benim 2004 hornetimi anlatayım düldül çok seridir vede felaket torklu ancak bi o kadar susamıştır içer benzini yüksek sürat imkansızdır felaket rüzgar alıyodum yoksa motor bırak beni gidicem diyodu, çok tipsizdir kimse ilgilenmiyor 250 racinglere bakarlar hornetime bakmazlardı oysa o onları mangalda cızbız yapardı viraj dengesi çok iyi değil ancak alcak olduğundan şehir trafiğine uygun sadece bacaklar pişiyor ama inanın düşük devirde verdiği güç bile muhteşem bir motordur fireblade in motorunun ehlileştirilmiş torklandırılmış halidir yüksek devir kullanımda motor ömrü çok kısalır 20 binlere iner oysa düşük devirde 100 bin görür, şimdi gelelim kıyaslamaya mt-03 aldım torkun eksikliğini hissetmedim ancak son sürati daha az araziye girme imkanım oldu cünkü altından manifold geçmiyor daha ekonomik yakıt tüketimi ve tek silindirin verdiği ben bozulmam savaş motoru gibiyimdir güveni kısacası 4 silindir her zaman sorun ve detay dır dikkat ederseniz tüm dayanıklı motorlar tek silindirdir savaş,cross vs. gibi düşük devirde max güç 5000 devirde 48 beygir veriyor mt-01 ancak fz-6 98 beygiri 11000 devirde veriyor doğal olarak motor ömrü 10 katı falan dır mt-01 in bence yeni teknoloji ve üstün kıvraklıklarıyla yeni nakedları tercih etmeni öneririm