Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yamaha Yeni YZF-R250 ( R4 )

Motovento
    REKLAM ALANI
    yusufumnet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rahatsız mısınız yahu şaka yapıyorum.

ben de zamanında suzukiye yazmıştım, mühendisin biri cevap verdi hemen istediğim modelin gelmeyeceğini. şehir efsanesi olmadan direk aracısız firmaya sorabilirsiniz.
    maile devam....

kardes bisey sorcam profil resmindeki motorunsa frenlemede sorun varmi ve kac kilosun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    170 boy 75civarı kilom var. shinko lastikleri iyi değil frenlemede sorun yok ama lastikleri değiştirmek istiyorum.

motosiklette yeni olduğum için sadece yere dik pozisyonda yaptığım frenleri iyi kötü olarak nitelendirebiliyorum onu da nitelendirdim işte. lastikler sert hamur ve sert frende kayma yapıyor.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

arkadaşlar bu ve bir kaç yabancı kaynakta 2014'de motor piyasaya çıkacak deniliyor.

http://worldrapid.com/yamaha-to-launch-250cc-naked-bike-yzf-250r-in-2014.html

bence de hyosung'dan gayrı kalıplı bir 250cc yapılması gerekliydi. bu motor bence iyi iş yapar, en azından Türkiye pazarında.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    250cc segmentinde hiç bişey yok yamahada, motor yapacak da tanıtmayacak fuarda.. 2014te gelecek olsaydı lansmanı yapılmış olurdu zannedersem. 2015'e umutlanalım, 2015 gelince 2016ya kabarırız.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

cihangir151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax
    motosiklet hayal ürünü. fotoğrafı dikkatli incelediğinizde kopyala yapıştır olduğu anlaşılıyor. özellikle blok ve şasi r6 ya kafa r125 bel altı ise yine r6 ya ait. ters maşa zaten 250cc de yamahanın yapacağı fedakarlık değil. maliyeti kısma adına. zaten eğer supersport için 250cc segmentinde bir giriş motoru yapacaksa bu 80% r125 şase ve karenajında gelir. bu sayede üretim bandını yenilemek vs gibi ekstra maliyetlerden kurtulmuş olur.

Sa. arkadaşlar yeni üye oldumda 1 sorum olucaktı ben kasımın 20 sinde yamaha bayisine gittim yzf r125 alıcaktım bana bittiğini söylediler 2014 ü bekliyiceksin dediler 2014 de hangi ayda gelir bilgisi olan arkadaşlar varsa yardım ederlerse sevinirim. TEŞEKKÜRLER

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)