyor edecekte taki burdan ayrılana dek.

saygılar selamlar donnıedarkonun yeğeni iyiakşamlar

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    1973 de yani 16 yaşında 1967 model mobilyetle bu motorla başlamıştım motor binmeye ama kiralık olarak,ne heyacan vardı anlatamam tekrar yaşamak isterim ogünleri ama nerde.

-geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1973 de yani 16 yaşında 1967 model mobilyetle bu motorla başlamıştım motor binmeye ama kiralık olarak,ne heyacan vardı anlatamam tekrar yaşamak isterim ogünleri ama nerde.

Mopedlere Benziyo Az :D Ama çoK Güzel Bi Motormuş Be Abi Heralde O Zamanın En Güzel Motoru Oydu

Motosikleti
    HONDA CbR 125R
    benim tutkum 14 yaşında bi arkadaşım vesilesiyle başladı...ilk kullandığım motor scooter ondan sonra cbf 150 ilk bindiğim zmn heyecanlanmıştım korkmuştum...kızlar işte bilirsiniz siz de ilk motora bindiğiniz de acemi bi kız sürücü olsaydı önünüzde siz de korkardınız...kendime ait bi motorum yok almak istediğim motor yamaha yzf 125r, ve sonra motorumu büyütmek istiyorum...motora ilk bindiğim zaman işte hayat dedim...hızlı yaşamayı severim...motosiklet kadar keyifli, zevkli bi araç kullanmadım...bu sene ilk kazamı yaptım ve kolumu kırdım.üzümü sven dikenine de katlanmak zorunda...şu an 19 yaşındayım...
    :cat:MoToLeKtrA{eSrA}::alkiis::

cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    benim moto tutkumda 13 yaşında başladı şuan 18 yaşındayım

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı motolektra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "üzümü sven dikenine de katlanmak zorunda.."
    o Kelime "Gülü Seven Dikeninede Katlanmak Zorunda" Değilmiydi ? Yoksa Benmi Yanlış Hatırlıyorum

Motosikleti
    BuKart
    bu sene 14 yaşında

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    3 yıl önce başladı 15 yaşımda.. şimdi kanuni windy 125 im var..inşallah önce hyosung GT250 R sonra CBR 600 - 1000 RR sahibi olmak istiyorum
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

Aykut009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    15 yaşımda başladı.şu an 17 yaşımdayım.
    ilk hayalim Hyosung GT250 R(siyah)
    ikincisi ise güzel bi cbr 600rr http://www.sahibinden.com/2007_beyaz...XQQdisplayitem bu linkteki renkte olcak

Doğmadan önce başladı dermişim daha yeni 6 ay içinde oluştu yani 17 yaşımdayken.Ne yalan söyleyeyim önceleri hiç tutkum yoktu.

Baybaterist iyi hoş konu açmışsın da ağzında sigara ile körpecik beyinleri zehirlemek de ne oluyor, Ayrıca motor tutkusu ne zaman başlar değil, motor tutkunuzu ne zaman keşfettiniz olacak. İlk motor gördüğümde.

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    3-4 sene önce abimin motor almasıyla başladı. Motor almadan önce 2 tekerden nefret ediodum motoru aldı eve getirdi ben bi kere baktım sonra içeri girdim babam mutfaktan seslendi Kosss 2 ekmek al. Bende markete gitmeyi sevmem yurumek zor gelio abim dedi al motoru istersen bindim üstüne bisiklet gibi bişeydir dedim bunumu kullanamıycam dedim. Bastım marsa çalısmıo o gene önce frene bascakmıs herneyse motor çalıstı yaktım sol sinylı gaza bi baktım ucak o an rüzgarı yiyince suratıma virusu kaptım bidahada inmedim. 3 yılda 10 bin km yapmısımdır motorda hayabusa mubarek şimdi ise eşek
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

Bnm 12 yaşnda babamn schoooter kullanmayı oretmesi ile basladı yaş 15.Hayalim ya bir KTM EXC-E 300 yada APRİLLA RXV 550 bir hayabusa da fena olmazdı xD

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Artık hatırlamıyorum bile 11-12 desem...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)