Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

motorlarımız bağlandı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Special CroSs + Honda 600F
    merhaba arkadaşlar dün saat 15.30 sularında ben ve arkadaşım nirengi74(selçuk)
    sirkeciye ugradık cbr-125 için siper camı alacaktık.fiyat çok pahalı idi şirinevlerde bi yerde bulduk sahil yolundan kaptırdık gidiyoruz.şirinevlerde motorcuya 2 ışık kaldı 1. ışıklarda durduk geçtik arkadaş 2.ışıkları geçti ben kaldım sonra 1 adet yunus kesti önümü indirdi motordan sorgu sual yok ne oluyo dedim arkamı döndügümde 3 adet yunus ve 1 adet ekip arabası deidm kesin ergenekondan benide alıcaklar arkadaşın nerde dedi amirleri o gitti dedim malzeme almaya gidiyoruz deidm .hemen çagır dedi dedim kont yok ödemeli arama yaplan dedi aradım nirengi motoru bırakıp uyanıklık yaptı yaya geldi hemen motorunuda getir dedi ben halen olayın şokundayım ehliyet ruhsat soran yok geldi motoru alıp selçuk hemen vızır vızır araba geçen işlek caddedede trafigi kestiler bizi çembere alıp götrdüler olaydan bilgimiz yok otoparka gittik sordum olay nedir die cevap şu amirimiz bütün turuncu motorları toplayın dedi .dedim suçumuz nedir abartı egzoz dedi ki ben egsozumu çok bagırıyor diye 1 hafta önce degiştirmiştim sesi hiç çıkmıyor çıksa ne olacak 200cc motor hemen motorları bagladılar.Bizim Türk Polisi altında 1000cc motor var ögrendigim kadarı ile sirkeciden itibaren bizi arıyolar adamlar bulamayınca bizi kıl olmuşlar direk bagladılar 2adet motoru
    [COLOR="Yellow"][B][I]FenerBahçeli[/I][/B][/COLOR] [B][COLOR="Blue"]Olmak Ayrıcalıktır.[/COLOR][/B]
    Küçük Hırsızlar El Feneri İle Büyük Hırsızlar Deniz Feneri İle Götürür...:wiinkk:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    mehmetçim geçmiş olsun ilk önce sonrada eyüp kardeşimizi bi 40 kırkla onunla yola cıktıysan bunları düşünecen adam 1 ayda 4 sefer kaza yaptı iyi sizi nezarete falan atmadılar baya büğük bi sucunuz varmış dimi ama kez cezayı gönder kardeşim
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Nasıl bi uygulamaymış o öyle? Turuncu motorları bağlayın? Şu yunusların ukala tavır ve hareketlerine de sinir oluyorum zaten. Allah karşılaştırmasın onlarla kimseyi. Ne zannediyolarsa kendilerini...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    sagolun arkadaşlar bu yunuslar harbiden çok ukala gurkan abi haklısın suç bende adam 1 haftada 4kere kaza yaptı bende onla yola çıkıyom
    [COLOR="Yellow"][B][I]FenerBahçeli[/I][/B][/COLOR] [B][COLOR="Blue"]Olmak Ayrıcalıktır.[/COLOR][/B]
    Küçük Hırsızlar El Feneri İle Büyük Hırsızlar Deniz Feneri İle Götürür...:wiinkk:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kaskolu kymcoxciting250
    eee sonuç ?

Motosikleti
    cbf500
    evet sonuç nedir?bağlandı peki çözüldü mü?çözülmesi için ne kadar ceza ödediniz(hoş cezalık bişey yok ortada ya hadi neyse.

ne yazık ki çoğu yunusta gereğinden fazla hava var.bazen o kadar kaptırıyolar ki yağmurlu ve kapalı bi havada bile güneş gözlüklerini çıkartmıyorlar.eyvallah altlarında 1000lik yada 1200lük motor var ama bu kadar havaya gerek yok en nihayetinde devletin malı.hee ayrıca şu da var;500cclik bi motor peşlerinden ayrılmadan gidince kendilerine yediremiyorlar sanırım ki ki kızgın bi ifadeyle dönüp bakıyolar.

neyse arkadaşlar geçmiş olsun.
    We believe in sky,not to sunroof!

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    motoru baglanan sen ve nirengi74 mü? ben eyübün motoru baglandı sanıyodum olur böyle pişmiş tavuk mevzuları sıkmayın canınızı
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru baglanan sen ve nirengi74 mü? ben eyübün motoru baglandı sanıyodum olur böyle pişmiş tavuk mevzuları sıkmayın canınızı
    sen akşam eyüp dedin kendi söyledihini bilmiyonmu

o yunuslar varya sucu olanları baglamazlar sucsuz ları baglarlar onlar egsoz peşinde koşucaklarına baksınlar sokaklarda ki suclara onların bahanesı yok rengi abartısı fln para kazanmak için öle yapıolar aslında varya

Motosikleti
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen akşam eyüp dedin kendi söyledihini bilmiyonmu
    eyüp ve mehmet baglattı biliyodum motoru haber yanlış gelmiş anlaşılan
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

bu nasıl bi iş ben anlamadım yurtta o kadar olay oluyo adamların uğraştığı şeye bak
    :bestmt:

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyüp ve mehmet baglattı biliyodum motoru haber yanlış gelmiş anlaşılan
    bizede yanlış mej yazdırıyorsun alıcam ifadeni akşam

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı racer-200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagolun arkadaşlar bu yunuslar harbiden çok ukala gurkan abi haklısın suç bende adam 1 haftada 4kere kaza yaptı bende onla yola çıkıyom
    Bakıyorum da arkamdan atıp tutuyorsunuz ışıklarda durmayıp geçen ve motoru yakalatan ben değildim nirengi74(Selçuk) du ben o kadar kaza yaptım evet ama hiçbirzaman ne polise yakalandım nede polislik bi durum oldu.. Neyse moralim çok bozuk ama hayırlısı olsun diyorum
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

mrsago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 (12)
    geçmiş olsun nedir bu eyüp ün başına gelenler yaw neye elini atsa kuruyo ahu cenap adam
    ya sev ya terket...

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800 CLASSİC
    Geçmiş olsun.....
    ::melek02:[B][COLOR="DarkRed"]KARGALAR SÜRÜ HALİNDE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR...[/COLOR][/B]::melek02:

Motosikleti
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizede yanlış mej yazdırıyorsun alıcam ifadeni akşam
    akşam? beni almayamı geliyosunuz

arkadaşlar geçmiş olsun ikinizede
    [/B]

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Gecmiş olsun.Peki motorlar cıktımı bari,?
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakıyorum da arkamdan atıp tutuyorsunuz ışıklarda durmayıp geçen ve motoru yakalatan ben değildim nirengi74(Selçuk) du ben o kadar kaza yaptım evet ama hiçbirzaman ne polise yakalandım nede polislik bi durum oldu.. Neyse moralim çok bozuk ama hayırlısı olsun diyorum
    kendin diyorsun durmadan kaza yapıyorum diye yıkan sen bi

Motosikleti
    eyüpe söledim ben motoru çevir altını yıkayalım diye yapmadı ondan

Bu arada arkadaşın biiri bizi süpürgesiyle alıp eve bırakıcaktı ama yalan olduk

Motosikleti
    çok kalabalıktınız
    süpürgeninde bi taşıma kapasitesi var dimi
    [/B]

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler