Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

önüne Bak ök.z

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    bugün saat 19:00 sularında dükkanı kapattım eve doğru gideceğim babamı artçı olarak aldım . caddeye inmek için kaldırımın rampalı bölümünden inecektim ki baktım arabalar park yapmış inemedim mecburen kaldırımdan indim . sağa baktım , yol tek yön olduğu halde sola da baktım hiçbir şey gözükmedi . çünkü gelen mobiletin farları yanmıyordu . kask içindende sesler çok net duyulmuyor .yavaşça çıkış yaptım . mobilet tam sol pag ın ustune vuracaktı kı anı bir kalkışla kaçtım . adam bana önüne bak ök.z dedi .

dedim amca hem farın yanmıyor . hem ters yönden geliyorsun . kaskın yok . senin muhtemelen ehliyetinde yoktur. istersen bak , ben senin önüne çıktım senin gözünde suçlu benim polis çağıralım dedim . ukala ukala konuşma l.n artist dedi . bak dedim amca 3. hakaretinden sonra yaşına başına bakmam inerim aşağı dedim . sonra rastgele olarak komsumun dükkanından trafik polisi çıktı ben kask ımı giymeye çalışırken ( bu sırada mobiletli gitti ) yeğenim hayrola ses nerden geldi dedi . dedim abi hem ters yönden geliyor , farı falan yok . birde konuşuyor .dedi . aslanım merak etme seneye şu şehirde tertemiz bir şekilde sürersiniz bunların motorları bağlanınca dedi abi seneye bu zaman askerim dedim . gelince binersin sende dedi gülerek ordan ayrıldım ve yoluma devam ettim
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gecmıs olsun... Eger olgn bır adamsa o kufurlerı etmısse hıc yakıstıramadım o ök.ze

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    2.cide inseydin keşke Kaza olmaması sevindirici. Buralardada var ışığı olmayanlar. Özellikle çin malı scooter'larda görüyorum. Işıksız stopsuz gidiyor adam.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Motosikleti
    F5SS&CBR125
    way ök.z wayy

Motosikleti
    keeway150 sl
    vay dana vay ah ulan ben olacaktım dakkada yakardım onun farını
    [COLOR="red"]bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri dolaşıyorsa orada güneş batıyor demektir.[/COLOR]

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    abi yakmasına inip bende yakarım ama konuşması hala kulağımda babamın bırak oğlum gece gece başına iş açma dedi yoksa o farlar civalı gibi yanacaktı
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    fym masai 250cc
    eray geçmiş olsun, iyi yapmışsın böle kişilerle polümie girmemek lazım.kavga falan etseydin olay trafiklikten çıkardı
    Masai Grand Eagle 250 ESKİŞEHİR:cat:

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Kaza olmaması iyi.Adam da tam artistmiş.Keşke polis gelseede ceza yassaydı...
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

baba müslüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Bu tarz olaylarla İstanbulda malesef çok karşılaşıyoruz, geçenlerde Ataköyde göbeği dolaşmadan kestirmeden son hızla gelen kebapçı motoruyla kafa kafaya çakılmadan motoru yatırarak kurtardım, adam durmadı bile.

EĞİTİM ŞARTTTTTTTTTT. Bir ülkenin %70 ilk okul mezunu olursa bu olayların önüne geçilemez.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]Dostlarım bana müslüm baba der.[/B][/SIZE][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kaskolu kymcoxciting250
    yaklaşımın çok güzel her haldede soğukkanlılığımızı korumamız lazım...sakin düşünerek cevaplandırmak kötü sözleri bilem insanlığımızın şerefidir...tşk dostum... amcaya da Allah akıl fikir versin diyelim...

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    eğitimle bir şey çözülmüyor maalesef...
    eğitilmiş ök.zlerle de karşılaştım.
    insanda biraz akıl biraz vicdan biraz Allah korkusu olacak.
    daha dün bir çok aracın salakça park etmesi yüzünden bir önümdeki araç çocuğa çarptı. park edenlerin hepsi eğitilmiş öküzlerdendi. (semt olarak biliyorum)
    ---------------------------
    <> <> <> <> <> <> <>
    . . . . . . . . . <> <> <>
    - - - - - - - - - - - - - - -
    <> <> <>
    <> <> <> <> <> <> <>
    ---------------------------
    ayne böyle park ediyorlar... çocuk ne yapsın çarpan araç ne yapsın.
    hala içim sızlıyor. gözümün önünden gitmiyor.

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Amca 1 adet kafayı haketmiş galiba.

Nasibine düşeni almadan da kaçmış.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

muratboyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rs200
    gecmis olsun eray bugun bende organize sanayide giderken 3 cocuk(yasları yanlız 14 15 var) iple kopek gezdiriyor.tam ben gecerken kopegi salıverdi. köpeklerden hiç korkmam ama trafik vardı sağa cekip durdum köpek dibimde havlayıp duruyor. kaskı çıkarttım cocukların yanına gittim. donup kaldılar.ilk önce 2 sine saglam bir iki yapıstırdım 3. artık dizlerinin bagı çözülmüş vurmaya kıyamadım ama gerekli nasihatları verdim 2 tokattan sonra sanırım akılları baslarına geldi özür dilediler. ya dedim kopek korkusu olan biri olsa arabanın altına girseydi kim verecek hesabını. köpegi orda bırakıp arkalarına baka baka gittiler.

Motosikleti
    KROSS 250
    eray geçmiş olsun abi trafikte bi mobiletçilerden korkcan (zamanında kendimden biliyom) bide yeni türeyen ELEKTİRİKLİ PİSİKLETLERDEN SERSEM mayın gibi dolaşıyolar çok geçmiş olsun
    sadece sür ...... www.eskisehirenduro.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)