Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ataturk ve Motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    atam atam canım atam . sen mi çektin skullhunter
    gördüğünüz üzere atam da kawasakiye biniyomuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Onderimizin yolundayiz soyledigi bence harika ve mantikli.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    federal ne güzel bulup çıkartmışsın

Atam izindeyiz her akşam piizdeyiz
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

"Biz dünya medeniyeti ailesi içinde bulunuyoruz.Medeniyetin bütün icaplarını tatbik edeceğiz."

Medeniyet = Motorcu

Biz dünya motorcular ailesi içinde bulunuyoruz.Motosikletin bütün icaplarını tatbik edeceğiz...

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    skullhunter+viper+1 en azından babam sorarsa işte ulu önderimizde motora biniyormuş bende onun izinden gidiyorum derim,hani varya Atam izindeyim; tabi bu tatil anlamına gelmesin
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xxxxx adlı üyeden alıntı
    Atam izindeyiz her akşam piizdeyiz
    Beyler saçma sapan şeyler yazmayın buraya,bu tür saçma sapan gerzek sözlerle burayı meşgul etmeyin Ne bu şimdi espri mi?Atatürk gibi ulu bir insanı bu tür saçma işlerinize alet etmeyin!!!DİKKAT EDELİM BU TÜR KONULARDA,BUNLARIN ESPRİSİ OLMAZ!!!

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı
    Beyler saçma sapan şeyler yazmayın buraya,bu tür saçma sapan gerzek sözlerle burayı meşgul etmeyin Ne bu şimdi espri mi?Atatürk gibi ulu bir insanı bu tür saçma işlerinize alet etmeyin!!!DİKKAT EDELİM BU TÜR KONULARDA,BUNLARIN ESPRİSİ OLMAZ!!!
    bende forrap gelsede beni düzeltse diyodum beklemem uzun sürmedi allahtan
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xxxxx adlı üyeden alıntı
    bende forrap gelsede beni düzeltse diyodum beklemem uzun sürmedi allahtan
    xxxxx bak dostum benim kimseye gıcığım falan yok,sana da herhangi bir topicte laf atmışlığım veya yaptığın işe karşı çıkmışlığım yok.Ama bu sefer beni ilgilendiren bi konu ve ben bu tür şeylere izin vermem dostum bilmem anlatabildim mi.Sana adamakıllı söylüyorum bu tür şeyler Atatürk gibi ulu bir insanla bağdaşmayan şeyler.Sözlerimize biraz dikkat etmemiz gerekir onla ilgili konularda,kaldı ki bu tür onu alet edip espriyle alakası olmayan sözlerde bulunmanın mantığını kavramak zor.En azından hiç bişey yazmasan yada daha mantıklı bi cevap versen bana sevinirdim ama böyle yapmayı tercih etmişsin sen bilirsin,Senden tek istediğim sadece düşün forrap haksızmı diye eğer yaptığının doğru olduğunu düşünüyorsan sorun yok...

bende forrapa katılıyorum arkadaşlar lütfen sarf ettiğimiz sözlerde bir az daha dikkat edelim cünkü internet ortamında tüm dünya bizi bizde onları izliyoruz.bu nedenle yaptığımız geyik muhabbetlerinde önderimiz şehitlerimiz,gazilerimiz ve milletimizle ilgili konularda azami dikkat .bizi takip edenler türklerin adi şerefsiz karaktersiz,kaypak güvenilmez yobaz üç kağıtcı uckuruna düşkün korkak küçüğünü büyüğünü bilmeyen ülkesini milletini kendi çıkarları için satan kimselerle hiçbir zaman aynı kefede bulunmayacagını bilmelidir değil mi?

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    forrap ve öz_kan sizlere +1000000 katılıyorum,bu benzetme benim de hoşuma gitmedi.

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Dostlar topicin ne ile alakalı açıldığına dikkat edelim.Böyle her topicte ne bu sataşmalar ya.Hiç yakışmıyor bizim ailemize.Lütfen. "xxxxx" arkadaşım;forrap kardeşim sana kötü niyetli bişey söylememiş zaten.Sadece hepimizin can damarından vuran bir konu bu "Atatürk,Atatürk Devrimleri...vs";bu konularda olumsuz bişiler yazmamız sinir bozucu olur.Bu arada sen,ben değil;www.motosiklet.net ailesi olarak;Yüce Atam'ın izindeyiz.

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    çok hassas gördüm sizleri...hepimiz kardeşiz...üzmeyelim birbirimizi....

Atam izindeyiz ( yıllık izin değil tabi ) ))))))
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili rüzgar dostları,ATATÜRKümüzün bu kıymetli resmini net sayfamızda görmekten onur duydum.vesilesiyle sizlere teşekkür ediyorum.İzmirden ve izmir tayfasından selamlar saygılar...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler